Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Volby 2017

Volby 2017

Žhavá část kampaně se blíží

Letošní Karlovy Vary

Letošní Karlovy Vary

Co se dělo na festivalu

Kultura

Kultura

Pojďme se bavit: Je tu hudba, film, knihy, výstavy, nechybí exkluzivní recenze

Životní knockouty

Životní knockouty

Dal vám život ránu na solar? Nejste v tom sami, čtěte skutečné příběhy

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě celebrity dobrovolně neřeknou?

Rozhovory

Rozhovory

Politici, umělci, zkrátka každý, kdo má co říci

Sběr plastových víček pro Vanesku byl úspěšný

18.08.2013
Sběr plastových víček pro Vanesku byl úspěšný

Autor: ZŠ Dubenec

Popisek: Víčka pro Vanesku

Díky sběrným místům, pod Oblastní charitou Jičín, se nasbíralo úctyhodných 737 kg. Víčka budou dále recyklována a použita při další výrobě. Z takto recyklovaných plastů mohou vznikat například různé kartáče.

Sběr víček byl ukončen koncem měsíce června a my bychom vám všem rádi poděkovali za pomoc, které si velmi vážíme. Kralovehradeckenovinky.cz informovala Ing. Magdaléna Doležalová z Městského úřadu Jičín.

"Toto množství víček je pouze to, co bylo shromažďováno v rámci sběrných míst pod Oblastní charitou Jičín, ale mnozí z Vás si založili svá sběrná místa a odváželi si víčka sami. Toto množství si nedovolujeme odhadnout. Co však můžeme říci, podařilo se nám nasbírat pro Vanesku okolo tuny víček. Za nás, Vanesku i její celou rodinu mockrát děkujeme všem, kteří se sběru zúčastnili. Dárců bylo mnoho, u některých známe jména, jiní zůstali anonymní.  Velké poděkování patří Vám všem od minisběračů až po sběračské giganty. Pomohli jste dobré věci," říká Pavlína Divoká za Oblastní charitu Jičín.

"Získané peníze pomohou rodině v koupi speciálních rukaviček šitých na míru. Jedny rukavičky stojí přes 1000 Kč. Malá Vaneska neustále roste a rukavičky se budou muset neustále obměňovat. DĚKUJEME!!"děkuje Pavlína Divoká.

"Oficiální sběr organizovaný námi byl již ukončen, ale celá řada z Vás chce ve sběru pokračovat i nadále. Jsme Vám za to moc vděčni. Ti, co sbírají dále, sbírají již pouze pod svou režií. Mají na starost svá sběrná místa, svoz… My už bohužel na takovouto sbírku nemáme čas. Proto děkujeme těm, co nám pomáhají už jen tím, že nám věnují tolik ceněný čas," dodává Pavlína Divoká.

Zaujal Vás tento článek? Posílejte nám svoje názory i podněty na ');! Těšíme se na ně.

Vložil: Redaktor KL

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace