Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Volby 2017

Volby 2017

Žhavá část kampaně se blíží

Letošní Karlovy Vary

Letošní Karlovy Vary

Co se dělo na festivalu

Kultura

Kultura

Pojďme se bavit: Je tu hudba, film, knihy, výstavy, nechybí exkluzivní recenze

Životní knockouty

Životní knockouty

Dal vám život ránu na solar? Nejste v tom sami, čtěte skutečné příběhy

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě celebrity dobrovolně neřeknou?

Rozhovory

Rozhovory

Politici, umělci, zkrátka každý, kdo má co říci

Nagyová měla ve věznici návštěvu, o které doposud nikdo nevěděl

29.07.2013
Nagyová měla ve věznici návštěvu, o které doposud nikdo nevěděl

Autor: Hans Štembera

Popisek: Jana Nagyová u soudu

Odborníci, ale i část laické veřejnosti nevěřícně kroutí hlavou. Během převozu do vazební věznice v Ostravě vypadala Jana Nagyová sklesle, až zanedbaně. Poté, co zamřížované prostory opouštěla, byla k nepoznání.

„Jak je možné, že měla upravené vlasy?" napsalo Krajským Listům.cz hned několik čtenářek. „Copak smí do vězení kadeřník, aby někoho upravil, vždyť to je do nebe volající," doplnilo hned několik z nich. A nebyly samy. Zarážející změnu vizáže popsala novinářka MF Dnes v příloze ONA slovy: „Když ji převezli z vězení v Ostravě k soudu, stála tam, mimochodem slušivě pohublá, což by mé představě o vězení odpovídalo, ale neměla odrosty. Peroxidová blondýna? Od půli června do půli července bez zásahu barvy na vlasy? Neexistuje!!!" komentovala redaktorka Pavlína Wolfová.

Sama Jana Nagyová, bývalá vrchní ředitelka Sekce kabinetu předsedy vlády České republiky Petra Nečase, s novináři nekomunikuje. Stejně tak celou věc přešel i její advokát Eduard Bruna. Ten pouze konstatoval, že se Nagyová cítí dobře a čas tráví se svými dcerami.

Ani někteří kadeřníci stoprocentně neví, zdali jde o vlastní úpravu, nebo o profesionální zásah.

Záhada nevyluštěna

„Jistě ji někdo navštívil, toto si sami neuděláte," řekl Krajským Listům.cz jeden z pražských majitelů salónu krásy. Jmenován být nechtěl. Stejně tak kadeřnice Veronika. „Podle mého názoru měsíc vlasy vydrží, a ta úprava? Stačí natáčky, to si celé mohla udělat sama," uvedla pro naši redakci.

Pokud by ovšem Nagyovou ve věznici někdo skutečně navštívil, bylo by to v příkrém kontrastu s ostatními svědectvími. Jak například pro KL uvedla jedna z vazebně stíhaných, podmínky uvnitř věznic jsou otřesné. „Vůbec nejhroznější bylo, že si nemůžete sami spláchnout WC. To splachuje personál! Jde o naprostou ztrátu intimity. Raději jsem proto nejedla, abych na WC vůbec nemusela."

Kauza Nagyová: V noci na čtvrtek 13. června 2013 Janu Nagyovou zadržel policejní Útvar pro odhalování organizovaného zločinu (ÚOOZ) zároveň se šesti dalšími politiky a vysokými státními úředníky. Byla převezena do Ostravy, kde na její stíhání dohlíží Vrchní státní zastupitelství v Olomouci. Odpoledne téhož dne byla obviněna ze dvou trestných činů, a to podplacení a organizátorství zneužití pravomoci úřední osoby. Příslušný okresní soud v Ostravě v sobotu 15. června vyhověl žádosti o uvalení vazby na Janu Nagyovou, stejně jako u ostatních obviněných vyjma ředitele Vojenského zpravodajství, který se plně doznal. Nagyová byla z vazby propuštěna 19. července, přičemž aktuálně je stíhána na svobodě. Jak informoval deník Blesk, volné chvíle tráví ve svém modřanském domě po boku expremiéra Petra Nečase.

Zaujal Vás tento článek? Posílejte nám svoje názory i podněty na ! Těšíme se na ně.

Vložil: Zdeněk Svoboda

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace