Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
S cestovatelem Milošem Beranem

S cestovatelem Milošem Beranem

... do Číny a dál, za exotikou. Trocha povídání a nádherné fotky

Co zaujalo Jiřího Macků

Co zaujalo Jiřího Macků

Každou středu i neděli něco trošinku hlubšího k zamyšlení od doyena redakce

Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, ať už si myslíte, že byla a bude, anebo naopak

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosář Ely Novákové

TV glosář Ely Novákové

Co budou dávat v bedně? Víme

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Vaše dopisy

Vaše dopisy

V koši nekončí, ani v tom virtuálním na obrazovce

Sobota Pavla Přeučila

Sobota Pavla Přeučila

O víkendu jen lehčí čtení od našeho kulturního redaktora

Premiéry Pavla Přeučila

Premiéry Pavla Přeučila

Filmové hity. A kdy jindy než ve čtvrtek

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Přečetli jsme

Přečetli jsme

Noviny, časopisy, weby, nic zajímavého nám neunikne. S naším komentářem pak ani vám

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Kultura

Kultura

Knížky rádi čteme, rádi o nich píšeme. Nechybí exkluzivní recenze

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Naše ´limitky´ Primek jsou inspirované významnou osobností nebo historickou událostí, ale vždy se snažíme přijít i s něčím novým, říká ředitel ELTON. Limitované edice – nejen pro sběratele hodinek

21.12.2016
Naše ´limitky´ Primek jsou inspirované významnou osobností nebo historickou událostí, ale vždy se snažíme přijít i s něčím novým, říká ředitel ELTON. Limitované edice – nejen pro sběratele hodinek

Autor: ELTON hodinářská

Popisek: Limitované edice hodinek PRIM se hodí jako dárek k Vánocům

Náramkové hodinky z limitovaných edic se těší velkému zájmu a oblibě nejen u sběratelů, ale stále častěji oslovují i běžné zákazníky z řad milovníků hodinek. Vlastnit hodinky, které jsou jedinečné v mnoha smyslech tohoto slova, je dnes výrazem osobitosti, vkusu a individuality svého nositele.

Česká hodinářská společnost ELTON, která v Novém Městě nad Metují vyrábí hodinky tradiční značky PRIM, již několik let do své produkce pravidelně zařazuje tzv. limitované edice náramkových hodinek, v tomto roce vyrobila celkem tři. „Příprava a vývoj limitované edice hodinek je práce, která týmu našich odborníků zabere celé měsíce,“ vysvětluje Martin Pabiška, generální ředitel společnosti ELTON, podle kterého je vždy cílem dát limitované edici hlubší smysl, význam. Při vytváření „limitky“ nejde tedy jen vzít jakékoli hodinky a na číselník natisknout obrázek nebo jednoduchý symbol. „Naše limitované edice jsou většinou inspirované významnou osobností, nebo historickou událostí, ale vždy se zároveň snažíme přijít s něčím novým, neobvyklým,“ dodává Martin Pabiška

Co vše si můžete pořídit

Hodinky z L.E. PRIM ORLÍK II. BRONZ jsou jako první v historii značky PRIM vyrobeny z bronzu a vznik dvousetkusové edice byl inspirován výjimečnými vlastnostmi tohoto neobvyklého materiálu. Vnějšími vlivy získává bronzový povrch nezaměnitelnou škálu odstínů, vzniká unikátní patina. Prostředí, ve kterém se majitel hodinek pohybuje, je tedy spolu s jeho stylem života spolutvůrcem toho, jak se vzhled hodinek přirozeně mění v průběhu času.

PRIM KAREL IV. L.E. Velkého císaře Karla IV., připomínají hodinky, které zaujmou nejen svým designem, ale především symbolikou, kterou v sobě nesou. Na hodinkách ze stokusové série se podílela celá řada mistrů svého řemesla. Hodinky jsou osazeny inovovaným strojkem s novým uložením rotoru. Poprvé byla na číselník použita náročná technika smaltování a korunku zdobí vltavín, charakteristický pro České země.

PRIM VÁCLAV HAVEL, L.E. je nejnovějším počinem jediného českého výrobce hodinek PRIM. Edice o 136 kusech je věnovaná prvnímu prezidentu samostatné ČR, který by se v letošním roce dožil 80 let. Design náramkových hodinek je elegantní, minimalistický, ale s řadou originálních prvků. Ručně dekorovaný smaltovaný číselník zdobí miniatura podpisu Václava Havla, v korunce je jako asociace srdce vsazen kabošon z pravého českého granátu.

Limitovaná edice PRIM HIROSHIMA vznikla ve spolupráci s partnery z Japonska. Inspirací pro vznik modelu byl odkaz českého architekta Jana Letzela, tvůrce tzv. Atomového dómu (Hirošimský památník míru). Jan Letzel, který byl v první polovině 20.století považován za svorník japonské a západní kultury, se v Japonsku dodnes těší velké úctě. Hodinky PRIM HIROSHIMA jsou osazeny tenkým mechanickým strojkem s tradičním ručním nátahem, který je v Japonsku, přesyceném moderní technologií, velmi oblíben. Použitý strojek  kal.93 je poprvé v historii  zlacen červeným 18 karátovým zlatem, které mu dodává unikátní podobu.

Více na www.prim.cz

Komerční sdělení

Vložil: Redaktor KL

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace