Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Krajské listy mají rády vlaky

Krajské listy mají rády vlaky

Někdo cestuje po hopsastrasse (pardon, dálnicích), jiný létá v oblacích, namačkaný jak sardinka...

Škola, základ života

Škola, základ života

Milovický učitel je sice praktik, o školství ale uvažuje velmi obecně. A 'nekorektně'

Na Ukrajině se válčí

Na Ukrajině se válčí

Komentáře a vše kolem toho

Praha 2 novýma očima

Praha 2 novýma očima

Vše o pražské Dvojce

Album Ondřeje Suchého

Album Ondřeje Suchého

Bratr slavného Jiřího, sám legenda. Probírá pro KL svůj bohatý archiv

Chvilka poezie

Chvilka poezie

Každý den jedna báseň v našem Literárním klubu

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Literatura o šoa

Literatura o šoa

Náš recenzent se holocaustu věnuje systematicky

Vaše dopisy

Vaše dopisy

V koši nekončí, ani v tom virtuálním na obrazovce

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Společnost očima KL

Společnost očima KL

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Je krásná, a přesto ji lidé nesnášejí. Nebo možná právě proto? Co všechno trápí nejkrásnější ženu světa

14.06.2015
Je krásná, a přesto ji lidé nesnášejí. Nebo možná právě proto? Co všechno trápí nejkrásnější ženu světa

Foto: tatanakucharova.cz

Popisek: Nejúspěšnější česká kráska Taťána Kuchařová by měla být šťastná, přesto neustále čelí kritice

Krása, sláva, úspěch. To je kombinace, která se v našich zeměpisných šířkách neodpouští. Důkazem je i Češka se slovenskými kořeny Taťána Kuchařová, která získala v roce 2006 titul Miss World. Měla by být šťastná, přesto ji leccos souží.

Zelenooká blondýna s dokonalou postavou se stala naší historicky nejúspěšnější Miss. Získala tituly Miss České republiky 2006, Miss sympatie, Miss Sahara, Miss Nejsympatičtější hlas, Miss Elegance 2006, a především Miss World 2006, když 30. září 2006 porazila ve varšavském Paláci kultury a vědy ve finále mezinárodní soutěže krásy 103 konkurentek z celého světa. Od listopadu 2008 do roku 2010 byla prezidentkou soutěže Miss České republiky. Vzápětí vydatně zhoustly davy jejích fanoušků, ale i nepřejících ‘Tomášů‘, kteří na ní nenechají nit suchou. Pravidelně sklízí kritiku za sebemenší drobnost, nezavděčila se ani v populární televizní taneční soutěži StarDance aneb hvězdy tančí…, v níž se probojovala až do finále. Extra velkou radost z ní zpočátku neměla ani její potenciální tchyně, slovenská herečka Hana Gregorová. Naštěstí se Taťána Kuchařová pohybuje ve světě showbyznysu již dostatečně dlouho na to, aby ji nějaká ta uštěpačná poznámka dokázala srazit na kolena.

V roce 2006 se stala nejkrásnější ženou světa

V roce 2006 se stala nejkrásnější ženou světa

Dárek pod stromeček

Narodila se české matce a slovenskému otci v roce 1987 v Trnavě, den před Štědrým dnem. Po rozchodu rodičů se přestěhovala s matkou do Čech a vyrůstala ve východočeském Opočně. Zde si matka našla nového přítele a otce jejích sester. Má dvě – Livii, která se snaží prosadit jako zpěvačka, a Kristýnu. V sedmnácti letech přerušila školu, aby se mohla naplno věnovat modelingu, a odletěla na tři měsíce do Tokia na první pracovní kontrakt. V roce 2006 vyhrála Miss ČR a následně nejprestižnější titul, Miss World.

Táňa se prosadila ve světovém modelingu a patří k našim nejúspěšnějším topmodelkám, a tak žije střídavě v Praze a ve všech možných koutech světa. Během úspěšné kariéry si zahrála i v několika filmových projektech a účinkovala v mnoha show. V roce 2008 iniciovala založení nadace Taťány Kuchařové Krása pomoci, která úspěšně pomáhá seniorům. Během šesti let své existence nadace rozdělila díky Táně právě na projekty moderních sociálních služeb pro seniory více než 22 milionů korun.

S pražským radním Milanem Richterem

S pražským radním Milanem Richterem

Musela se o sebe postarat sama

Paradoxně právě rozchod rodičů ji později motivoval, aby se snažila dosáhnout i těch nejodvážnějších cílů. „Člověk chce být lepší, chce se vyvarovat chyb rodičů, nebo se z nich poučit,“ prohlásila v jednom rozhovoru. A tak nehleděla na překážky a tvrdě dřela. Od dětství se věnovala scénickému a modernímu tanci, v deseti letech se zúčastnila své první soutěže krásy o titul Miss mléko a o rok později poprvé fotografovala s legendárním fotografem Jadranem Šetlíkem.

První zkušenosti s profesionálním modelingem získala v Tokiu, kam odletěla během letních prázdnin, bez velkých jazykových znalostí, peněz či mobilu v kapse. „Mladičká studentka z Opočna byla najednou sama ve světě a musela se postarat sama o sebe,“ přiblížila své začátky. Snadné rozhodně nebyly, často musela zatnout zuby, nakonec ale uspěla.

S americkým modelem Lanem Carlsonem

S americkým modelem Lanem Carlsonem

I přísná tchyně nakonec zjihla

Po neúspěšném vztahu se známým pražským radním a podnikatelem Milanem Richterem, s nímž se na podzim roku 2009 rozešla, prožila v roce 2011 románek s americkým modelem Lanem Carlsonem. V soukromí se jí začalo konečně dařit, až když před dvěma lety začala tajně chodit s čerstvě rozvedeným hercem a muzikantem Ondřejem Brzobohatým, který patří k nejžádanějším mužům českého showbyznysu. Poprvé se spolu objevili na veřejnosti na filmovém festivalu v Karlových Varech, stále však tvrdili, že jsou pouze kamarádi. „Pamatuji si, že mi zavolala a přála si, abych vystoupil na koncertě. Já jsem bohužel neměl čas. To nás dalo dohromady, spojilo. Vlastně dá se říct, že díky její nadaci jsme se my dva poznali, což je hezké,“ prozradil o pět let starší syn legendárního Radka Brzobohatého v jednom rozhovoru teprve před rokem a Táňa dodala: „My jsme se strašně let míjeli, ale pak to najednou přišlo.“

Příliš nadšená novou partnerkou svého syna nebyla zpočátku ani herečka Hana Gregorová. „O slečně Kuchařové se nechci a nebudu vyjadřovat,“ odmítala dotazy novinářů temperamentní Slovenka, která za svou otevřenost upadla v minulosti nejednou u veřejnosti v nemilost. Po pár měsících ale nastal obrat a Gregorová se dokonce nechala slyšet, že zvažuje nabídnout Táně angažmá v rodinném divadle, protože je hezká a přirozená.

Se současným přítelem Ondřejem Brzobohatým

Se současným přítelem Ondřejem Brzobohatým

Zásluhy se v Česku nepočítají?

Kolem hvězdného páru se neustále rojí spousta spekulací. Loni v listopadu média přetřásala údajné těhotenství, na přelomu roku se zase psalo, že se Táňa a Ondřej nejspíš během své cesty do Spojených států tajně vzali. „Místo toho, aby se řešilo, že teď Taťána byla v posledních čtrnácti dnech v New Yorku, kde jednala v rámci toho, že bude mít v únoru v rámci svojí charity řeč v OSN, to nikdo neřeší. To nikoho extra nezajímá. Spíš je důležitější, jestli náhodou není těhotná,“ rozčílil se před novináři Brzobohatý a poukázal na to, že by si lidé měli víc všímat, jak skvěle jeho Táňa svou zemi reprezentuje.

Čtěte také:

Syn slavného páru se prý tajně oženil. Že by se v jednatřiceti letech stále ještě bál rázné matky? Tajnosti slavných

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh  na ');.

Vložil: Adina Janovská