Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Volby 2017

Volby 2017

Žhavá část kampaně se blíží

Letošní Karlovy Vary

Letošní Karlovy Vary

Co se dělo na festivalu

Kultura

Kultura

Pojďme se bavit: Je tu hudba, film, knihy, výstavy, nechybí exkluzivní recenze

Životní knockouty

Životní knockouty

Dal vám život ránu na solar? Nejste v tom sami, čtěte skutečné příběhy

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě celebrity dobrovolně neřeknou?

Rozhovory

Rozhovory

Politici, umělci, zkrátka každý, kdo má co říci

Nadcházející víkend v Dolních Vítkovicích bude ve znamení piva. Během dvou dnů vystoupí osmnáct kapel, chybět nebudou ani legendární Olympic. Představí se třicítka pivovarů a více než sto druhů zlatavého moku

13.06.2016
Nadcházející víkend v Dolních Vítkovicích bude ve znamení piva. Během dvou dnů vystoupí osmnáct kapel, chybět nebudou ani legendární Olympic. Představí se třicítka pivovarů a více než sto druhů zlatavého moku

Autor: beerfest-ostrava.cz

Popisek: Legendární Olympic vystoupí na letošním Beerfestu v sobotu 18. června od 21 hodin

Již tento pátek začíná v Dolních Vítkovicích dvoudenní pivní festival Beerfest Ostrava. Návštěvníci budou mít na výběr z třicítky větších i menších pivovarů, které dohromady představí více než stovku pivních značek. Dvoudenní pivní svátek dále nabídne koncerty osmnácti kapel a interpretů, fanouškovskou zónu s velkoplošnou projekcí pro sledování zápasu Česko-Chorvatsko na Euru, dětskou zónu s atrakcemi, pivní soutěže a další doprovodný program.

Beerfest Ostrava představí na jednom místě pestrou nabídku pivovarů. Z těch větších bude zastoupen například Radegast, Bernard nebo Černá Hora. Z menších značek nebude chybět třeba Valašský pivovar z Kozlovic, Městský pivovar Štramberk, Koníček z Vojkovic, Nová Sladovna z Opavy, Karvinský pivovar, Pivovárek Morava z Frýdku-Místku či Pivovar Garage Ostrava a mnoho dalších.

V pátek 17. června se areál otvírá ve 14 hodin a první koncert začíná v 15:20. V sobotu pak bude otevřeno již v poledne a první koncert startuje o hodinu později. Po oba dny bude program na hudební scéně pokračovat do pozdních hodin, přičemž areál se uzavře ve 4 hodiny ráno. „Doporučujeme návštěvníkům zakoupit si vstupenky v předprodeji, ať se vyhnou případnému čekání ve frontách u pokladen. Navíc cena v předprodeji je výhodnější,“ uvedla za pořadatele Beerfestu Ostrava Gabriela Kuncová. Jednodenní běžné vstupenky stojí v předprodeji 200 korun, na místě budou o 40 korun dražší.

Umíte čepovat pivo? Máte šanci naučit se to

První festivalový den vystoupí z hlavních hvězd Wohnout, Divokej Bill a Čechomor, v sobotu se návštěvníci mohou těšit na Mňágu a Žďorp či Olympic. Kdo nebude chtít v pátek přijít o zápas mezi Českem a Chorvatskem na Euru, může utkání sledovat na velkoplošné projekci ve fanouškovské zóně. Po oba dny se návštěvníci budou moci účastnit pivních soutěží či Školy čepování pivovaru Radegast, kde se zájemci pod dozorem zkušených výčepních naučí, jak pivo správně načepovat. Škola čepování bude otevřena v pátek od 15 a v sobotu od 12 hodin, vždy do 20 hodin.

Kdo přijede na Beerfest autem, může zaparkovat u hlavního vstupu z Místecké ulice. Je ovšem potřeba počítat s tím, že kapacita parkoviště je omezená. „K dispozici je 350 míst. Doporučujeme proto namísto auta využít městskou hromadnou dopravu, což je vhodné i s ohledem na to, že se jedná o pivní festival,“ dodala Gabriela Kuncová.

Beerfest Ostrava

Zajímavosti o Beerfestu

  • Třicítka pivovarů z více než 20 měst a obcí
  • Nejvzdálenější pivovar: Humpolec (Bernard)
  • Nejbližší pivovary: Ostrava (Pivovar Garage Ostrava, Starobělský pivovar)
  • Více než 100 druhů piva
  • Stánky s jídlem o celkové délce 120 metrů
  • 18 kapel a interpretů
  • Fanouškovská zóna s velkoplošnou projekcí pro sledování zápasu Česko-Chorvatsko na Euru
  • Dětská zóna s atrakcemi

Vstupenky

Vstupenky lze zakoupit v předprodeji přes portál Ticket Art.

jednodenní běžná vstupenka 200 korun
jednodenní VIP vstupenka 900 korun
děti do 18 let 100 korun
děti do 140 cm mají vstup zdarma

Na místě bude možno zakoupit jednodenní vstupenky za 240 korun
Cena pro držitele ZTP a ZTP/P je 30 korun

Ti, kteří využijí možnost zakoupit si VIP vstupenky, se mohou těšit jak na větší komfort (například vchod bez front, samostatné toalety), tak další výhody (levnější nápoje, možnost setkat se s účinkujícími, lepší výhled na pódium)

Stalo se u vás něco, co by měli ostatní vědět? Napište na .

Vložil: Redaktor KL

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace