Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Olympiáda v Koreji

Olympiáda v Koreji

Přibývají medaile, odehrávají se tu dramata,a to nejen sportovní.

Sex, pivo a rokenrol

Sex, pivo a rokenrol

Rockové příběhy; ve spolupráci s časopisem Rock´n ´all

Kultura

Kultura

Knížky rádi čteme, rádi o nich píšeme. Nechybí exkluzivní recenze

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě celebrity dobrovolně neřeknou?

FOTO Náctiletá Češka vystavila svá velká, pevná prsa proti muslimům a migrantům

12.08.2016
FOTO Náctiletá Češka vystavila svá velká, pevná prsa proti muslimům a migrantům

Autor: Parlamentní listy

Popisek: Dominika Myslivcová

Bloggerka a youtuberka Dominika Myslivcová bude kandidovat v krajských volbách jako nestraník za Úsvit a Blok proti islamizaci v Moravskoslezském kraji do krajského zastupitelstva a to na třetí pozici kandidátky. Jedničkou kandidátky zůstává báňský záchranář Pavel Koruna.

„Dominika Myslivcová v posledních dnech rozvířila internet svým videem z Teplic, kde mladé generaci, která politiku tolik nesleduje, ukázala problém islamizace naší země. Já doufám, že se nám společně podaří oslovit především mladé lidi, kteří problém imigrace a islamizace zatím tolik nevnímají,“ řekl na tiskové konferenci předseda strany a válečný veterán Miroslav Lidinský.

„Velmi si vážím podpory, které se mi dostává a protože mne řada příznivců i vyzvala, abych vstoupila do politiky. Ráda jsem přijala nabídku válečného veterána, který v boji s islamisty přišel o nohu a vede parlamentní stranu. Je potřeba chránit naši zemi a zajistit pro nás všechny růžovou budoucnost, protože jinak je jen otázka času, kdy dojde k útoku i na nás,“ doplnila sama Dominika Myslivcová.

Na tiskovou konferenci do Poslanecké sněmovny dorazila dívka, která se na Facebooku může pochlubit téměř 90 tisíci fanoušky, v růžových šatech s hlubokým dekoltem. Tím zejména na internetu vyvolala dost značnou paniku, spojenou s obdivem. „Ukaž je," zazněl jeden výkřik. „Pořádnejma prsama proti migrantům, tak to má být, kázeň především," uvedl další.  „Důležité je už to, že se Dominika takto veřejně vyjádřila. Souhlasím s Dominikou. Ta růžová holčička má mnohem víc rozumu než někteří politici a intelektuálové," poznamenala fanynka jejího FB.

Myslivcové kandidatura, až se může jevit paradoxně, má logické opodstatnění. Před několika týdny totiž bloggerka navštívila Teplice, kde pořídila video. To mimochodem doposud vidělo na 80 tisíc diváků. V něm se vyhranila vůči muslimům a jejich stylu života. Totéž učinila i v písni „Změnu tu my nechcem". Tu si k dnešnímu dni přehrálo 75 482 lidí...

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh na 

Vložil: Zdeněk Svoboda

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace