Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
S cestovatelem Milošem Beranem

S cestovatelem Milošem Beranem

... do Číny a dál, za exotikou. Trocha povídání a nádherné fotky

Co zaujalo Jiřího Macků

Co zaujalo Jiřího Macků

Každou středu i neděli něco trošinku hlubšího k zamyšlení od doyena redakce

Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, ať už si myslíte, že byla a bude, anebo naopak

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosář Ely Novákové

TV glosář Ely Novákové

Co budou dávat v bedně? Víme

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Vaše dopisy

Vaše dopisy

V koši nekončí, ani v tom virtuálním na obrazovce

Sobota Pavla Přeučila

Sobota Pavla Přeučila

O víkendu jen lehčí čtení od našeho kulturního redaktora

Premiéry Pavla Přeučila

Premiéry Pavla Přeučila

Filmové hity. A kdy jindy než ve čtvrtek

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Přečetli jsme

Přečetli jsme

Noviny, časopisy, weby, nic zajímavého nám neunikne. S naším komentářem pak ani vám

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Kultura

Kultura

Knížky rádi čteme, rádi o nich píšeme. Nechybí exkluzivní recenze

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Největší ´číslo´ je 45. Věk je jen číslo, tvrdí celebrity, mezi nimiž je rozdíl generací. Sobota Pavla Přeučila

18.08.2018
Největší ´číslo´ je 45. Věk je jen číslo, tvrdí celebrity, mezi nimiž je rozdíl generací. Sobota Pavla Přeučila

Autor: Facebook

Popisek: Harrison Ford a jeho žena Calista

Co přitahuje mladé modelky, začínající herecké hvězdičky, ale mnohdy i zkušené harcovnice divadelních prken a filmových pláten ke starším, úspěšným mužům? Jsou to jejich charakterové vlastnosti, krása, sláva, nebo jen bankovní konto? Představíme vám páry, mezi nimiž je mnohdy propastný věkový rozdíl a kupodivu jim to klape.

Mick Jagger a Melanie Hamrick. Věkový rozdíl: 44 let

Rekordmanem je nejspíše frontman Rolling Stones Mick Jagger (74), který začal chodit s baletkou Melanií (30) v roce 2014 a stačilo k tomu jedno jediné krátké setkání. Tehdy už byl několikanásobný dědeček. O dva roky později, prosinci 2016, se jim narodil syn Deveraux. Jagger má celkem osm dětí ve věku od 19 do 46 let, pět vnoučat a jednoho pravnuka.

Al Pacino a Lucila Sola. Věkový rozdíl: 39 let 

Hollywoodská legenda Al Pacino (77) ulovil v roce 2010 v argentinských vodách tamější hereckou sexbombu Lucilu (38), s níž se docela rád předvádí. Ta se nedávno i se svou dcerou přestěhovala do Al Pacinova domu v Los Angeles. Sám herec má z předchozích vztahů s Jan Tarrantovou a Beverly D'Angelovou tři děti.

Mel Gibson a Rosalinda Ross. Věkový rozdíl: 35 let

K prvnímu setkání Mela Gibsona (62) a Rosalindy (27) údajně došlo v roce 2014, kdy se jako scénáristka ucházela o místo v v produkční společnosti Icon. Padli si do oka a krátce nato už spolu odletěli na tajné líbánky do Karibiku. O jejich věkovém rozdílu Mel několikrát prohlásil, že věk je jen číslo, na kterém nezáleží. Rosalinda je bývala špičková akrobatická jezdkyně a jízdě na koni se věnovala už od 9 let. V roce 2017 se jim narodil syn Lars. Mimochodem jde o Gibsonovo už deváté dítě.

Richard Gere a Alejandra Silva. Věkový rozdíl: 34 let

Zvláštním románkem je vztah Richarda Gera (68) a španělské publicistky a aktivistky Alejandry (34). Gere se poprvé setkal s Alejandrou už v době, kdy byla malou holčičkou, kterou choval na kolenou, protože byl přítelem jejích rodičů. Znovu se setkali v roce 2014 v jednom italském hotelu a okamžitě prý oba pocítili silné spojení. Přestože byla Alejandra katolička, přestoupila stejně jako Gibson na buddhistickou víru a věří v reinkarnaci. Alejandra i Mel mají z předchozích manželství po jednom dítěti.

David Hasselhoff a Hayley Roberts. Věkový rozdíl: 28 let

Dnes už poněkud zašlá hvězda seriálu Pobřežní hlídka, David Hasselhoff (66), se seznámi,l se svou současnou manželkou Hayley Robertsovou (38) ve Walesu v roce 2011. Hasselhoffovi se nechtělo jejich vztah legalizovat a do svatby se příliš nehrnul. Zdůvodňoval to právě velkým věkovým rozdílem. Nicméně nakonec ke svatbě po sedmi letech známosti došlo a to nedávno, 31. července 2018 v Itálii. Hayley byla prý pouhou prodavačkou v obchodním domě, později se dala na dráhu modelky. Děti spolu zatím nemají ale Hayley prý má silný vztah s jeho dvěma dcerami.

Catherine Zeta-Jones a Michael Douglas. Věkový rozdíl: 25 let

Michael Douglas (73), se prý zamiloval do Catheriny (48) v roce 1998 ve chvíli, kdy ji uviděl ve filmu Zorro a hned požádal jejich společného přítele, aby je seznámil. Byla z toho velká láska a v roce 2000 následovala svatba. Mají spolu dvě děti, šestnáctiletého syna Dylana a třináctiletou dceru Carys. Přestože jejich manželství poznamenalo několik krizí a dokonce žili nějaký čas odloučeně, zůstávají stále spolu a navíc vypadají šťastně.

Bruce Willis a Emma Heming: Věkový rozdíl: 23 let

Mezi Brucem Willisem (62) a Emmou Hemingovou (39) to prý byla láska na první pohled a to navzdory jejich velkému věkovému rozdílu. Vzali se v roce 2009 a dnes jsou rodiči dvou dcer, Mabel Ray a Evelyn Penn. Willis má ještě tři dcery ze svého předchozího manželství s Demi Moorovou. Emma se narodila na Maltě, ale žila v Anglii a ve Spojených státech. V době, kdy se s Brucem poznali, byla již úspěšnou modelkou a herečkou.

Harrison Ford a Calista Flockhart. Věkový rozdíl: 22 let

Tenhle pár se dal dohromady na vyhlašování cen Zlatý globus v roce 2002 a vzali se po osmileté známosti v roce 2010. Charismatický hrdina série filmů o Indiana Jonesovi, Harrrison Ford (75) dlouho svatbě odolával a prohlašoval, že manželství není tak důležité jako láska. Jeho žena Calista (53) se proslavila rolí kapánek potrhlé právničky Ally McBealové ve stejnojmenném seriálu. Pár má spolu syna Liama a oba sdílejí lásku k létání.

 

Vložil: Pavel Přeučil

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace