Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Filmové stopy

Filmové stopy

Zajímá vás, jak teď vypadá fabrika z filmu Marečku, podejte mi pero? Každý druhý víkend nový film

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Přečetli jsme

Přečetli jsme

Noviny, časopisy, weby, nic zajímavého nám neunikne. S naším komentářem pak ani vám

Vaše dopisy

Vaše dopisy

V koši nekončí, ani v tom virtuálním na obrazovce

Premiéry Pavla Přeučila

Premiéry Pavla Přeučila

Filmové hity. A kdy jindy než ve čtvrtek

Sobota Pavla Přeučila

Sobota Pavla Přeučila

O víkendu jen lehčí čtení od našeho komentátora

Vycházející české hvězdy

Vycházející české hvězdy

Je jim sotva přes dvacet, přesto již nastartovaly raketovou kariéru

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Uplynulý týden očima šéfredaktorky. A zvířátko nakonec

Český poutník

Český poutník

René Flášar a jeho dobrodružné putování Českem na našich stránkách

Kultura

Kultura

Knížky rádi čteme, rádi o nich píšeme. Nechybí exkluzivní recenze

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Největší hvězda Instagramu, herečka, zpěvačka a dolarová milionářka zmizela... Sobota Pavla Přeučila

13.10.2018
Největší hvězda Instagramu, herečka, zpěvačka a dolarová milionářka zmizela... Sobota Pavla Přeučila

Autor: Instagram

Popisek: Selena Gomez

FOTO VIDEO Na Instagramu má Selena Gomezová (26) 144 milionů fanoušků, což je světový rekord. Nyní ale došlo ke změně, náhle jí začaly z jejího účtu mizet fotky. Navíc se na něm dva týdny neobjevil ani jeden jediný její post. Její andělsky dětská tvář a dokonalá postava, vzrušující fanoušky všech věkových kategorií, od pubescentů po vilné seniory, zkrátka zmizela ze scény. Co se stalo?

Oficiální zprávy tvrdí, že jí znovu propukla její nevyléčitelná nemoc, lupus a drasticky se jí snížil počet bílých krvinek. Nemoc ji také připravila o ledvinu a vloni jí byla transplantována nová od dárce. Nyní musela být znovu hospitalizována, podstupuje prý dost složitou léčbu a některé zdroje hovoří i o tom, že je ohrožena na životě. Bulvár však spekuluje o tom, že se zhroutila po zprávě o svatbě svého dlouholetého přítele Justina Biebera (24) s její rivalkou, modelkou Hailey Baldwinovou (21) a skončila na psychiatrii.

Rozchody a návraty

Selena Gomezová a Justin Bieber mají za sebou docela pestrý sled rozchodů a návratů, což bylo a je stále vděčným námětem bulvárních médií. Pokud dobře počítáme, rozešli se a znovu sešli pětkrát a zdá se, že ten poslední rozchod byl skutečně konečný i když spolu vydrželi téměř pět měsíců. Ženatý Justin už je pro Selenu nejspíše pasé. K jejich rozcházení prý velkou měrou přispěla i Selenina rodina, které Bieber nikdy moc neseděl a považovala jej za pořádně zhýralého hejska, ničícího jí život.

Kariéra jak z pohádky

Její krásná tvářička zaujala filmové tvůrce už když jí bylo sedm let. Od té doby se začala objevovat jak na televizních obrazovkách, tak na filmovém plátně. První roli dostala v seriálu Barney a jeho přátelé a od té chvíle se rozjela její hvězdná kariéra naplno. Následovala řada seriálů a filmových rolí, z nich nejvýrazněji zazářila v seriálu Kouzelníci z Waverly, nebo v komediích A zase jedna Popelka či Monte Carlo. O role neměla nouzi a na jejím kontě utěšeně přibývaly miliony. Ještě před pěti lety se její jmění odhadovalo na necelých 6 milionů dolarů a dneska už je to 48 milionů dolarů. Její bankovní konto bobtná nejen díky filmovým rolím, ale i díky Instagramu. Za jeden jediný post jí naskočí na kontě hezká sumička okolo 800 tisíc dolarů. Kdo z vás to má, že?

Selena Gomez, foto Instagram

Kariéru jí nakopla i muzika

V roce 2009 založila Selena popovou kapelu Selena Gomez & the Scene a rázem zazářila i v hudebním světě. Má za sebou dvě zlatá a dvě platinová alba, dvakrát obdržela cenu Emmy. Se svou kapelou podnikla už několik úspěšných turné po Státech i v Evropě. Často je její hudební kariéra srovnávána s další popovou hvězdou Miley Cyrus (25). Zabývá se i skládáním filmové hudby a docela úspěšně podniká jako módní návrhářka.

Věnuje se svému zdraví

Teď je ovšem její kariéra i její život v ohrožení. Její nevyléčitelná nemoc znovu propukla naplno a lékaři mají obavy z dalšího vývoje. Selena se odstřihla od všech svých přátel, zastavila své aktivity na sociálních sítích a v léčebně se prý věnuje jen svému zdraví, na které prý v poslední době nebrala ohledy. Pokud mají bulvární média pravdu a její hospitalizace souvisí i s se svatbou jejího expřítele Justina Biebera, nebylo by to poprvé.

Po každém z rozchodů končila Selena v péči psychiatrů. Zdroje, blízké zpěvačce uvádějí, že tentokrát se snažila na celou záležitost s Bieberem co nejrychleji zapomenout a soustředila se na psaní hudby i na vlastní zdraví. Jako důvod odstřihnutí od Instagramu uvedla: „Jsem vděčná, za to, co mi sociální média dávají, ale musím žít také svůj život. Pamatujte, negativní komentáře mohou někomu hodně ublížit“.

 

Vložil: Pavel Přeučil

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace