Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Olympiáda v Koreji

Olympiáda v Koreji

Přibývají medaile, odehrávají se tu dramata,a to nejen sportovní.

Sex, pivo a rokenrol

Sex, pivo a rokenrol

Rockové příběhy; ve spolupráci s časopisem Rock´n ´all

Kultura

Kultura

Knížky rádi čteme, rádi o nich píšeme. Nechybí exkluzivní recenze

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě celebrity dobrovolně neřeknou?

Výrobce čokolád LINDT představil novinky pro rok 2014

20.02.2014
Výrobce čokolád LINDT představil novinky pro rok 2014

Autor: foodbabes.blogspot.com

Popisek: Švýcarské čokolády LINDT

Lindt míří na oblast travel retail

Stěžejní oblastí, doprovázenou silnou marketingovou kampaní, budou výrobky, určené specielně pro oblast travel retail. Jedná se o oblíbené produkty z portfolia společnosti Lindt, upravené pro potřeby tohoto specifického segmentu.

Uvedení Lindor Spring Mix na trh

Jedním z výrobků, které mají ambici zaujmout cestující především v letištních ochodech duty free, je Lindor Tube. Jde o novou limitovanou edici, ideální jako sezonní dárek. Pro jarní sezonu je určený Lindor Tube Spring mix, který obsahuje téměř 400g čokoládových bonbónů v šesti příchutích. V tubě růžové barvy bude mléčná, bílá, hořká a oříšková čokoláda, klasiku doplní ještě dvě nové příchutě – karamel a stracciatella.

Uvedení Lindor Spring Mix na trh (v ČR od 1.března 2014) bude doprovázet globální propagační kampaň. Podle zástupců společnosti je navržena tak, aby zákazníky zaujala zejména svou hravou barevností.

Na podzim se pak ve vybraných obchodech objeví Lindor Tube Autumn Mix. Stříbrná tuba nabídne mléčnou, bílou, hořkou a extra hořkou 60% čokoládu a čokoládu s příchutí karamelu.

V České republice budou výrobky Lindor Tube k dostání v Duty free obchodech sítě AELIA, která má pobočky na obou terminálech pražského letiště a také na letišti v Ostravě a v Karlových Varech.

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh, v koši určitě neskončí! Na vaše unikátní zážitky čekáme na , do předmětu napište Příběh

Vložil: Redaktor KL

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace