Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Volby 2017

Volby 2017

Žhavá část kampaně se blíží

Letošní Karlovy Vary

Letošní Karlovy Vary

Co se dělo na festivalu

Kultura

Kultura

Pojďme se bavit: Je tu hudba, film, knihy, výstavy, nechybí exkluzivní recenze

Životní knockouty

Životní knockouty

Dal vám život ránu na solar? Nejste v tom sami, čtěte skutečné příběhy

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě celebrity dobrovolně neřeknou?

Rozhovory

Rozhovory

Politici, umělci, zkrátka každý, kdo má co říci

Neměl řidičák a stejně sedl za volant. Zabil sebe i svého bratra

10.12.2013
Neměl řidičák a stejně sedl za volant. Zabil sebe i svého bratra

Autor: Policie ČR

Popisek: Místo nehody, ilustrační foto

Ostravští policisté prověřují okolnosti tragické havárie, při které zemřeli dva lidé. Stala se v neděli 8. prosince kolem 16:40 hodin na Staroveské komunikaci mezi obcemi Stará Ves nad Ondřejnicí a Proskovice.

Sedmatřicetiletý muž řídící vozidlo zn. Renault Megane vyjel z dosud nezjištěných příčin na rovném přímém úseku vpravo z vozovky mimo zpevněnou komunikaci a následně čelně narazit do vzrostlého stromu. Při nehodě došlo k úmrtí řidiče i spolujezdce, sedícího na předním sedadle.

Policisté v průběhu prověřování zjistili, že řidič neměl být připoután bezpečnostním pásem a není držitelem příslušného oprávnění k řízení motorových vozidel. Kriminalisté krom dalších úkonů, spočívajících v ohledání místa události, topografické a fotografické dokumentaci, zjišťovali také totožnost zesnulého spolujezdce. Později bylo zjištěno, že šlo o 25letého bratra řidiče. Spolujezdec byl při jízdě připoután bezpečnostním pásem.

Na místo byl povolán také psovod se psem k propátrání okolí nehody. Tragickou zprávu sdělil blízkým krizový intervent. Policejní komisař nařídil soudní pitvu zesnulých, zda byl řidič ovlivněn návykovou látkou, bude konstatovat znalec po realizovaných analýzách. K objasnění věci byly zahájeny úkony trestního řízení pro přečin usmrcení z nedbalosti.

Zaujal Vás tento článek? Posílejte nám svoje názory i podněty na ! Těšíme se na ně.

Vložil: Redaktor KL

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace