Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Krajské listy mají rády vlaky

Krajské listy mají rády vlaky

Někdo cestuje po hopsastrasse (pardon, dálnicích), jiný létá v oblacích, namačkaný jak sardinka...

Škola, základ života

Škola, základ života

Milovický učitel je sice praktik, o školství ale uvažuje velmi obecně. A 'nekorektně'

Na Ukrajině se válčí

Na Ukrajině se válčí

Komentáře a vše kolem toho

Praha 2 novýma očima

Praha 2 novýma očima

Vše o pražské Dvojce

Album Ondřeje Suchého

Album Ondřeje Suchého

Bratr slavného Jiřího, sám legenda. Probírá pro KL svůj bohatý archiv

Chvilka poezie

Chvilka poezie

Každý den jedna báseň v našem Literárním klubu

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Literatura o šoa

Literatura o šoa

Náš recenzent se holocaustu věnuje systematicky

Vaše dopisy

Vaše dopisy

V koši nekončí, ani v tom virtuálním na obrazovce

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Společnost očima KL

Společnost očima KL

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

64 tisíc měsíčně, ale nesmíte mít kérku. Právě teď u nás hledá Emirates nové členy palubního personálu

11.12.2022
64 tisíc měsíčně, ale nesmíte mít kérku. Právě teď u nás hledá Emirates nové členy palubního personálu

Foto: Emirates (stejně jako ostatní snímky v článku, pokud není uvedeno jinak)

Popisek: Letušky musí počítat s muslimským zvykem zahalování vlasů.

Práce v Emirates, největší mezinárodní letecké společnosti na světě, může být snem nejednoho z nás. Pokud láká i vás, rozhodně si nenechte ujít náborové dny Open Days, které proběhnou 12. prosince v Ostravě a 14. prosince v Praze.

Aerolinky hledají uchazeče, kteří budou pasažérům poskytovat perfektní služby a podílet se na tom, aby byla cesta s Emirates vždy nezapomenutelným zážitkem. K hlavním prioritám společnosti patří bezpečnost. Ideální kandidáti by tak měli být schopni sebevědomě řídit a kontrolovat služby, poskytované na palubě letadla, včetně veškerých bezpečnostních postupů. Noví členové palubní posádky získají od Emirates prvotřídní vzdělání a samozřejmě zkušenost v nejmodernějším zařízení letecké společnosti v Dubaji.

Open Days

Kandidáti, kteří se chtějí ucházet o tyto pozice, by měli přinést svůj životopis v angličtině s aktuální fotografií a zaregistrovat se zde, případně tak mohou učinit na místě. Další informace o požadavcích výběrového řízení jsou k dispozici na kariérních stránkách letecké společnosti.

 

Zde se v Ostravě koná registrace - v Mercure Ostrava Center

Open Days proběhnou 12. prosince v Ostravě v Mercure Ostrava Center a 14. prosince v Praze v Holiday Inn Prague (Praha 4 - Nusle). V obou dnech začínají vždy v 9:00 hodin ráno a budou se konat celý den. Pokud bude uchazeč vybrán do užšího kola, bude tedy informován o termínech dalšího kola pohovorů hned v rámci stejného dne. 

Na co se můžete těšit, když uspějete

Palubní personál společnosti Emirates je pestrou skupinou lidí, složenou z více než 160 národností, což odráží také skladbu zákazníků. Společnost operuje napříč 130 destinacemi na šesti kontinentech. Emirates provozuje moderní flotilu s více než dvěma stovkami širokotrupých letadel a je současně největším světovým provozovatelem letadel Boeing 777 a Airbus A380.

Letecká společnost nabízí uchazečům skvělé kariérní příležitosti, zaměstnanci mají k dispozici řadu školících zařízení a širokou škálu vzdělávacích programů. Všichni členové palubního personálu Emirates mají zajištěné ubytování v Dubaji a k dispozici atraktivní zaměstnanecký balíček benefitů včetně platového ohodnocení, které nepodléhá dani, zajištění bezplatného ubytování, transport z práce a do práce zdarma, zdravotní pojištění, exkluzivní slevy na nákupy a volnočasové aktivity v Dubaji. Členové palubního personálu mohou také využívat atraktivní cestovní benefity pro sebe i členy rodiny a přátele, a to do všech destinací, které letecká společnost obsluhuje. 

Linku do Prahy provozuje Emirates již dvanáct let a v současné době nabízí na trase Dubaj-Praha-Dubaj denní spoj. 

Přísný výběr

Letecká společnost Emirates zahájila globální nábor nových zaměstnanců na podporu plánovaného navýšení leteckých operací už loni na podzim. Uspět v jejím výběrovém řízení ale nemusí být zrovna snadné. Kromě dalších kompetencí musíte totiž splňovat i některé fyzické předpoklady.

 

PR foto palubního personálu

Tak například musíte měřit alespoň 160 centimetrů a rukou dosáhnout do výšky 212 centimetrů, v které se nacházejí palubní přihrádky. Příliš vysocí muži to ale u výběrového řízení také nemusí mít snadné. Musíte být fyzicky zdatní, abyste zvládli všechny povinnosti, čítající dovednosti barmana, servírky či prodavačky i ve vzduchu. A samozřejmě musíte umět plynně mluvit i psát v angličtině.

A navíc –⁠ nesmíte mít na těle žádné viditelné tetování. „Kosmetické krytí nebo obvazové návleky nejsou povoleny,“ uvádí podle webu faei.cz náborový web Emirates. „Z podmínek, uvedených přímo na kariérních stránkách letecké společnosti, také vyplývá, že minimální věk uchazeče či uchazečky o místo stevarda či letušky musí být 21 let v době nástupu do zaměstnání, podmínkou je také ukončené středoškolské vzdělání s maturitou,” pokračuje web faei.cz.

Na kolik si přijdete

Průměrná mzda pro letecký personál v třídě Economy je 10 170 dirhamů (AED) měsíčně, což odpovídá téměř 64 tisícům korun. Základní plat byl 4430 AED, tedy skoro 28 tisíc korun, druhou složkou mzdy je odměna za odlétané hodiny (80–⁠100 měsíčně), která je zhruba 63 dirhamů, tedy asi 399 Kč/hod.

Zaměstnanci Emirates mají ročně dovolenou v délce 30 dnů a jednou za rok mají nárok na letenku zdarma do země jejich původu. Po třech letech služby ji mohou vyměnit za letenku zdarma do jakékoliv destinace, kam firma létá.

Zdroje: Tisková zpráva, Emirates, faei.cz

Vložil: Andrea Morkusová