Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Volby 2017

Volby 2017

Žhavá část kampaně se blíží

Letošní Karlovy Vary

Letošní Karlovy Vary

Co se dělo na festivalu

Kultura

Kultura

Pojďme se bavit: Je tu hudba, film, knihy, výstavy, nechybí exkluzivní recenze

Životní knockouty

Životní knockouty

Dal vám život ránu na solar? Nejste v tom sami, čtěte skutečné příběhy

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě celebrity dobrovolně neřeknou?

Rozhovory

Rozhovory

Politici, umělci, zkrátka každý, kdo má co říci

Tři snědí muži znásilnili pannu na nádražním WC v Hradci Králové. U krku jí drželi kudlu

19.05.2014
Tři snědí muži znásilnili pannu na nádražním WC v Hradci Králové. U krku jí drželi kudlu

Autor: Hans Štembera

Popisek: Ilustrační foto

KRIMI K šokujícímu případu násilí došlo podle našich informací v Hradci Králové. Muž, který je plně obeznámen s případem, pro KrajskéListy.cz uvedl detaily velmi odporného činu.

Vše se mělo odehrát už před víc jak měsícem v okresním městě Hradci Králové. Mladá dívka podle našich informací hledala partnera pro svůj první sexuální akt. Toho nakonec našla, údajně přes sociální síť Facebook. Mladá dvojice se opravdu sešla, a to právě před královéhradeckým nádražím. To je mimochodem proslulé svou předražeností o několik desítek milionů korun. Jak nám řekl muž, jež o případu ví mnoho: „Nejprve jim to nešlo, takže hledali nějaké vhodné místo a protože nic nenašli, odhodlali se jít v noci na nádražní záchod a tam se skutečně odebrali," konstatoval.

Opakované znásilnění

Co se dělo potom, zní jako z béčkového amerického hororu plného krve, ale jedná se o pravdu. Po chvíli sexuálního aktu se v kabince WC objevily tři mužské hlavy. Mladíka ze záchodu vytáhli a pod pohrůžkou násilí, kdy mu měli pod krkem držet nůž, vyhodili z nádraží. Měli mu také říci, že pokud něco ohlásí policii, najdou si ho. Mladík utekl. Tři jedinci tmavé barvy pleti, v minulosti byli podle našich informací již trestáni, se následně přibližně třicet minut na dívce střídali a opakovaně ji znásilňovali.

Policie mlčí

Během toho si mladík vše rozmyslel a zavolal policisty. Ty zločince chytili a následně umístili do cely předběžného zadržení. Dodejme, že oficiální policejní místa jsou na informace skoupá. Místní kriminálka je nyní v rukách exprezidenta policie Martina Červíčka. Jak se KrajskéListy.cz ptaly vyšetřovatelů, Červíček je velmi kvalitní a má tomu odpovídat jeho práce.

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh  na ');.

Vložil: Zdeněk Svoboda

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace