Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Přečetli jsme

Přečetli jsme

Noviny, časopisy, weby, nic zajímavého nám neunikne. S naším komentářem pak ani vám

Vaše dopisy

Vaše dopisy

V koši nekončí, ani v tom virtuálním na obrazovce

Premiéry Pavla Přeučila

Premiéry Pavla Přeučila

Filmové hity. A kdy jindy než ve čtvrtek

Sobota Pavla Přeučila

Sobota Pavla Přeučila

O víkendu jen lehčí čtení od našeho komentátora

Vycházející české hvězdy

Vycházející české hvězdy

Je jim sotva přes dvacet, přesto již nastartovaly raketovou kariéru

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Uplynulý týden očima šéfredaktorky. A zvířátko nakonec

Český poutník

Český poutník

René Flášar a jeho dobrodružné putování Českem na našich stránkách

Kultura

Kultura

Knížky rádi čteme, rádi o nich píšeme. Nechybí exkluzivní recenze

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Největší ´číslo´ je 45. Věk je jen číslo, tvrdí celebrity, mezi nimiž je rozdíl generací. Sobota Pavla Přeučila

18.08.2018
Největší ´číslo´ je 45. Věk je jen číslo, tvrdí celebrity, mezi nimiž je rozdíl generací. Sobota Pavla Přeučila

Autor: Facebook

Popisek: Harrison Ford a jeho žena Calista

Co přitahuje mladé modelky, začínající herecké hvězdičky, ale mnohdy i zkušené harcovnice divadelních prken a filmových pláten ke starším, úspěšným mužům? Jsou to jejich charakterové vlastnosti, krása, sláva, nebo jen bankovní konto? Představíme vám páry, mezi nimiž je mnohdy propastný věkový rozdíl a kupodivu jim to klape.

Mick Jagger a Melanie Hamrick. Věkový rozdíl: 44 let

Rekordmanem je nejspíše frontman Rolling Stones Mick Jagger (74), který začal chodit s baletkou Melanií (30) v roce 2014 a stačilo k tomu jedno jediné krátké setkání. Tehdy už byl několikanásobný dědeček. O dva roky později, prosinci 2016, se jim narodil syn Deveraux. Jagger má celkem osm dětí ve věku od 19 do 46 let, pět vnoučat a jednoho pravnuka.

Al Pacino a Lucila Sola. Věkový rozdíl: 39 let 

Hollywoodská legenda Al Pacino (77) ulovil v roce 2010 v argentinských vodách tamější hereckou sexbombu Lucilu (38), s níž se docela rád předvádí. Ta se nedávno i se svou dcerou přestěhovala do Al Pacinova domu v Los Angeles. Sám herec má z předchozích vztahů s Jan Tarrantovou a Beverly D'Angelovou tři děti.

Mel Gibson a Rosalinda Ross. Věkový rozdíl: 35 let

K prvnímu setkání Mela Gibsona (62) a Rosalindy (27) údajně došlo v roce 2014, kdy se jako scénáristka ucházela o místo v v produkční společnosti Icon. Padli si do oka a krátce nato už spolu odletěli na tajné líbánky do Karibiku. O jejich věkovém rozdílu Mel několikrát prohlásil, že věk je jen číslo, na kterém nezáleží. Rosalinda je bývala špičková akrobatická jezdkyně a jízdě na koni se věnovala už od 9 let. V roce 2017 se jim narodil syn Lars. Mimochodem jde o Gibsonovo už deváté dítě.

Richard Gere a Alejandra Silva. Věkový rozdíl: 34 let

Zvláštním románkem je vztah Richarda Gera (68) a španělské publicistky a aktivistky Alejandry (34). Gere se poprvé setkal s Alejandrou už v době, kdy byla malou holčičkou, kterou choval na kolenou, protože byl přítelem jejích rodičů. Znovu se setkali v roce 2014 v jednom italském hotelu a okamžitě prý oba pocítili silné spojení. Přestože byla Alejandra katolička, přestoupila stejně jako Gibson na buddhistickou víru a věří v reinkarnaci. Alejandra i Mel mají z předchozích manželství po jednom dítěti.

David Hasselhoff a Hayley Roberts. Věkový rozdíl: 28 let

Dnes už poněkud zašlá hvězda seriálu Pobřežní hlídka, David Hasselhoff (66), se seznámi,l se svou současnou manželkou Hayley Robertsovou (38) ve Walesu v roce 2011. Hasselhoffovi se nechtělo jejich vztah legalizovat a do svatby se příliš nehrnul. Zdůvodňoval to právě velkým věkovým rozdílem. Nicméně nakonec ke svatbě po sedmi letech známosti došlo a to nedávno, 31. července 2018 v Itálii. Hayley byla prý pouhou prodavačkou v obchodním domě, později se dala na dráhu modelky. Děti spolu zatím nemají ale Hayley prý má silný vztah s jeho dvěma dcerami.

Catherine Zeta-Jones a Michael Douglas. Věkový rozdíl: 25 let

Michael Douglas (73), se prý zamiloval do Catheriny (48) v roce 1998 ve chvíli, kdy ji uviděl ve filmu Zorro a hned požádal jejich společného přítele, aby je seznámil. Byla z toho velká láska a v roce 2000 následovala svatba. Mají spolu dvě děti, šestnáctiletého syna Dylana a třináctiletou dceru Carys. Přestože jejich manželství poznamenalo několik krizí a dokonce žili nějaký čas odloučeně, zůstávají stále spolu a navíc vypadají šťastně.

Bruce Willis a Emma Heming: Věkový rozdíl: 23 let

Mezi Brucem Willisem (62) a Emmou Hemingovou (39) to prý byla láska na první pohled a to navzdory jejich velkému věkovému rozdílu. Vzali se v roce 2009 a dnes jsou rodiči dvou dcer, Mabel Ray a Evelyn Penn. Willis má ještě tři dcery ze svého předchozího manželství s Demi Moorovou. Emma se narodila na Maltě, ale žila v Anglii a ve Spojených státech. V době, kdy se s Brucem poznali, byla již úspěšnou modelkou a herečkou.

Harrison Ford a Calista Flockhart. Věkový rozdíl: 22 let

Tenhle pár se dal dohromady na vyhlašování cen Zlatý globus v roce 2002 a vzali se po osmileté známosti v roce 2010. Charismatický hrdina série filmů o Indiana Jonesovi, Harrrison Ford (75) dlouho svatbě odolával a prohlašoval, že manželství není tak důležité jako láska. Jeho žena Calista (53) se proslavila rolí kapánek potrhlé právničky Ally McBealové ve stejnojmenném seriálu. Pár má spolu syna Liama a oba sdílejí lásku k létání.

 

Vložil: Pavel Přeučil

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace