Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Krajské listy mají rády vlaky

Krajské listy mají rády vlaky

Někdo cestuje po hopsastrasse (pardon, dálnicích), jiný létá v oblacích, namačkaný jak sardinka...

Škola, základ života

Škola, základ života

Milovický učitel je sice praktik, o školství ale uvažuje velmi obecně. A 'nekorektně'

Na Ukrajině se válčí

Na Ukrajině se válčí

Komentáře a vše kolem toho

Praha 2 novýma očima

Praha 2 novýma očima

Vše o pražské Dvojce

Album Ondřeje Suchého

Album Ondřeje Suchého

Bratr slavného Jiřího, sám legenda. Probírá pro KL svůj bohatý archiv

Chvilka poezie

Chvilka poezie

Každý den jedna báseň v našem Literárním klubu

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Literatura o šoa

Literatura o šoa

Náš recenzent se holocaustu věnuje systematicky

Vaše dopisy

Vaše dopisy

V koši nekončí, ani v tom virtuálním na obrazovce

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Společnost očima KL

Společnost očima KL

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Päwek (vlastním) slzám nevěří, devátá povídka ze série Multivercz Marka Dobeše. Čtení na pokračování

17.06.2023
Päwek (vlastním) slzám nevěří, devátá povídka ze série Multivercz Marka Dobeše. Čtení na pokračování

Foto: Kamil Fára

Popisek: Obraz vytvořený umělou inteligencí v programu Midjourney

Erotika k životu patří. Koupit si bůček, to potěší. Natřít plot na zahradě, jasná výhra nad osudem. Ale zarajtovat si v posteli, takhle to ta příroda myslela. A když zevšední partner, je dobré mu dát nevšední roli. Na co si hrajete v posteli vy? A na co si hrávají v posteli rozvědčíci? To vydedukoval ve svém devátém pokračování série Multivercz Marek Dobeš.

Varování: Parental Advisory – explicit sexual content a slova minimálně mikroagresivní jako „bílý páprda“ nebo „politručička“ a „rozvědčíček“.

Prezident Pavel Petr byl na rozpacích. Nemohl se rozhodnout. Váhal. To se mu příliš často nestávalo. Většinou si určil cíl a za tím kráčel s jistotou náměsíčníka na speedu. Tedy bez přemýšlení, ale zato rychle. Jenže tentokrát se křížily dokonce tři příkazy a co hůř, vedly k odlišným cílům. První si ve svém notýsku vyhodnotil z pravidelného vyšílání České televize. Druhý si zadal sám. Respektive sám tak úplně nikoli, zadala mu ho první dáma. Došlo k tomu při jejich pravidelném sexu.

První středa v měsíci, sirény hřměly nad Prahou a jeho zákonitá manželka s ním hrála klasický partnerský pony roleplaying. Každý ví, že sex je na začátku vztahu krásný, ale po několika letech začíná vášeň uvadat, okoralé okvětní plátky nehezky odhalují bliznu, která se stává jak chloupkatá tak žláznatá, prostě vztahovou květinku nutno zalévat imaginací v pravidelných intervalech. Jenže toto se v Leninských natož Nietzscheovských kroužcích neučí.

Zkušené vojenské páry jako byli rozvědčíkovi Päwkovi však vědí jak na to. Obnovují vzájemnou přitažlivost hraním někoho jiného. Politručička Eva s rozvědčíčkem Pavlem to měli nastaveno rafinovaně a delikátně jasně. Hráli si na duhové, laskavé, nad nenávistí zvýšenou měrou lásky vítězící My Little Pony poníky s identitou manželů Havlových. Jistě chápete, že to se neomrzí. A navíc ten z nich, kdo byl za Olgu, pak určoval agendu pro celý měsíc. Dnes byla za Olgu ona.

Nejprve samozřejmě muselo dojít k podpisu oboustranného souhlasu s konsenzuálním mrdem. Pero zaskřípělo dokumentem o informovaném souhlasu s jednotlivými pozicemi pečlivě obkreslenými z publikace Kámasútra aneb Poučení o rozkoši, kterážto u nás vyšla poprvé v roce 1969. Samozřejmě s některými vypuštěnými částmi, které neprošly bdělým zásahem cenzorů. Díky prozíravému státu pečujícímu o naše mentální blaho za to. Knihu přeložil a vysvětlivkami doplnil PhDr. Vladimír Miltner, CSc. Z hlediska lékaře doprovázel čtenáře publikací MUDr. Karel Bečka. Kresbami podle fresek vyzdobila Hermína Melicharová. Vzápětí putoval dokument do rozměrného šanonu s názvem Hezké chvilky se zárukou. Prostě manželé Petrovi měli rádi řád a pořádek. Toto se odehrálo před slabou půl hodinkou.

Nyní už jejich vášnivá BDSM pravdoláskařská hra na poníka Vašíka a poničky Olgy vstupovala do finále. Latex, kopýtka, postroje, ocásky a samozřejmě koňské masky. Když v tom to na Olgu přišlo. V podobných okamžicích měla své prorocké chvilky. Protočila panenky vzhůru a vypjala se na rajtujícím koníčku „Vašíkovi“, který mezi zajíkavým ráčkujícím řehtáním recitoval z moci bezmocných. „Představme si nyní, že se v našem zelináři jednoho dne cosi vzbouří a on přestane vyvěšovat hesla jako ,Blut und Ehre‘ jen proto, aby se zalíbil.“ „Vašík“ chtěl začít protestovat, že na základě vlastního životního příběhu dobře ví, kterak přesně tento typ lidí rád vyvěšoval, protože zelinář nebo automechanik byla povolání, která si na rozdíl od cti dbalých vojáků nebo rozvědčíků vybírali lidé bezpáteřní, ale nedostal příležitost. Paní prezidentová rozvědčíková „Olga“ umlčela jeho projev rázným zaklapnutím roubíku s červenou silikonovou kuličkou o průměru 45mm, která není ani měkká ani příliš tuhá, je zkrátka tak akorát do úst. Jak anoncoval výrobce - tento model je vybavený množstvím popruhů pro pevné uchycení roubíku na hlavě. „Díky přednímu čtvercovému dílu je kulička tlačena do úst ještě více než u jiných roubíků. Rozdvojené zadní řemínky poskytují větší bezpečnost proti posuvu vrchního řemínku do stran. Především díky své šikovné konstrukci se stal roubík oblíbenou ucpávkou úst naší oblíbené řady Korzetky. Zcela jistě se stane oblíbeným i u vašich hrátek, kde chcete partnerce, či partnerovi lidově řečeno zavřít pusu.“ A skutečně ijáčkování zmlklo, jako když domina utne.

„Zavedeme švédskou úmluvu paušálně! Blaho, bezpečí, řád a pořádek do každé české, moravské i slezské ložnice. V pokrokových zemích to funguje. Už v roce 2018 nám šlo příkladem Švédsko. Každému sexuálnímu kontaktu musí předcházet explicitní souhlas obou partnerů! Pokud se tak nestane, takový kontakt je považován za znásilnění, a to i v případě, že nedojde k násilí či jinému ohrožení. Vládní návrh zákona o „sexuálním souhlasu“ prošel švédským parlamentem hladce. A my uděláme vše pro to, abychom naši zemi nacházející se v rodidlech Evropy učinili stejně progresivní!“ Prorocké vytržení, pominulo, jezdkyně odpadla do peřin. „Vašík“ trojím smluveným poklepáním kopýtka o pelest požádal o svolení vyvrcholit. A když se guma vyprázdnil, došlo i k jeho odstrojení.

Okamžitě se posadil do sedu spatného a stále ještě trochu v roli zahlásil. „Olgo, dovolte mi promluvit.“ Jeho velitelka, která už byla více méně opět při smyslech, jen blahosklonně mávla rukou. „Miláčku, nezlob se, ale Česká televize mi zaslala nový hodnotový pokyn – mám odjet do Moskvy ukončit válku na Ukrajině.“

„Olga“ se na něj zaškaredila.

„Jak vůbec můžeš srovnávat švédský zákon o explicitním souhlasu obou partnerů se sexem s něčím tak nepodstatným, jako je zabíjení Ukrajinců Rusy? Vždyť na obou stranách umírají jen obyčejní petromaskulinní bílí páprdové, těch není škoda.“

Prezident si dovolil nesouhlasně zakroutit kyčlemi, až se mu anální kolíček s oháňkou zatřásl.

„Nezapomínej, miláčku, že jak říká senátorka Šípová, zbožšťování tanků se projevuje vytlačováním jiných forem dopravy, nejčastěji pak kladením překážek cyklodopravě. A think-tank PIE, který zkoumal dopady ruské agrese na klima a životní prostředí tvrdí, že nejde zdaleka jen o zničené lesy a pole a vypálené střely. Experti spočítali i to, kolik milionů tun emisi vyprodukuje obnova škod. Au!“

Partnerka mu nesouhlasně plácla přes koňské žíně trčící z análního kolíku. „A kdo říká, že se bude na Ukrajině obnovovat? Stejně všichni utečou do Evropy, až je přijmeme do unie? Jestli tě česká televize úkoluje, abys řešil problém, který lidstvo nepálí, tak se na ni prostě vyser. Nejsi Havel, abys dělal ukvapená kvazi filozofická rozhodnutí. Až vyřešíme předběžný souhlas, přijde čas na chersonské melouny. Měj taky někdy vlastní hlavu.“ Brnkla jemně vztyčeným prostředníčkem po koňských žíních. Její partner se slastně zachvěl.

„Ty můj prznidente, nepojedeš na Ukrajinu, nejprve prosadíš v parlamentu šukzákon a pak pojedeš tam, kam tě vyslal císař Trump.“

„Posíláš mě do té černé díry?“

„Jak to mluvíš o našich bratrech v Africe, Pavle, kde je tvé korektní vyjadřování?“

„Ale já mluvil o parlamentu ČR.“

„Tak to ano.“

„Mám tedy skutečně odchytit Hitlera v Africe?“

„Ano, pokud si naši američtí páni přejí ulovit na černém kontinentu Hitlera, kdo jsme my, abychom jim odporovali?“

„A nepůjde o zradu? Přece jen jsem přísahal věrnost velkoněmecké říši.“

„Hlupáčku, v tom to právě vězí, říše se zmenšila jen na německou, takže už není velká, tím pádem nedlužíš nic!“

„Olgo, jsi praktická žena.“

„Jsem. Nebyl to deine Führer, kdo z tebe udělal prezidenta, byli to přece unsere amerikanische freunde! Už jsme s nimi poslali bombardéry na Srbsko, tanky do Iráku, proč nevyslat Päwkovy do Afriky ulovit Hitlera?“

Pevně uchopila koňské žíně trčící z análního kolíčku svého lidského koníčka.

„Připraven?“

„Snad ano.“

Prudce cukla. Kolíček análníček koníčkovi vyjel, až to mlasklo. Zepředu vytryskly prezidentu slzy z jeho poctivých očí, vzadu pak nikoli duha, jak by se asi očekávalo, alébrž poněkud již natrávený brunch z hradní kuchyně.

Slz bylo více, ale i tak bylo zapotřebí, aby uspokojený prezidentský pár urychleně opustil lůžkoviny.

Než se vrátí z Afriky, SVS neboli Společnost za veselejší současnost to uklidí.

„Deme balit a hlavně zase nezapomeň na moje Silicone Dragon Dildo, kdybychom si chtěli zahrát na Hru o trůny, Vašíku,“ zavelela Olga.

A bylo po dilematu.

 

Doporučený soundtrack k četbě:

Madonna, Sam Smith - Vulgar

Florence + The Machine - Kiss With A Fist

Příště: Päwkovi loví v Africe

 

Vložil: Marek Dobeš