Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Volba prezidenta

Volba prezidenta

Z 9 statečných, ucházejících se o Pražský hrad, zbyli 2; čeká nás druhé kolo

Sex, pivo a rokenrol

Sex, pivo a rokenrol

Rockové příběhy; ve spolupráci s časopisem Rock´n ´all

Kultura

Kultura

Knížky rádi čteme, rádi o nich píšeme. Nechybí exkluzivní recenze

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě celebrity dobrovolně neřeknou?

Nejúspěšnější sportovci Libereckého kraje budou vyhlášeni

26.01.2014
Nejúspěšnější sportovci Libereckého kraje budou vyhlášeni

Autor: profimedia.cz

Popisek: Ilustrační foto

Prestižní anketa o nejlepší sportovce jednotlivých okresů Libereckého kraje se blíží ke svému závěru. Vyhlášení se zúčastní hejtman LK Martin Půta a další členové Rady Libereckého kraje.

Finále Jablonecka se uskuteční 27. ledna od 18 hodin v Městském divadle v Jablonci nad Nisou, Liberecka 28. ledna od 18 hodin  v Centru Babylon v Liberci, Semilska 29. ledna od 18 hodin v Tylově divadle v Lomnici nad Popelkou a Českolipska 30. ledna od 18 hodin v Divadle v Novém Boru.

Anketu Nejúspěšnější sportovec LK 2013 pořádají Deníky, agentura ČOK-CZ, okresní organizace ĆUS, města a kraj a také Česká unie sportu. Oceněni budou sportovci z řad talentované mládeže, dospělých, jednotlivců i kolektivů.

Kromě špičkových sportovců jednotlivých regionů, mezi nimiž nechybí ani olympionici, mistři světa, mistři Evropy a České republiky, se pravidelně akce účastní také zástupci městských a krajských úřadů, poslanci Parlamentu České republiky, senátoři ČR, členové vlády ČR, přední sportovci současnosti i minulosti, zástupci významných podniků, úspěšní podnikatelé a řada dalších významných hostů.

Slavnostní večer má vždy bohatý kulturní doprovodný program, kde nechybí přední umělci. V letošním roce se oceněným sportovcům a divákům na pódiu představí Marián Vojtko, Michaela Nosková, Kamila Nývltová, Josef Vágner, Bek ofis, přední artisté i řada místních doprovodných programů vybraných ze sportovních oddílů a kroužků.

Vyhlášení Nejúspěšnějšího sportovce Libereckého kraje se koná 17. března od 19 hodin tradičně v Divadle F. X. Šaldy v Liberci.

V loňském roce se nejlepší sportovkyní Libereckého kraje stala biatlonistka Gabriela Soukalová.

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh, v koši určitě neskončí! Na vaše unikátní zážitky čekáme na , do předmětu napište Příběh.

Vložil: Redaktor KL

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace