Náměstkyně hejtmana mistryní světa ve sprintu kvadriatlonu

27.06.2013

Autor: zeleni.cz

Popisek: Zuzana Kocumová

Náměstkyně hejtmana Libereckého kraje Zuzana Kocumová (ZmLK) je novou mistryní světa v kvadriatlonu. Ve sprintu v Týně nad Labem vyhrála přesvědčivě a zopakovala tak vítězství z roku 2001, tenkrát však ve středním kvadriatlonu.

„Rozhodla jsem se až na poslední chvíli, že budu startovat,“ prozradila bývalá olympionička v běhu na lyžích.Sprint kvadrilion se však skládá z těchto disciplín -  1 km plavání, 5 km v kajaku, 25 km na kole a 5 km běhu.  Také kolo, které si vyzkoušela vítězným závodem na Malevil cupu, rozhodlo.

Před druhou Katrin Burowovou z Berlína vyhrála v čase 1:53:36 o dvě minuty a dvě vteřiny, třetí byla další závodnice SRN Lisa Maria Hirschfelderová.

Zaujal Vás tento článek? Posílejte nám svoje názory i podněty na ! Těšíme se na ně

Vložil: Redaktor KL