Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Přečetli jsme

Přečetli jsme

Noviny, časopisy, weby, nic zajímavého nám neunikne. S naším komentářem pak ani vám

Vaše dopisy

Vaše dopisy

V koši nekončí, ani v tom virtuálním na obrazovce

Premiéry Pavla Přeučila

Premiéry Pavla Přeučila

Filmové hity. A kdy jindy než ve čtvrtek

Sobota Pavla Přeučila

Sobota Pavla Přeučila

O víkendu jen lehčí čtení od našeho komentátora

Vycházející české hvězdy

Vycházející české hvězdy

Je jim sotva přes dvacet, přesto již nastartovaly raketovou kariéru

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Uplynulý týden očima šéfredaktorky. A zvířátko nakonec

Český poutník

Český poutník

René Flášar a jeho dobrodružné putování Českem na našich stránkách

Kultura

Kultura

Knížky rádi čteme, rádi o nich píšeme. Nechybí exkluzivní recenze

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Frýdek-Místek: Zahájena stavba nového obchodního centra

26.09.2013
Frýdek-Místek: Zahájena stavba nového obchodního centra

Autor: Jan Zátorský, Mafra, Profimedia.cz

Popisek: Ilustrační fotografie.

Stavba nového obchodního centra ve Frýdku-Místku byla právě zahájena, otvírat se bude v listopadu příštího roku. Zákazníkům nabídne supermarket, nákupní galerii s přibližně 60 obchody, restauracemi, kavárnami a provozovnami rychlého občerstvení.

 dispozici bude také cca 600 parkovacích míst. Developerem a investorem projektu jsou společnosti TK Development a GEMO OLOMOUC, která je zároveň generálním dodavatelem. Architektem je společnost KRR. Investiční náklady projektu dosáhnou 650 miliónů korun. Vznikne zde přibližně 120 nových pracovních míst.

„Již před zahájením stavby je obchodní centrum z 80 procent pronajato a občané Frýdku-Místku se mohou těšit na značky, za kterými museli doposud jezdit do větších měst,“ uvedl Mogens Pedersen, generální ředitel TK Development.

V obchodním centru najdou zákazníci například supermarket Billa, obchody módních řetězců H&M, New Yorker, Reserved a House, dále řetězec se spotřební elektronikou Euronics, obchod se sportovním vybavením a módou Sportisimo, hračky Pompo, Drogerii DM, pobočku Raiffeisenbank, lékárnu a další obchody a služby.

„I proto věřím, že toto nové obchodní centrum si brzy najde své stálé zákazníky, kteří se sem budou rádi vracet,“ dodal Mogens Pedersen.

„Výstavba obchodního centra bude probíhat v symbióze s výstavbou nové multifunkční městské sportovní haly. Návštěvníci budou moci spojit sportovní zážitek s oddychem v příjemném prostředí obchodního centra, které nabídne kromě obchodů také dětský koutek, venkovní posezení, relaxační zónu a kavárny s wifi připojením. V neposlední řadě provedeme také parkovou úpravu promenády v okolí řeky Ostravice a rádi bychom se podíleli na propojení místa s městským systémem cyklostezek. Do budoucna vidíme jako důležitou naši spolupráci na různých sportovně-zábavních i dětských akcích a podobně,“ řekl Bohumil Mach, výkonný ředitel GEMO OLOMOUC.

Společnost TK Development není v oblasti obchodních center žádným nováčkem. Mezi její úspěšné realizace patří např. obchodní centra Futurum v Ostravě a Hradci Králové, obchodní centrum Haná Olomouc, Varyáda v Karlových Varech, Šestka v Praze nebo outletové centrum Fashion Arena Outlet Center v pražských Štěrboholích. V loňském roce skupina TK Development dokončila také rozšíření obchodního centra Futurum v Hradci Králové. Další dva velké projekty otevřela společnost také na Slovensku. Výstavbu řady těchto obchodních center prováděla právě společnost GEMO OLOMOUC, která byla generálním dodavatelem.

Budoucí obchodní centrum ve Frýdku-Místku nabídne vynikající dopravní dostupnost. Nachází se v blízkosti centra města v hlavním pěším koridoru na trase vedoucí na vlakové a autobusové nádraží. Obchodní centrum bude také dobře dostupné automobilem z frekventované hlavní komunikace procházející centrem města.

Zaujal Vás tento článek? Posílejte nám svoje názory i podněty na ! Těšíme se na ně.

Vložil: Redaktor KL

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace