Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
S cestovatelem Milošem Beranem

S cestovatelem Milošem Beranem

... do Číny a dál, za exotikou. Trocha povídání a nádherné fotky

Fejeton Jiřího Macků

Fejeton Jiřího Macků

Každou neděli něco trošinku hlubšího k zamyšlení od doyena redakce

Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosář Ely Novákové

TV glosář Ely Novákové

Co budou dávat v bedně? Víme

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Pražská doprava

Pražská doprava

Zajímavosti i aktuality

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Sobota Pavla Přeučila

Sobota Pavla Přeučila

O víkendu jen lehčí čtení od našeho kulturně politického redaktora

Premiéry Pavla Přeučila

Premiéry Pavla Přeučila

Filmové hity. A nově i ty televizní

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Přečetli jsme

Přečetli jsme

Noviny, časopisy, weby, nic zajímavého nám neunikne. S naším komentářem pak ani vám

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Recenze

Recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Nova bude na jaře ujíždět na seriálovém Kameňáku a souboji česko-slovenských hlasů. Premiéry Pavla Přeučila

24.01.2019
Nova bude na jaře ujíždět na seriálovém Kameňáku a souboji česko-slovenských hlasů. Premiéry Pavla Přeučila

Foto: TV Nova

Popisek: Nedělní prime time patří úspěšné pěvecké show The Voice Česko Slovensko (od 20.20). O osudu soutěžících tentokrát budou rozhodovat Vojtěch Dyk (na snímku), Jana Kirschner, rapper Kali a rocker Pepa Vojtek.

FOTO Dramaturgové Novy by si nejspíš zasloužili nějakou tu medaili za hrdinství, protože nasadit jako jarní trhák do programového schématu seriál Kameňák, inspirovaný, nebo spíše navazující na tak trochu propadákovou sérii filmových Kameňáků, to chce opravdovou odvahu. Asi tu medaili navrhnu panu prezidentovi. Tak, jak nám představily novácké stanice své programové schéma na příští měsíce, nějaké ty opravdové lahůdky se čekat nedají.

Diváci se mohou těšit ještě na obnovenou česko-slovenskou soutěž The Voice a pak už následují obvyklé stálice v podobě Ulice, Ordinace v Růžové zahradě, Specialisté či pokračování reality show Výměna manželek. Chystá se i pokračování krimiseriálu Policie Modrava a do jarního období se přehoupne i kuchařská show MasterChef Česko. Novinek tedy jako šafránu, ale skalní příznivci nekonečných nováckých seriálů určitě plakat nebudou.

U nekonečného seriálu Ulice je namístě se ptát, kdo v něm ještě nehrál, než naopak. Zde Vladimír Kratina a Milena Steinmasslová, foto TV Nova

Kameňák je jak Hra o trůny?

První díl seriálového Kameňáku se objeví na obrazovkách 22. února a bude se pokoušet rozechvívat divácké bránice po 16 pátečních večerů. Diváci tak sice přijdou o své obvyklé páteční filmy, zato mají možnost válet se smíchy při vtípcích Václava Vydry, Jany Paulové, Martina Dejdara, Alice Bendové či Veroniky Žilkové, kteří se objeví ve svých obvyklých kameňákových rolích. Zápletka seriálu spočívá v bitvě starosty Kameňákova (Václava Vydry) a jeho poskoků o vítězství v republikové soutěži Pozitivní město roku, která by městu přinesla sto milionovou výhru. A pro tenhle balík je ochoten starosta udělat všechno možné i nemožné. Zkrátka bude srandy kopec. Režie seriálu se ujal Ján Novák, který má na svědomí i čtvrtý díl filmového Kameňáku.

Svůj největší ´tahák´, seriál Kameňák, tají televize podobně jako GOT. K dispozici je tento jediný snímek z první klapky, na němž najdete i režiséra Nováka, Václava Vydru a Mojmíra Maděriče. Natáčelo se půl roku v Mělníku filmovou technikou. Foto TV Nova

Aktualizace: Den poté mi dorazily od Novy fotky, tak se pokochejte alespoň Václavem Vydrou. Kameňák bude prostě... kameňák 

Těšte se na nové hlasy

Nedělní večery vyplní už od 10. února návrat pěvecké reality show The Voice Česko Slovensko. Pořad, který se objevil poprvé v programu Novy už v roce 2012 pod názvem Hlas ČeskoSlovenska a poté znovu v roce 2014, se tedy vrací po téměř pěti letech odmlky. Principem pořadu je výběr zpěváků naslepo, kdy si zbrusu nové talenty vybírají do svých týmů přední interpreti. Těmi budou v letošním roce Vojtěch Dyk, Josef Vojtek, rapper Kali a Jana Kirschner. Vítěze, který dostane finanční odměnu a možnost nahrát vlastní album, pak určí diváci prostřednictvím hlasování SMS. Vítězi předešlých ročníků se staly Lenka Hrůzová a Ivanna Bagová. Pamatujete si je někdo? Průvodkyněmi pořadu mají být slovenská zpěvačka Mária Čírová a Tereza Kerndlová.

The Voice Česko Slovensko: O osudu soutěžících budou rozhodovat Vojtěch Dyk, Jana Kirschner, rapper Kali a rocker Pepa Vojtek. Novým ročníkem provede vůbec poprvé dámská moderátorská dvojice složená z úspěšných a oblíbených zpěvaček - českou stranu bude zastupovat Tereza Kerndlová a slovenskou Mária Čírová. Foto TV Nova

Nesmrtelná Ordinace

Programy úterních a čtvrtečních večerů na Nově vyplní už tradičně seriál Ordinace v Růžové zahradě a jeho skalní příznivci, nebo spíše příznivkyně se mohou těšit na řadu dramatických zápletek a také neočekávané návraty. Primář kamenické nemocnice Čestmír Mázl, alias Petr Rychlý se po deseti letech setkává se svou dcerou (Petra Bučková), která se nečekaně vrátí z Ameriky. Znovu se objeví i jedna ze ztracených tváří seriálu doktor Zajíc (Braňo Holiček). Zdali budou zase diváci ronit krokodýlí slzy a někdo nám v seriálu umře, Nova neprozradila.

Petr Rychlý alias Čestmír Mázl slouží v Ordinaci od samého počátku

Premiér jako šafránu

Co se týká filmových premiér, tak to zase tak horké nebude. Na obrazovky pošle Nova filmy Fantastická zvířata a kde je najít a Legendu o Tarzanovi. Na videoportálu VOYO se objeví v premiéře například životopisný film Hudba ticha, mapující životní osudy a cestu ke slávě operního pěvce Andrea Bocelliho. Na obrazovky se vrátí kompletní série filmů Piráti z Karibiku a Rychle a zběsile. Nálož filmových repríz nám jako obvykle naservíruje filmový kanál Nova Cinema a příznivci akčních seriálů zase zůstanou věrni kanálu Nova Action.

 

Vložil: Pavel Přeučil

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace