Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Volby 2017

Volby 2017

Žhavá část kampaně se blíží

Letošní Karlovy Vary

Letošní Karlovy Vary

Co se dělo na festivalu

Kultura

Kultura

Pojďme se bavit: Je tu hudba, film, knihy, výstavy, nechybí exkluzivní recenze

Životní knockouty

Životní knockouty

Dal vám život ránu na solar? Nejste v tom sami, čtěte skutečné příběhy

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě celebrity dobrovolně neřeknou?

Rozhovory

Rozhovory

Politici, umělci, zkrátka každý, kdo má co říci

V Karviné bude ezoterický festival Cesta k harmonii

13.03.2014
V Karviné bude ezoterický festival Cesta k harmonii

Autor: cs.wikipedia.org

Popisek: Karviná

Městský dům kultury Karviná zve všechny příznivce a milovníky ezoteriky a tajemna na XVI. ročník ezoterického festivalu Cesta k harmonii, který proběhne v prostorách MěDK Karviná ve dnech 15. a 16. března 2014.

Jedná se o festival přednášek, meditací, poradenství, duchovní hudby a cvičení, se zaměřením na sebepoznání, alternativní medicínu, ezoteriku a zdravý životní styl.

Rozhodně také neváhejte zavítat na koncert

Festival je doprovázen prodejem zdravých produktů, bylinek, čajů, drahých kamenů, karet, odborné literatury a mnohého dalšího. V rámci festivalu na Vás čeká řada přednášek, poradenství, meditací a jiných aktivit.

"Rádi bychom vás pozvali na jednu ze zajímavých přednášek, navíc na v současné době velmi aktuální téma, a sice přednášku MUDr. Jana Cimického, CSc. s názvem Stres a stresové selhávání. Proběhne ve velkém sále MěDK Karviná v pátek 15. 3. 2014 od 14:45 hodin", uvedla Olga Humplíková.

Rozhodně také neváhejte zavítat na koncert mužského vokálního kvarteta Q VOX, který v rámci festivalu proběhne ve velkém sále MěDK Karviná, a sice v sobotu 15. 3. 2014 od 19:00 hodin. Q VOX působí na kulturní scéně již od roku 1997. Repertoár ansámblu zahrnuje "a cappella" zpívané skladby napříč žánry i staletími od středověku po nejžhavější současnost, ale také jevištní projekty. Kvarteto spolupracuje i s předními symfonickými orchestry.

Jaké to je vidět auru, duchy i skryté myšlenky druhých

V neděli 16. 3. 2014 od 13:00 hodin ve velkém sále MěDK Karviná pak na návštěvníky festivalu čeká vtipné monodrama s názvem Chlapec, který viděl pravdu v podání Léčivého divadla Gabriely Filippi. Jedná se o skutečný příběh chlapce, zaznamenaný v jeho deníku, o tom, jaké to je vidět auru, duchy i skryté myšlenky druhých a žít s tím uprostřed těch, kteří nevidí. Hostem divadla bude Dari Puspa Kabardina - duchovní učitelka, léčitelka a spisovatelka (kniha Realita snů).

Účast na festivalu dále přislíbili: Mgr. Marie Janšová, RNDr. Lenka Krejčí, Pavel Nowak, Bc. Eva Kalivodová Štichová, Kateřina Raisová, MUDr. Jan Cimický - český psychiatr, prozaik, spisovatel, básník a překladatel; skupina Rytmy Země, Muzikohraní, Stanislav Prokop, Ivo Haizer, Věra Varády - známá publicistka, poradkyně osobního rozvoje a astroložka; Iva Radulayová; Libor Domitra. Po oba dny bude průvodním slovem provázet Marcela Heříková.

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh, v koši určitě neskončí! Na vaše unikátní zážitky čekáme na , do předmětu napište Příběh

Vložil: Redaktor KL

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace