Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Volby 2017

Volby 2017

Žhavá část kampaně se blíží

Letošní Karlovy Vary

Letošní Karlovy Vary

Co se dělo na festivalu

Kultura

Kultura

Pojďme se bavit: Je tu hudba, film, knihy, výstavy, nechybí exkluzivní recenze

Životní knockouty

Životní knockouty

Dal vám život ránu na solar? Nejste v tom sami, čtěte skutečné příběhy

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě celebrity dobrovolně neřeknou?

Rozhovory

Rozhovory

Politici, umělci, zkrátka každý, kdo má co říci

Získali jsme VIDEO, o kterém se v souvislosti s pohřbem Věry Špinarové hovoří jen ve zlém

03.04.2017
Získali jsme VIDEO, o kterém se v souvislosti s pohřbem Věry Špinarové hovoří jen ve zlém

Autor: archiv

Popisek: Věra Špinarová

Mimořádné zpěvačce se z branže přišli poklonit pouze Lešek Semelka, Stanislav Hložek, Jaromír Nohavica, Marie Rottrová a Heidi Janků, tedy převážně kolegové z Ostravy. Na Věru si vzpomněli alespoň s věnci a květinami také členové skupiny Olympic, Petra Janů a Marika Gombitová. Neúčast více známých tváří pravděpodobně ovlivnil fakt, že se tentokrát pohřeb nekonal v Praze, ale v Ostravě, a navíc o víkendu. KrajskéListy.cz ovšem našly celou řadu pozoruhodných videí, na kterých jsou především motorkáři. Až stovky dorazily na poslední rozloučení také. Především na internetu je však jejich účast velmi kritizována.

„Hluk!" „Neměli tam co dělat!" „Proč tam přišli rušit?!" Tak to jsou jen krátké reakce čtenářů na internetu, kteří pohřeb sledovali buďto osobně, anebo právě na sociální síti. Bez jakýchkoli emocí hodnotí výraznou účast těchto motorkářů především pondělní deník Blesk. Ten navíc podotýká, že se až šest tisíc jednotlivců "opásalo" černou stuhou na akci v Poděbradech. „RIP Věra Špinarová" tak řekli nejen tito muži a ženy, ale i desítky tisíc dalších zúčastněných. Navzdory kritice, že jsou hluční, špatně oblečení a jejich účast byla podle některých nedůstojná.

Blesku se mimochodem podařilo také kontaktovat Karla Gotta s otázkou, proč celý týden na smrt Věry Špinarové, která s ním rovněž spolupracovala, nijak nereagoval. Redakci nakonec zaslal e-mail, v němž se upřímně přiznal, že na pohřební loučení chodí nerad. Vzhledem k vážným zdravotním potížím, jež má v poslední době za sebou a kdy se dokonce sám připravoval na možnost smrti, se mu nelze divit. Ale zároveň se vyznal z obdivu k Špinarové. Svěřil se, že ho smrt této „Ostravské tygřice“ velmi zasáhla a že na lidi, kteří jsou mu blízcí, si chce uchovat hezké vzpomínky, a nikoliv smuteční.

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh na 

Vložil: Zdeněk Svoboda

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace