Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Český poutník

Český poutník

René Flášar a jeho dobrodružné putování Českem na našich stránkách

Zmizelí Češi

Zmizelí Češi

René Flášar pátrá po osudech zmizelých, kteří se již dávno ztratili i z policejních svodek

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Sex, pivo a rokenrol

Sex, pivo a rokenrol

Rockové příběhy; ve spolupráci s časopisem Rock´n ´all

Kultura

Kultura

Knížky rádi čteme, rádi o nich píšeme. Nechybí exkluzivní recenze

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě celebrity dobrovolně neřeknou?

Policisté asistovali u rodinné hádky, kdy otec odmítal matce vrátit dítě

04.02.2014
Policisté asistovali u rodinné hádky, kdy otec odmítal matce vrátit dítě

Autor: Profimedia.cz

Popisek: policie, ilustrační foto

KRIMI Od pátku do neděle řešili strážníci Městské policie Český Těšín krádeže alkoholu z obchodu, podnapilé osoby budící pohoršení na veřejných místech, muže hulákající pod okny a zaběhnuté psy. Jeden z bezdomovců si například ustlal přímo ve vestibulu České pošty.

V sobotu to byly další krádeže, salámu nebo alkoholu. Například pracovníci Kauflandu zadrželi mladou ženu, která chtěla ukrást láhev vodky. Hned dvě pokuty v patnáctiminutovém intervalu dostali návštěvníci z Polska na nábřeží Svobody. Žena za znečišťování veřejného prostranství, muž za popíjení na veřejnosti. O čtyři hodily později vypoklonkovali na polskou stranu hranice další osobu z Těšína, která si ustlala na trávě v parku Adama Sikory.

V neděli podvečer museli asistovat u rodinné hádky, kdy otec odmítal matce vrátit po víkendové návštěvě dítě. Rozdali také pokuty za porušování vyhlášky o zákazu nabízení a poskytování sexuálních služeb na veřejných prostranstvích. Pokutu dostal občan sousedního Polska, stejně jako čtyřiadvacetiletá prostitutka z Orlové.

Další přespolní zloděje  přilákal dnes časně ráno rozsáhlý českotěšínský dopravní uzel. Strážníky zavolal na pomoc všímavý pracovník dráhy, že v areálu ČD v ulici  Nová Tovární někdo krade kolejnice.  Na místě hlídka zajistila podezřelé auto s  řidičem ročník 1975 z Ostravy, ve voze byla také dvě další osoby bez dokladů totožnosti. Poté našli strážníci a přivolaní polici. O náročném víkendu policistů Krajské listy.cz informovala Dorota Havlíková, tisková mluvčí města Český Těšín.

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh, v koši určitě neskončí! Na vaše unikátní zážitky čekáme na , do předmětu napište Příběh.

Vložil: Redaktor KL

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace