Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Volba prezidenta

Volba prezidenta

Z 9 statečných, ucházejících se o Pražský hrad, zbyli 2; čeká nás druhé kolo

Sex, pivo a rokenrol

Sex, pivo a rokenrol

Rockové příběhy; ve spolupráci s časopisem Rock´n ´all

Kultura

Kultura

Knížky rádi čteme, rádi o nich píšeme. Nechybí exkluzivní recenze

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě celebrity dobrovolně neřeknou?

Jablonec nad Nisou: Dětské koláže předávají pozitivní energii

04.03.2013
Jablonec nad Nisou: Dětské koláže předávají pozitivní energii

Popisek: Jaká energie z obrázku vyzařuje?

Více jak osmdesát koláží ze života jabloneckých rodin v roce 2012 se sešlo ve výstavním pavilonu Eurocentra. Nejlepší z nich budou vyhlášené v sobotu 23. února odpoledne v kině Radnice.

Malí výtvarníci z jabloneckých mateřských a základních škol se snažili vystihnout v nápaditých kolážích to, jak jejich rodina prožila rok 2012. Výlety, slavnostní rodinné okamžiky a dovolené - to jsou nejčastější náměty dětských prací zaslaných do soutěže Jablonecká rodina 2012, jichž se  ve výstavním pavilonu Eurocentra sešlo cekem 82. K vidění budou až do pátku 22. února vždy od 9 do 17 hodin.

Po celou dobu výstavy mohou návštěvníci přidělovat své hlasy a ta práce, která jich získá nejvíce, bude odměněná v sobotu před filmovým představením pohádky O myšce a medvědovi v kině Radnice. „Kromě ceny návštěvníka předáme také ocenění odborné poroty. Ta bude jednotlivé práce hodnotit ve čtvrtek 21. února," říká náměstek primátora Petr Vobořil.

Nedělního zahájení výstavy se kromě Petra Vobořila, jenž převzal nad celým Týdnem partnerství záštitu, účastnila také náměstkyně primátora Soňa Paukrtová a radní LK Petr Tulpa. Odpoledne vyvrcholilo ve velkém sále Eurocentra představením libereckého Naivního divadla Velbloud, ryba, slepice aneb námořnická historie.

Výstava Jablonecká rodina 2012 je jedním z bodů bohatého programu Týdne partnerství, jímž se Jablonec nad Nisou přihlašuje již počtvrté k Národnímu týdnu manželství.

(Zdroj: Městský úřad Jablonec nad Nisou – tisková zpráva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace