Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Přečetli jsme

Přečetli jsme

Noviny, časopisy, weby, nic zajímavého nám neunikne. S naším komentářem pak ani vám

Vaše dopisy

Vaše dopisy

V koši nekončí, ani v tom virtuálním na obrazovce

Premiéry Pavla Přeučila

Premiéry Pavla Přeučila

Filmové hity. A kdy jindy než ve čtvrtek

Sobota Pavla Přeučila

Sobota Pavla Přeučila

O víkendu jen lehčí čtení od našeho komentátora

Vycházející české hvězdy

Vycházející české hvězdy

Je jim sotva přes dvacet, přesto již nastartovaly raketovou kariéru

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Uplynulý týden očima šéfredaktorky. A zvířátko nakonec

Český poutník

Český poutník

René Flášar a jeho dobrodružné putování Českem na našich stránkách

Kultura

Kultura

Knížky rádi čteme, rádi o nich píšeme. Nechybí exkluzivní recenze

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Milenka vypakovala miliardáře Janečka, bojovníka proti korupci, z hotelu ve Špindlu jen s kufrem. Proč mu krachl Silvestr?

01.01.2014
Milenka vypakovala miliardáře Janečka, bojovníka proti korupci, z hotelu ve Špindlu jen s kufrem. Proč mu krachl Silvestr?

Autor: stránky Karla Janečka

Popisek: Karel Janeček

Miliardář a bojovník proti korupci Karel Janeček má problém, který jej může stát jeho pracně budované renomé. Život finančnímu géniovi zkomplikovaly ženy. Poté, co se veřejně v televizi přiznal ke své polygamii, bez které prý nedokáže žít, se během několika minut ocitl na mraze před hotelem ve Špindlerově Mlýně, kde si chtěl s modelkou Janou Doleželovou užít Silvestra.

„Nacházím smysl života v současné době ve vynaložené energii a práci v přeměně společnosti v pozitivní společnost,“ vykládal na podzim Janeček v rozhovoru pro Parlamentní listy.cz. „Došel jsem jednoznačně k tomu, že když chce mít člověk kvalitní život, musí jednat morálně a podle hodnot. Myslet si, že když něco ukradnu, někoho zneužiju nebo podvedu, a tím krátkodobě zbohatnu nebo se dostanu k moci, tak mi to zkvalitní život, je iluze,“ uvedl poté dokonce. Nyní však Janeček předvedl, jak si tento morální a hodnotový život představuje v praxi.

Miliardář již více než šest let žije s Markétou Sýkorovou. Vyučené kadeřnici svěřil funkci ve svém Nadačním fondu pomoci, který spolu zakládali, a podle vlastního přiznání s blondýnkou trvale žije. „S Markétou žiju posledních šest let,“ uvedl pro VIP zprávy televize Prima.

Kromě toho má miliardář Janeček ještě exmanželku, se kterou vychovává dvě dospívající dcery. Mnohaletý trojúhelník však podle všeho začal podnikatele nudit. „Pro mě není možné, abych byl jen s jednou ženou a neměl milenky,“ vykládal do televizní kamery, která jej zastihla v tradičním vánočním centru české smetánky - ve Špindlerově Mlýně.

Okamžitý vyhazov z hotelu

Tam jej doprovázela Jana Doleželová, modelka a někdejší vítězka soutěže Miss. Ta byla Janečkovým televizním holedbáním natolik šokována, že miliardáře okamžitě vyhodila z luxusního hotelu, který spolu obývali. Bulvární deník Blesk v silvestrovském vydání zachytil Janečka, kterak s kufrem potupen opouští hotel.

Modelce totiž svůj partnerský život nejspíš prezentoval poněkud jinak než televizním divákům. „Do vztahu s ním jsem šla s tím, že je rozvedený, a tudíž volný. Já ctím klasickou partnerskou věrnost,“ sdělila bulváru Doleželová s tím, že Janečka vystěhovala ze svého apartmánu. Rozhozený miliardář, který prý na všechny strany ujišťoval, že Doleželovou šíleně miluje, se tak v pondělí odpoledne musel poohlížet po jiném noclehu.

„Lidé mohou mít šťastný život, až pochopí, že k tomu je potřeba pravda a čestnost,“ zaznělo také v Janečkově rozhovoru pro ParlamentníListy.cz. Těžko říci, jak tímto pohledem posuzovat svérázný soukromý život plný milenek.

Zaujal Vás tento článek? Posílejte nám svoje názory i podněty na ');! Těšíme se na ně.

Vložil: Anička Vančová

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace