Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Volby 2017

Volby 2017

Žhavá část kampaně se blíží

Letošní Karlovy Vary

Letošní Karlovy Vary

Co se dělo na festivalu

Kultura

Kultura

Pojďme se bavit: Je tu hudba, film, knihy, výstavy, nechybí exkluzivní recenze

Životní knockouty

Životní knockouty

Dal vám život ránu na solar? Nejste v tom sami, čtěte skutečné příběhy

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě celebrity dobrovolně neřeknou?

Rozhovory

Rozhovory

Politici, umělci, zkrátka každý, kdo má co říci

Na Miss Universe se vydražily české hodinky PRIM s diamanty od firmy DIC. Byly to první hodinky v historii soutěže, navíc od designérů Olgoj Chorchoj

11.12.2015
Na Miss Universe se vydražily české hodinky PRIM s diamanty od firmy DIC. Byly to první hodinky v historii soutěže, navíc od designérů Olgoj Chorchoj

Autor: ELTON, hodinářská

Popisek: Hodinky Sphére

Za 2 750 dolarů (zhruba 68 tisíc Kč) se včera večer v americkém Las Vegas vydražily v rámci soutěže Miss Universe luxusní dámské náramkové hodinky PRIM od společnosti ELTON hodinářská, s diamanty od české společnosti Diamonds International Corporation (DIC). Celkový výtěžek aukce všech předmětů jde na dobročinné účely pro Opportunity Village.

Předměty do každoroční dražby věnují vždy všechny země, které mají v soutěži o titul královny krásy svou zástupkyni. Vydražené hodinky „Miss Universe“ PRIM SPHÉRE navrhlo designové Studio Olgoj Chorchoj a pro DIC je vyrobila firma ELTON hodinářská. Model vychází z moderní kolekce hodinek PRIM, která získala několik ocenění za design u nás i v zahraničí. Jde zároveň o nejcennější předmět dražby.

Ze sta na skoro tři tisíce dolarů 

Přestože vyvolávací cena hodinek začínala na hodnotě 100 USD, vydražil je jejich nový majitel za částku 2 750 dolarů (cca 68 tisíc Kč). Jde o vůbec první hodinky „Miss Universe” v 65leté historii soutěže. Počítá se s výrobou limitní série v počtu 79 kusů, tedy celkem 80 ks, což byl počet soutěžících o Miss Universe 2015.

 

„Jsme rádi, že se nám podařilo navázat spolupráci s tak tradiční českou značkou, jako je PRIM. Toto jméno je pro mě jednoznačně synonymem kvality, silné historie a originálního designu. Volba národního daru do soutěže Miss Universe byla tak v podstatě hned jasná,“ uvedl prezident DIC Luboš Říha.

Dvě silné firmy spolupracují a hodlají i nadále 

Hlavní partner soutěže Miss Universe a oficiální výrobce korunky krásy, společnost Diamonds International Corporation, si ke spolupráci tradiční českou značku PRIM nevybral náhodou. Spojení dvou silných celosvětově uznávaných firem dalo vzniknout skutečně jedinečnému národnímu daru. 

Tvůrce hodinek PRIM SPHÉRE „Miss Universe“  inspiroval dokonalý oblý tvar koule, zemské sféry, který zároveň evokuje nekonečnost Vesmíru (anglicky Universe). Dámské hodinky jsou osazeny mechanickým strojkem cal. 93 s ručním nátahem, vyvinutým a vyrobeným v továrně společnosti ELTON hodinářská, jediným českým výrobcem hodinek značky PRIM. Pouzdro je vyrobeno z leštěné nerezové oceli, číselník je krytý safírovým konvexním sklem. Jedinečný design dodává hodinkám číselník, osazený právě diamanty DIC. 

„ELTON hodinářská plánuje s firmou Diamonds International Corporation spolupracovat i nadále. Do budoucna připravujeme projekt limitované edice hodinek osazených drahými kameny a další zajímavé projekty," dodal Aleš Fleischmann, předseda představenstva ELTON hodinářská, a.s.

zdroj: PR článek

Vložil: Anička Vančová

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace