Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Krajské listy mají rády vlaky

Krajské listy mají rády vlaky

Někdo cestuje po hopsastrasse (pardon, dálnicích), jiný létá v oblacích, namačkaný jak sardinka...

Škola, základ života

Škola, základ života

Milovický učitel je sice praktik, o školství ale uvažuje velmi obecně. A 'nekorektně'

Na Ukrajině se válčí

Na Ukrajině se válčí

Komentáře a vše kolem toho

Praha 2 novýma očima

Praha 2 novýma očima

Vše o pražské Dvojce

Album Ondřeje Suchého

Album Ondřeje Suchého

Bratr slavného Jiřího, sám legenda. Probírá pro KL svůj bohatý archiv

Chvilka poezie

Chvilka poezie

Každý den jedna báseň v našem Literárním klubu

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Literatura o šoa

Literatura o šoa

Náš recenzent se holocaustu věnuje systematicky

Vaše dopisy

Vaše dopisy

V koši nekončí, ani v tom virtuálním na obrazovce

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Společnost očima KL

Společnost očima KL

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Byla jsem oteklá prý z alkoholu nebo botoxu, vypadala jako příšera… Markéta Konvičková už je nejhoršího venku. VIP skandály a aférky

18.02.2020
Byla jsem oteklá prý z alkoholu nebo botoxu, vypadala jako příšera… Markéta Konvičková už je nejhoršího venku. VIP skandály a aférky

Foto: Stránky Markéty Konvičkové (stejně jako v článku, pokud není uvedeno jinak)

Popisek: Markéta Konvičková na skok v Praze. Jinak je věrná rodnému Ostravsku

FOTO A další veselka na obzoru. Pod čepec se chystá blonďatá pěnice z Třince Markéta Konvičková, která už delší dobu randí s přítelem letcem. Zřejmě to bude ten pravý, protože tihle dva jsou spolu již pěkně dlouho a o žádných problémech a skandálech se ani neví.

Markéta se pochlubila obligátní fotkou s rukou a zásnubním prstenem: „8.2.2020 Řekla jsem ANO! Důležité je, jaké máš životní priority a jak silné pilíře stavíš. My je společně budujeme s Rendou už šestým rokem a strašně se těším, že budu moci strávit zbytek života po tvém boku,“ přeje si dojemně Markéta, které nelze než pogratulovat. Její přítel jí totiž stál věrně po boku jak v časech dobrých, tak zlých, které Markétu bohužel také potkaly.

 

 

Už je ruka v nohávě

Slezsko nezapře

Markéta v sobě Slezsko prostě nezapře, pokud hovoří, je její přízvuk jasně patrný. Zpěvačka odmaturovala na střední hotelovce, poté šla na vysokou školu do Ostravy, kde studovala na Ekonomické fakultě. A to dávno poté, co se proslavila coby finalistka soutěže Česko Slovensko hledá SuperStar: „Musím se přiznat, že v těch patnácti letech mi vůbec nedocházelo, že bych mohla uspět a prorazit. Ani já, ani mé okolí nečekalo, že z jedenácti tisíců přihlášených lidí z celého Česka a Slovenska se zrovna já můžu probojovat do desítky nejlepších,“ vzpomínala na rok 2009.

 

Markéta už opět vypadá dobře

Markéta je člověk s nohama pevně na zemi, studiu se snažila věnovat vážně poctivě: „Víkendy se snažím zaplnit prací, ale co se týká týdne, tak se věnuji hlavně bakalářce a restům ještě z druhého ročníku. Stíhat se to dá, ale třeba v loňském roce jsem měla v průběhu zkouškového v letním semestru devatenáct koncertů a deset zkoušek, na dvě jsem ani fyzicky nestihla dojít, proto některé ještě doháním. Nejvíce času teď proto věnuji právě škole.“ 

Natáčela s Rudou z Ostravy

Se školou je ovšem spojen i jeden její videoklip. S Rudou z Ostravy natočili skladbu Hey lamo, šlo o propagační píseň na její alma mater, o níž se hojně diskutovalo: „Jednu hodinu zabralo natáčení ve studiu, kde jsme zkoušeli různé textové verze, přičemž mně se líbila jiná, ale týmy univerzity i Michala se nakonec shodly na aktuální textové verzi. Hodinu jsem zpívala, přidaly se sbory. V druhé hodině došlo na samotné natáčení videoklipu v Porubě. Tam jsem byla součástí davu studentů, protože jsem nechtěla moc vyčnívat z řady, akorát s Michalem jsme tedy byli uprostřed. Jsem ráda, že jsem mohla přispět k propagaci školy, na které studuji. Celková spolupráce byla moc fajn,“ popsala, jak slavný klip vznikal.

 

 

Letos na Valentýna

Četla, že vypadá jako příšera

Zatímco kariéra vzkvétala, Markétě začalo haprovat zdraví. Při gynekologické prohlídce jí zjistili cystu, takže musela absolvovat hormonální léčbu, která se podepsala na jejím vzhledu. Fanoušci byli nelítostní a podezřívali ji kvůli otokům z botoxu: „Přiznám se, že to pro mě nebylo lehké období. Držet to v sobě a zároveň číst o sobě různé škaredé články a komentáře, že jsem například oteklá z alkoholu nebo botoxu, že vypadám jak příšera... Jsou věci, se kterými se nechlubím a bojuji s nimi sama,“ svěřila se.

 

Se snoubencem u Krause, foto FTV Prima 

Naštěstí na tuto situaci nebyla sama, po boku jí stál přítel René, se kterým se potkala v rádiu. René se však nevzdal svého snu stát se profesionálním pilotem, což se mu nakonec podařilo. Ani to je nerozdělilo: „My se oba hodně respektujeme. Já s ním dál jít nemůžu - můžu ho následovat do Ostravy, do Prahy, možná ještě do Bratislavy, ale dál už ne. Vzájemně jsme se domluvili, že bude bojovat za to, aby to byla jedna z těch destinací tady, abychom si mohli vyjít vstříc,“ prohlásila před časem. Jak je vidět, plán jí vyšel. 

Milionářů je plný pytel, dámy

Alena Šeredová se nachází v neuvěřitelně krásném období, čeká třetí dítě s miliardářem a jasně ukazuje, že nemá smysl klesat na mysli i v těch nejhorších životních obdobích – milionáři totiž čekají hned za dalším rohem 😊. Konec manželství s nevěrníkem Luigim Buffonem musel být pro Alenu neuvěřitelně krutý. Nedávno se totiž celá rozjásaná svěřila italským médiím: „Doufám, že můj příběh může být nadějí pro všechny ženy, které se octly v mé situaci. Na konci mého manželství jsem si myslela, že mě už nikdo nechce, dokonce i moje matka to řekla, a místo toho se objevila osoba, která mě očekávala.“ Alena má pochopitelně recht, jak všechny dobře víme, že.  

 

 

Pohledný milionář - jak to ta Alena dělá?

Na Eurovizi míří Ben Cristovao

Na soutěž Eurovize jede letos za Česko exotický Ben Cristovao, který nás bude reprezentovat s písní ve stylu afropop: „Já jsem na emočním kolotoči od začátku téhle soutěže. Je to příjemný. Je to několik let, co jsem prosil lidi, aby pro mě hlasovali, a od té doby jsem se snažil od toho odpoutat a ukázat lidem tady v Čechách, že umím dělat muziku a nejsem jenom člověk, který vyšel z nějaké talentové soutěže,“ svěřil se po vyhlášení. Ben bude vystupovat pod mezinárodním ´aliasem´ Benny Cristo. Česko bude v Rotterdamu reprezentovat skladbou Kemama. Jaké má šance, to posuďte ostatně sami:

 

 

Ben je nejenom zpěvák, ale také úspěšný sportovec, závodí v brazilském jiu-jitsu. Rovnováhu mezi sportem a zpíváním si pochvaluje: „Myslím si, že každý člověk by se měl věnovat více věcem v životě. Když člověk dělá jen jednu věc, tak z toho zešílí. Hudbě se věnuju po večerech a o víkendech. Jelikož jsem zpěvák na plný úvazek, tak při cvičení můžu dostat myšlenky jinam. Je to pro mě určitá forma meditace. Sport budu vždycky dělat.“ 

Víno a festival od Davida Kollera

David Koller si uspořádá svůj vlastní festival. Ten se bude jmenovat Kollerfest, uskuteční se už 22. a 23. května na Vranovské přehradě, účast je bohatá, vystoupí Ben Cristovao, Pokáč, Mucha, David Stypka, Prago Union, Katarzia, Pískomil se vrací, Royal Gipsy, Cimbal Band a samozřejmě David Koller s kapelou. Ten bude hrát i jako DJ: „Pro návštěvníky a kamarády chystáme večer také diskotéku, kde plánuju pouštět muziku společně s Katarzií.“

 

 

Koller, jako jediný z Lucie, nijak zvlášť nepřibral - dobře mu tak :-)

A důvod, proč se David Koller pustil do pořádání vlastního festivalu? „V podstatě celý život jezdím po festivalech a za ty roky vím, co se mi na nich líbí a co ne. A všechny tyto zkušenosti a postřehy hodlám s mým týmem zúročit na Kollerfestu. Kromě výběru hudby, která je na prvním místě, je pro vystupující a diváky důležité i místo. Proto jsme vybrali Vranov na jižní Moravě s krásným okolím, navíc kousek od místa, kde nyní žiju,“ připomněl. David Koller je navíc vinař a jeho víno zde můžete ochutnat také. 

Další filmová hitovka s Petrou Hřebíčkovou

Do kin se řítí další komedie s Petrou Hřebíčkovou a nelze se nedomnívat, že nebude úspěšná stejně jako Příliš osobní známost, která hlásí statisíce návštěvníků. V novém filmu Štěstí je krásná věc hraje Petra partnerku Karla Zimy, spíše prostší ženu, která vyhraje balík peněz.

 

 

Hřebíčková, Zima a ranec peněz 

Kromě jiných si ve firmu zahraje také Zdeněk Godla z Mostu nebo třeba Marek Taclík či Jan Dolanský. „Vyhrát takový balík pro ně není výhra, ale spíš problém. Nedokážou s tím najednou nakládat a z toho vznikají vtipné situace. A samozřejmě taky problémy, takže to chvíli vypadá i na rozchod,“ popsali své postavy Jany a Čendy Petra Hřebíčková a Karel Zima. Komedie půjde do kin 2. dubna a vy se na ni můžete už nyní naladit díky traileru.

 

Vložil: Michaela Špačková