Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Volby 2017

Volby 2017

Odvolili jsme, teď se rokuje o vládě

Letošní Karlovy Vary

Letošní Karlovy Vary

Co se dělo na festivalu

Kultura

Kultura

Knížky rádi čteme, rádi o nich píšeme. Nechybí exkluzivní recenze

Životní knockouty

Životní knockouty

Dal vám život ránu na solar? Nejste v tom sami, čtěte skutečné příběhy

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě celebrity dobrovolně neřeknou?

Rozhovory

Rozhovory

Politici, umělci, zkrátka každý, kdo má co říci

15. října uzávěrka. Soutěž o nejlepší marmeládu se odehraje v Kunraticích v Libereckém kraji. Máte na to vyhrát?

02.10.2017
15. října uzávěrka. Soutěž o nejlepší marmeládu se odehraje v Kunraticích v Libereckém kraji. Máte na to vyhrát?

Autor: pořadatelé akce

Popisek: Která z vystavených marmelád vyhraje

Marmeláda nebo džem, ať už svojí zavařené lahůdce říkáte jakkoli, neměli byste propásnout tradiční soutěž o nejlepší zavařeninu Kunratická JamParáda. Obec Kunratice se na konci 19. století proslavila svou vyhlášenou továrnou na výrobu džemů, která byla jednou z prvních svého druhu. V roce 2013 navázala na svou historii tím, že zde byla založena největší marmeládová soutěž ve střední Evropě, která letos slaví 5. výročí.

Staňte se i vy její součástí a poměřte své zavařovací schopnosti s ostatními. Své zavařeniny můžete přihlašovat do 15. října 2017, tak neváhejte, uzávěrka se kvapem blíží. Sklenice se zavařeninou (ať z ovoce či zeleniny) můžete do soutěže posílat poštou nebo je doručit osobně. V letošním roce zatím tvůrci přihlásili do soutěže 127 vzorků, které budou soutěžit v 8 kategoriích.

Vyhlášení výsledků

Slavnostní vyhlášení vítězů, veřejná ochutnávka a svátek všech milovníků zavařování proběhne 4. listopadu 2017 v Kunraticích. Oceněny budou nejen vítězné domácí marmelády a džemy. Titul Marmeládová obec/město získá místo, ze kterého se přihlásí nejvíce soutěžících.

Více informací o soutěži naleznete na oficiálních stránkách ZDE.

Exkluzivní spolupráce s Labetou

S radostí vám oznamujeme, že soutěž Kunratická JamParáda v rámci letošního ročníku navázala exkluzivní spolupráci s českou společností Labeta. Pro účastníky soutěže to znamená, že si za svou účast odnesou dárky od této společnosti a výherci se mohou těšit na atraktivní ceny. Tradiční český výrobce želírovacích pomůcek a mnoha dalších výrobků fandí všem, kdo milují zavařování. Dopředu můžeme prozradit, že soutěžící od společnosti Labeta dostanou například sklenice navržené přímo pro zavařeniny. Labeta podporuje všechny tvůrce domácích zavařenin, a tak můžete očekávat praktické pomůcky, které užijete při výrobě dalších marmelád a džemů.

 

 

Zdroj: tisková zpráva

 

Válcuje vás život, úřady, politici? Zažili jste, nebo jste viděli něco, co by měli ostatní vědět? Pište, foťte, posílejte na .

Vložil: Štěpán Cháb

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace