Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Volby 2017

Volby 2017

Žhavá část kampaně se blíží

Letošní Karlovy Vary

Letošní Karlovy Vary

Co se dělo na festivalu

Kultura

Kultura

Pojďme se bavit: Je tu hudba, film, knihy, výstavy, nechybí exkluzivní recenze

Životní knockouty

Životní knockouty

Dal vám život ránu na solar? Nejste v tom sami, čtěte skutečné příběhy

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě celebrity dobrovolně neřeknou?

Rozhovory

Rozhovory

Politici, umělci, zkrátka každý, kdo má co říci

Vánoce s českou hračkou se konají ve Smržovce

05.12.2013
Vánoce s českou hračkou se konají ve Smržovce

Autor: tapety.na-pc.cz

Popisek: Vánoce, ilustrační foto

Po úspěšné akci Setkání s českou hračkou v Regionální prodejně na nám. TGM ve Smržovce, která se konala 1. – 10.listopadu ve spolupráci se značkou

Regionální produkt Jizerské hory a její držitelkou, výrobcem textilních hraček Helenou Sibřinovou, navazuje smržovská prodejna další aktivitou – prodejní výstavou Vánoce s českou hračkou.

Návštěvu Smržovky lze spojit s prohlídkou Muzea hraček v Jablonci nad Nisou

„Věřím, že Vánoce s českou hračkou budou stejně úspěšné, jako předchozí setkání, které se zúčastnili krajská radní Ivana Hujerová, starosta Smržovky Marek Hotovec, ředitel Hospodářské komory v Jablonci n. N. Oskar Mužíček, výrobní ředitel firmy Detoa Vít Popr a někteří regionální výrobci. Výstava byla cílem mnoha dětských kolektivů z okolních mateřských a základních škol,“ popsal za pořadatele Petr Heinzl ze společnosti Česká hračka, s.r.o., s  tím, že akce se svými hračkami účastnilo 30 výrobců z celé ČR a navíc výrobci regionální výrobci nejen hraček.

Podle něj se na české hračky přišlo podívat na 1200 lidí a výtvarné soutěže se účastnilo celkem 160 dětí. Vánoce s českou hračkou byly zahájeny v pondělí 2.prosince v 10 hodin, prodejní výstava je pak do 8.prosince otevřena od 9 do 17 hodin.

Návštěvu Smržovky lze spojit s prohlídkou Muzea hraček v Jablonci nad Nisou (U Zeleného stromu 2), kde od 1. do 24.prosince probíhá soutěž ve skládání hlavolamů na čas. Soutěž je určena pro děti od 3 let, čas a obtížnost bude dána vždy podle věku dítěte. Za úspěšné složení hlavolamu obdrží děti drobné dárky a sladkosti.

Zaujal Vás tento článek? Posílejte nám svoje názory i podněty na ! Těšíme se na ně.

Vložil: Redaktor KL

Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace