Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Vánoce 2017

Vánoce 2017

Co se děje v době adventní a vánoční v Česku

Volby 2017

Volby 2017

Odvolili jsme, teď se rokuje o vládě

Sex, pivo a rokenrol

Sex, pivo a rokenrol

Rockové příběhy; ve spolupráci s časopisem Rock´n ´all

Kultura

Kultura

Knížky rádi čteme, rádi o nich píšeme. Nechybí exkluzivní recenze

Životní knockouty

Životní knockouty

Dal vám život ránu na solar? Nejste v tom sami, čtěte skutečné příběhy

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě celebrity dobrovolně neřeknou?

Turnaj nejmladších házenkářů a házenkářek donesl do sítí branek 1200 gólů

06.12.2017
Turnaj nejmladších házenkářů a házenkářek donesl  do sítí branek 1200 gólů

Autor: TJ Sokol Ostrava

Popisek: Vyhlašování výsledků turnaje

Dne 17.11.2017 v souběhu svátečního a sportovního dne se v našem městě, v nádherném prostředí Trojhalí, odehrály přebory nejmenších házenkářů a házenkářek. Pořadatelem sportovní akce byl TJ Sokol Ostrava-Zábřeh, který v atypickém prostředí Trojhalí, připravil jednodenní maratón zápasů pro dvě kategorie sportovců. Kategorii minižactva a přípravek.

Pořadatelé spolu s ligovými dorostenkami a staršími žačkami zabezpečili sportovní prostředí, program a celkový sportovní a výsledkový servis. Za účasti 22 týmů se odehrálo 72 zápasů o celkové umístění. Během turnaje padlo z rukou nejmenších hráčů na 1 100 gólů a každý z hráčů odehrál přes 70 minut aktivní hry. Přímými účastníky bylo 200 dětí a okolo 100 dospělých.

Stupínky vítězů

V této atraktivní, rychlé a kontaktní hře a za vydatné podpory rodičů a přátel házené stanuly na stupních vítězů tyto týmy:

Minižactvo – Sokol Telnice, Ostrava a Velké Meziříčí

Přípravka – Sokol Telnice, Kostelec na Hané a Prostějov

Vyhráli vlastně všichni

Ocenění z přeborů si odnesly nakonec všechny týmy. Za zmínku stojí i úvaha sledování výsledku v této kategorii. Tady patří velká pochvala hlavně trenérům i rodičům za korektní chování, které velkou mírou přispěly k celkové atmosféře akce. Po odehraném turnaji účastníci využili naši krásné, průmyslové a historické lokality k návštěvě Dolní oblasti Vítkovic.

Poděkování

Poděkování patří Obci Sokolské, MMO za podporu, Městskému obvodu Ostrava Jih, Trojhalí a pořadatelskému oddílu, bez kterých bychom takovou akci ke spokojenosti všech neuspořádali.

 

Zdroj: Tisková zpráva

Válcuje vás život, úřady, politici? Zažili jste, nebo jste viděli něco, co by měli ostatní vědět? Pište, foťte, posílejte na .

Vložil: Štěpán Cháb

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace