Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Volby 2017

Volby 2017

Žhavá část kampaně se blíží

Letošní Karlovy Vary

Letošní Karlovy Vary

Co se dělo na festivalu

Kultura

Kultura

Pojďme se bavit: Je tu hudba, film, knihy, výstavy, nechybí exkluzivní recenze

Životní knockouty

Životní knockouty

Dal vám život ránu na solar? Nejste v tom sami, čtěte skutečné příběhy

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě celebrity dobrovolně neřeknou?

Rozhovory

Rozhovory

Politici, umělci, zkrátka každý, kdo má co říci

Autokemp Olešná zahajuje sezónu, bude plná novinek. Zajistí mimo jiné hlídání stanů či parkování

22.06.2017
Autokemp Olešná zahajuje sezónu, bude plná novinek. Zajistí mimo jiné hlídání stanů či parkování

Autor: frydekmistek.cz

Popisek: Autokemp Olešná

Lokalita přehrady Olešná ve Frýdku-Místku nabízí nejen výjimečnou cyklostezku, vhodnou pro bruslaře, krytý a letní aquapark, multifunkční hřiště s prvky pro různé věkové kategorie, ale také autokemp. Sezóna v autokempu bude zahájena v pátek 23. června a návštěvníkům nabídne několik novinek.

První novinkou je hlídání stanů. „Autokemp není oplocen. Aby se u nás návštěvníci cítili bezpečně a měli zejména v noci klidné spaní, rozhodli jsme se, že autokemp bude hlídat bezpečnostní agentura,“ uvedla jednatelka městské společnosti Sportplex Michaela Mahrová.

Městská společnost Sportplex, která provozuje aquapark i autokemp na přehradě Olešná, pokračuje také v projektu Ozdravujeme Olešnou, s čímž souvisí další novinka, a tou je omezení parkování aut u stanů na pláži, tedy na travnaté ploše od cyklostezky směrem k vodě. Pro vozy je samozřejmě připraveno parkoviště u recepce autokempu.

Zahájení v retro stylu

Travnatá plocha u vody se tak stane skutečnou oázou klidu, určenou pro relax i bezpečné hry dětí. „Na téma travnaté plochy navazuje naše další novinka, kterou je zdravotně nezávadný postřik proti klíšťatům. Nechali jsme ho aplikovat v autokempu i v letním aquaparku,“ doplňuje Michaela Mahrová s tím, že další novinkou je i připravované letní kino na pláži.

Léto na Olešné se ponese v retro stylu. V letním aquaparku vyroste retro dovolenkový koutek, vybavený věcmi, které mnozí z nás pravidelně vozili v 80. a 90. letech minulého století na dovolenou. Připraveny budou i doprovodné akce. Ta první s názvem Hurá prázdniny nabídne první červencový víkend retro perly, od minisrazu trabantů přes workshop výroby retro-kytiček a procházku okolo Olešné v retro stylu až po možnost vyfotit se v retro fotobudce.

Kemp se třemi hvězdičkami

Pro karavany je v autokempu Olešná připravena a upravena plocha o rozloze zhruba 4000 m2, což představuje kapacitu zhruba čtyřiceti míst, vybavených elektrickými přípojkami. Ke stanování je prostor přibližně dvojnásobné rozlohy, částečně zastíněný stromy.

 „Autokemp Olešná je držitelem Certifikátu Asociace kempů České republiky a je kategorizován jako tříhvězdičkový autokemp. Pro jeho návštěvníky se stále snažíme zdokonalovat služby a rozšiřovat nabídku aktivit pro využití volného času. Věřím, že jeho skalní návštěvníci novinky přivítají a noví návštěvníci si toto místo oblíbí a budou se k nám vracet,“ doplnil primátor Michal Pobucký.

Stalo se u vás něco, co by měli ostatní vědět? Napište na .

Vložil: Redaktor KL

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace