Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Volby 2017

Volby 2017

Žhavá část kampaně se blíží

Letošní Karlovy Vary

Letošní Karlovy Vary

Co se dělo na festivalu

Kultura

Kultura

Pojďme se bavit: Je tu hudba, film, knihy, výstavy, nechybí exkluzivní recenze

Životní knockouty

Životní knockouty

Dal vám život ránu na solar? Nejste v tom sami, čtěte skutečné příběhy

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě celebrity dobrovolně neřeknou?

Rozhovory

Rozhovory

Politici, umělci, zkrátka každý, kdo má co říci

Náchodská radnice je nejpřívětivějším úřadem v Královéhradeckém kraji. Nejdůležitější odměnou jsou pro nás spokojení občané, prohlásil starosta Birke

09.06.2016
Náchodská radnice je nejpřívětivějším úřadem v Královéhradeckém kraji. Nejdůležitější odměnou jsou pro nás spokojení občané, prohlásil starosta Birke

Autor: mestonachod.cz

Popisek: Nejvyšší ocenění v rámci Královéhradeckého kraje převzali starosta Jan Birke a tajemnice Hana Mílová

V soutěži Ministerstva vnitra ČR Přívětivý úřad nejvíc zabodovala v Královéhradeckém kraji náchodská radnice. Nejvyšší ocenění převzali starosta Jan Birke a tajemnice Městského úřadu v Náchodě Hana Mílová.

Na základě průzkumu přívětivosti jednotlivých úřadů v rámci České republiky vyhlásilo Ministerstvo vnitra ČR, konkrétně odbor strategického rozvoje a koordinace veřejné správy, soutěž s názvem Přívětivý úřad. Cílem tohoto průzkumu mezi obcemi s rozšířenou působností, resp. dotazníkového řešení, do kterého se přihlásilo 190 obcí a měst, bylo zmapovat přívětivost, transparentnost a komunikativnost jednotlivých úřadů.

Přívětivý úřad

Slavnostni´ho prˇeda´va´ni´ oceneˇni´ Prˇi´veˇtivy´ u´rˇad 2016, které se konalo ve Vzdeˇla´vaci´m strˇedisku Institutu pro verˇejnou spra´vu v Benesˇově v úterý 7. cˇervna 2016, se za město Náchod zúčastnili starosta Náchoda Jan Birke a tajemnice Městského úřadu v Náchodě Hana Mílová, kteří společně převzali nejvyšší ocenění v rámci Královéhradeckého kraje. „Rozhodně je to pro nás významné ocenění, na zlepšení kvality poskytování služeb občanům pracujeme neustále. A rozhodně se to vyplatí nejen díky získanému ocenění, ale tou nejdůležitější odměnou jsou pro nás spokojení občané,” komentoval slavnostní předání cen starosta Jan Birke.

Přívětivý úřad

Kritérií pro získání tohoto ocenění byla celá řada. „Jsou to nejen úřední hodiny pro veřejnost, ale také například možnost on-line objednání pro vyřízení žádostí o doklady nebo zveřejňování materiálů pro jednání zastupitelstva města, přívětivost k rodinám v podobě dětského koutku a mnoho a mnoho dalších aspektů, na jejichž neustálém zlepšování pracujeme každý den,”uvedla tajemnice Hana Mílová.

Přívětivý úřad

Mé poděkování patří tajemnici úřadu a zejména všem úředníkům, kteří jsou v každodenním kontaktu s občany. Toto ocenění je hlavně jejich zásluhou,” dodal starosta Jan Birke.

 

Stalo se u vás něco, co by měli ostatní vědět? Napište na .

Vložil: Redaktor KL

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace