Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Volby 2017

Volby 2017

Žhavá část kampaně se blíží

Letošní Karlovy Vary

Letošní Karlovy Vary

Co se dělo na festivalu

Kultura

Kultura

Pojďme se bavit: Je tu hudba, film, knihy, výstavy, nechybí exkluzivní recenze

Životní knockouty

Životní knockouty

Dal vám život ránu na solar? Nejste v tom sami, čtěte skutečné příběhy

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě celebrity dobrovolně neřeknou?

Rozhovory

Rozhovory

Politici, umělci, zkrátka každý, kdo má co říci

Mrzí Ewu Farnou, že naše média referují prakticky jen o její XL postavě? Co ještě prozradila ze svého života...

27.11.2014
Mrzí Ewu Farnou, že naše média referují prakticky jen o její XL postavě? Co ještě prozradila ze svého života...

Autor: TV Prima

Popisek: Ewa Farna žije ve Vendryni na Třinecku.

Do dalšího dílu Show Jana Krause přijala pozvání i zpěvačka Ewa Farna. Premiéra dalšího dílu Show Jana Krause byla ve středu večer na Primě. Moderátor v úvodu pořadu divákům vysvětlil, že obvykle se Show Jana Krause natáčí v předvečer vysílání, ale výjimečně se musí z technických důvodů natočit dříve. A protože tento díl je natáčen s více než týdenním předstihem, nelze se jako obvykle zamýšlet nad aktuálním děním, ale moderátor chce této příležitosti využít a zahloubat se nad obecně mužskými tématy – protože o emancipaci se toho napovídá hodně, ale na muže se zapomíná.

Jan Kraus začal podle něho elementárním problémem – proč se žena maluje, když odchází z domu? Na to podle něho není odpověď – „proč se žena nalíčí tak, že ji ani vlastní láska nepozná?“ A pak přešel k novince, kterou se dočetl v časopise. A to k tomu, že si muži a ženy vybírají své protějšky tak, aby si voněli – což je známá věc. „A já jsem se dočetl, že když žena vysadí antikoncepci, tak jí najednou nemusí vonět muž, který jí předtím voněl!“ zhrozil se moderátor. „Je přeci důležité, aby muž od začátku věděl, že je pachově rovnocenný, že je vnímán tak, jak má být vnímán, a že žena není pod nějakými halucinogeny…“ zamýšlel se dál – prý emancipace upozaďuje muže a Jan Kraus bude tím, kdo bude jejich zájmy hájit!

Vy jste s námi v podstatě začínala…

Prvním hostem byla zpěvačka Ewa Farna, která zavítala do Show Jana Krause podruhé od svých třinácti let, tj. po osmi letech. „Vy jste s námi v podstatě začínala!“ „…doufám, že tady s Vámi také dneska neskončím,“ zareagovala bezprostředností svou vlastní Ewa. Na otázku, jak se má, odpověděla, že „fantasticky“, ale že se o tom bojí mluvit, aby jí někdo nezáviděl – a předala Janu Krausovi své nové CD, na které je velmi pyšná. „Říká se, že se cédéčka prodávají, když se ukážou v televizi – tak já ho tady chci ukázat, a když už ho tady mám, tak Vám ho nechám – dělejte si s ním, co chcete,“ pobavila diváky i moderátora.

Téma hovoru pak přešlo na Ewin původ, že je Polka s českým občanstvím – moderátor vyjádřil názor, že má výhodu dvojího trhu, jak českého, tak polského. „Je hezké, že ať tady nebo v Polsku – v obou zemích najdu svá cédéčka v domácí tvorbě. Všechny mé desky jsou jak polské, tak české,“ uznala Ewa a zamyslela se nad moderátorovou otázkou, zda se hudební vkus v Česku a Polsku liší. „Určitě ano, ale je to spíš individuální.“ A když ji moderátor nutil více přiblížit rozdíl, Ewa se nepříliš pozitivně vyjádřila o českém publiku jako o tom, které ji má spojeno s tloušťkou: „Čech si řekne – bude tu Farna, jdu se podívat, jestli je opravdu tak tlustá. Polák se dozví, že budu mít koncert, a řekne si – půjdu, to by mohlo být fajn.“

Chci být mrcha!

Nicméně pak dovysvětlila, čím je situace daná – česká média její mediální obraz takto za poslední dobu vystavěla. Jan Kraus zpěvačku ale uklidnil tím, že ať ty „barevné časopisy“ píšou cokoli, kvalitu jejího zpěvu nikdy nenapadají. Dále se moderátor zajímal o Ewin vztah s kytaristou – Ewa bez okolků připustila, že je opravdu šťastná. „I když spolu nejsme tak dlouho jako vy…“ měla narážku na partnerství Jana Krause a Ivany Chýlkové. „Tak to vzhledem k Vašemu věku ani nemůžete,“ využil okamžitě situace moderátor. Přes vztah se ještě dostali v rozhovoru na téma nepořádku, který má Ewa doma, a Ewino přání zahrát si v nějaké činohře mrchu.

zdroj: TV Prima

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh  na ');.          

Vložil: Anička Vančová

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace