Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Olympiáda v Koreji

Olympiáda v Koreji

Přibývají medaile, odehrávají se tu dramata,a to nejen sportovní.

Sex, pivo a rokenrol

Sex, pivo a rokenrol

Rockové příběhy; ve spolupráci s časopisem Rock´n ´all

Kultura

Kultura

Knížky rádi čteme, rádi o nich píšeme. Nechybí exkluzivní recenze

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě celebrity dobrovolně neřeknou?

Další úmrtí v kauze Kramný! A vyšla najevo zásadní informace ohledně motivu, kterou potvrdila advokátka

16.04.2014
Další úmrtí v kauze Kramný! A vyšla najevo zásadní informace ohledně motivu, kterou potvrdila advokátka

Autor: TV Nova, repro

Popisek: Petr Kramný byl obviněn z dvojnásobné vraždy.

KRIMI Petr Kramný je stále ve vazbě a stále je podezřelý, že stojí za úmrtím své manželky Moniky a dcerky Klárky v Egyptě v loňském roce. Advokátka podezřelého muže Jana Rejžková potvrdila informaci, která může vnést více světla do celé kauzy. Prozradila také, co jejího klienta hluboce zasáhlo.

Monika Kramná podle všeho uvažovala již před osudnou dovolenou v Egyptě o rozchodu. Manžela Petra přitom mohly rozlítit nejen lehce erotické fotografie jeho ženy a dlouhý seznam mužských přátel na sociální síti Facebook na profilu Moniky, ale možná také odhalená nevěra. Advokátka Jana Rejžková deníku Blesk potvrdila, že se ve spisu k případu hovoří o potvrzené nevěře ze strany zavražděné manželky.

Kramného trauma a rekonstrukce přímo v Egyptě

„Ano, nevěra byla prokázána," potvrdila Kramného nová advokátka Jana Rejžková. Ve spisu je to potvrzené jednou. Bohužel, stalo se," uvedla advokátka. Zároveň však zdůraznila, že se Petr Kramný dozvěděl o nevěře až po úmrtí své ženy.

Podle informací Českého rozhlasu hodlá státní zástupce Vít Legerský požádat egyptskou stranu o další pomoc, aby bylo možné zjistit, jak mohlo k předpokládané vraždě elektrickým proudem dojít. Na vraždu proudem ukázaly výsledky pitvy. Advokátka Kramného k tomu poznamenává, že nelze vyloučit ani rekonstrukci případu přímo na místě v Egyptě. Vzhledem k tomu, že Česko nemá s Egyptem smlouvu o mezinárodní pomoci, bude záležet jen a jen na egyptské straně, zda se české žádosti o pomoc vyjde vstříc.

Kramného trauma se prý ale ještě prohlubuje a to kvůli úmrtí tchýně, která nedávno skonala na plicní embolii. „Tak to je pokračující velká tragédie. Pro mého klienta je to velmi smutná událost a může to pro něj znamenat další trauma. Lidsky ho to zcela jistě zasáhne,“ uvedla Jana Rejžková poté, co se o úmrtí Kramného tchýně dozvěděla od deníku Blesk.

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh  na .

Vložil: redaktor KL1

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace