Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Krajské listy mají rády vlaky

Krajské listy mají rády vlaky

Někdo cestuje po hopsastrasse (pardon, dálnicích), jiný létá v oblacích, namačkaný jak sardinka...

Škola, základ života

Škola, základ života

Milovický učitel je sice praktik, o školství ale uvažuje velmi obecně. A 'nekorektně'

Na Ukrajině se válčí

Na Ukrajině se válčí

Komentáře a vše kolem toho

Praha 2 novýma očima

Praha 2 novýma očima

Vše o pražské Dvojce

Album Ondřeje Suchého

Album Ondřeje Suchého

Bratr slavného Jiřího, sám legenda. Probírá pro KL svůj bohatý archiv

Chvilka poezie

Chvilka poezie

Každý den jedna báseň v našem Literárním klubu

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Literatura o šoa

Literatura o šoa

Náš recenzent se holocaustu věnuje systematicky

Vaše dopisy

Vaše dopisy

V koši nekončí, ani v tom virtuálním na obrazovce

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Společnost očima KL

Společnost očima KL

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

O lásku prý Věra Špinarová už vůbec nestojí, přesto jich tají hned několik. Jaké citové karamboly prožila a kdo jsou dnes dva hlavní muži jejího života?

23.10.2015
O lásku prý Věra Špinarová už vůbec nestojí, přesto jich tají hned několik. Jaké citové karamboly prožila a kdo jsou dnes dva hlavní muži jejího života?

Foto: TV Prima

Popisek: O dalšího chlapa už Věra Špinarová nestojí, úplně jí stačí ti dva, které miluje - syna Adama a svého psa

Po citových karambolech se ostravská divoška o soukromí nerada baví a tvrdí, že žije „úplně normálně“. Přesto tají velkou lásku, a kupodivu nikoli jenom jednu. Hned o dvou milujících duších tvrdí, že jsou hlavními muži jejího života.

V osobním životě měla česká Janis Joplin nepředstavitelnou smůlu, a tak ani není divu, že už žádného dalšího chlapa nehledá. Zpěvačka s nenapodobitelným sytým hlasem i temperamentem se po dvou rozvodech nakonec rozešla po sedmi letech i s přítelem. Přesto o mužský element není její život ochuzen. Její velkou láskou je především syn Adam, s nímž s jehož kapelou vystupuje, a nezapomíná ani na nejvěrnějšího přítele, desetiměsíčního psa. „V soukromí jsem velice citlivý člověk, něžný, jemný. Mám dva životy - jsem Věra Špinarová nebo zpěvačka Věra Špinarová. I moje vnučka mi říká, že má dvě babičky - babičku zpěvačku a babičku z chalupy,“ svěřila se před časem populární zpěvačka serveru revue.idnes.cz v jednom z mála rozhovorů, které kdy poskytla.

S vnučkou Johankou

S vnučkou Johankou

Soukromí brání jako lvice

Zatímco na pódiu se promění v temperamentní vichřici, v soukromí prý žije „strašně normálně“. Pečuje o svůj domek se zahradou, vychovává nového čtyřnohého kamaráda a dává si záležet i na chvílích odpočinku. „Jsem televizní maniak, miluji hlavně sport. Ale když něco dělám, tak ji vypínám a pouštím rádio,“ prozradila. Rozhodně to ale neznamená, že by se úplně ‘odstřihla‘ od okolního světa. Dokonce si založila i profil na Facebooku, toho, že by na něj dávala osobní informace či fotografie, se ale určitě nedočkáme. Mnohokrát už totiž pocítila na vlastní kůži, jak snadno se dají takové informace zneužít. „Dřív byly dva časopisy, a když o vás dvakrát do roka něco napsaly, tak jste byla šťastný člověk. Ale teď je toho strašně hodně a já na to dojela hned po revoluci, že jsem byla moc upřímná a někdo to zneužil a překroutil,“ postěžovala si.

Se synem Adamem

Se synem Adamem

Doplatila na extrémy

V partnerských vztazích měla celý život smůlu, i když nelze říct, že by snad opakovala při výběru partnera stále stejnou chybu. Její první manželství s kapelníkem Ivo Pavlíkem ‘dojelo‘ na to, že byli prakticky neustále spolu. Láska se časem proměnila především v pracovní vztah, stali se kolegy, kteří měli navíc pouze společné bydliště. Ve druhém se zpěvákem a bubeníkem Vítězslavem Vávrou přešla do druhého extrému, i když nedobrovolně. Prostě každý z manželů vystupoval s jinou kapelou, a tak se kvůli práci téměř ani nepotkávali. Překvapivě ale zkrachoval i její třetí vážný vztah s přítelem Michalem, dokonce až po dlouhých sedmi letech. Zpěvačku totiž začaly trápit vážné zdravotní problémy a neměla prý už sílu ani chuť vysvětlovat o třináct let mladšímu partnerovi, že na to má ve svém věku nárok.

S Bandem Adama Pavlíka, s nímž vystupuje a skončit prý ani nemůže. Z důchodu, který jí vyměřili, by prý sotva zaplatila jenom složenky.

S Bandem Adama Pavlíka, s nímž vystupuje a skončit prý ani nemůže. Z důchodu, který jí vyměřili,
by prý sotva zaplatila jenom složenky.

O chlapa už nestojí

O dalšího životního partnera už prý zpěvačka vůbec nestojí. „Nemám už žádné lásky. Zařekla jsem se. Strašně jsem se soustředila na rekonstrukci baráku a na práci, kapelu, koncerty,“ vysvětlila, a aby opravdu nebyla na žádném muži závislá, dokonce se rozhodla znovu vrátit i za volant. Ve vesnici, v níž nyní bydlí, totiž není ani obchod, a tak vždycky musela žádat syna, aby jí nákup přivezl. Jedinými muži jejího života už jsou pouze milující syn, s nímž si naštěstí rozumí jako s nikým jiným na světě, a čtyřnohý kamarád.

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh  na ');.

QRcode

Vložil: Adina Janovská