Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Krajské listy mají rády vlaky

Krajské listy mají rády vlaky

Někdo cestuje po hopsastrasse (pardon, dálnicích), jiný létá v oblacích, namačkaný jak sardinka...

Škola, základ života

Škola, základ života

Milovický učitel je sice praktik, o školství ale uvažuje velmi obecně. A 'nekorektně'

Na Ukrajině se válčí

Na Ukrajině se válčí

Komentáře a vše kolem toho

Praha 2 novýma očima

Praha 2 novýma očima

Vše o pražské Dvojce

Album Ondřeje Suchého

Album Ondřeje Suchého

Bratr slavného Jiřího, sám legenda. Probírá pro KL svůj bohatý archiv

Chvilka poezie

Chvilka poezie

Každý den jedna báseň v našem Literárním klubu

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Literatura o šoa

Literatura o šoa

Náš recenzent se holocaustu věnuje systematicky

Vaše dopisy

Vaše dopisy

V koši nekončí, ani v tom virtuálním na obrazovce

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Společnost očima KL

Společnost očima KL

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Naše ´limitky´ Primek jsou inspirované významnou osobností nebo historickou událostí, ale vždy se snažíme přijít i s něčím novým, říká ředitel ELTON. Limitované edice – nejen pro sběratele hodinek

21.12.2016
Naše ´limitky´ Primek jsou inspirované významnou osobností nebo historickou událostí, ale vždy se snažíme přijít i s něčím novým, říká ředitel ELTON. Limitované edice – nejen pro sběratele hodinek

Foto: ELTON hodinářská

Popisek: Limitované edice hodinek PRIM se hodí jako dárek k Vánocům

Náramkové hodinky z limitovaných edic se těší velkému zájmu a oblibě nejen u sběratelů, ale stále častěji oslovují i běžné zákazníky z řad milovníků hodinek. Vlastnit hodinky, které jsou jedinečné v mnoha smyslech tohoto slova, je dnes výrazem osobitosti, vkusu a individuality svého nositele.

Česká hodinářská společnost ELTON, která v Novém Městě nad Metují vyrábí hodinky tradiční značky PRIM, již několik let do své produkce pravidelně zařazuje tzv. limitované edice náramkových hodinek, v tomto roce vyrobila celkem tři. „Příprava a vývoj limitované edice hodinek je práce, která týmu našich odborníků zabere celé měsíce,“ vysvětluje Martin Pabiška, generální ředitel společnosti ELTON, podle kterého je vždy cílem dát limitované edici hlubší smysl, význam. Při vytváření „limitky“ nejde tedy jen vzít jakékoli hodinky a na číselník natisknout obrázek nebo jednoduchý symbol. „Naše limitované edice jsou většinou inspirované významnou osobností, nebo historickou událostí, ale vždy se zároveň snažíme přijít s něčím novým, neobvyklým,“ dodává Martin Pabiška

Co vše si můžete pořídit

Hodinky z L.E. PRIM ORLÍK II. BRONZ jsou jako první v historii značky PRIM vyrobeny z bronzu a vznik dvousetkusové edice byl inspirován výjimečnými vlastnostmi tohoto neobvyklého materiálu. Vnějšími vlivy získává bronzový povrch nezaměnitelnou škálu odstínů, vzniká unikátní patina. Prostředí, ve kterém se majitel hodinek pohybuje, je tedy spolu s jeho stylem života spolutvůrcem toho, jak se vzhled hodinek přirozeně mění v průběhu času.

PRIM KAREL IV. L.E. Velkého císaře Karla IV., připomínají hodinky, které zaujmou nejen svým designem, ale především symbolikou, kterou v sobě nesou. Na hodinkách ze stokusové série se podílela celá řada mistrů svého řemesla. Hodinky jsou osazeny inovovaným strojkem s novým uložením rotoru. Poprvé byla na číselník použita náročná technika smaltování a korunku zdobí vltavín, charakteristický pro České země.

PRIM VÁCLAV HAVEL, L.E. je nejnovějším počinem jediného českého výrobce hodinek PRIM. Edice o 136 kusech je věnovaná prvnímu prezidentu samostatné ČR, který by se v letošním roce dožil 80 let. Design náramkových hodinek je elegantní, minimalistický, ale s řadou originálních prvků. Ručně dekorovaný smaltovaný číselník zdobí miniatura podpisu Václava Havla, v korunce je jako asociace srdce vsazen kabošon z pravého českého granátu.

Limitovaná edice PRIM HIROSHIMA vznikla ve spolupráci s partnery z Japonska. Inspirací pro vznik modelu byl odkaz českého architekta Jana Letzela, tvůrce tzv. Atomového dómu (Hirošimský památník míru). Jan Letzel, který byl v první polovině 20.století považován za svorník japonské a západní kultury, se v Japonsku dodnes těší velké úctě. Hodinky PRIM HIROSHIMA jsou osazeny tenkým mechanickým strojkem s tradičním ručním nátahem, který je v Japonsku, přesyceném moderní technologií, velmi oblíben. Použitý strojek  kal.93 je poprvé v historii  zlacen červeným 18 karátovým zlatem, které mu dodává unikátní podobu.

Více na www.prim.cz

Komerční sdělení

Vložil: Redaktor KL