Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Volby 2017

Volby 2017

Žhavá část kampaně se blíží

Letošní Karlovy Vary

Letošní Karlovy Vary

Co se dělo na festivalu

Kultura

Kultura

Pojďme se bavit: Je tu hudba, film, knihy, výstavy, nechybí exkluzivní recenze

Životní knockouty

Životní knockouty

Dal vám život ránu na solar? Nejste v tom sami, čtěte skutečné příběhy

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě celebrity dobrovolně neřeknou?

Rozhovory

Rozhovory

Politici, umělci, zkrátka každý, kdo má co říci

Osmnáctého ledna se koná již čtrnáctý „Královéhradecký městský ples“

09.01.2014
Osmnáctého ledna se koná již čtrnáctý „Královéhradecký městský ples“

Autor: Archív města

Popisek: Silueta Hradce Králové

Statutární město Hradec Králové, Hradecká kulturní a vzdělávací společnost a Kongresové centrum ALDIS pořádají v sobotu 18. ledna 2014 již čtrnáctý „Královéhradecký městský ples“.

Tato prestižní společenská událost, která bude probíhat v prostorech Kongresového centra Aldis, začíná ve 20 hodin a nabízí pestrý kulturní program. Po slavnostním zahájení otevře plesové dění již tradičně Filharmonie Hradec Králové. O předtančení na velkém i malém sále se postarají několikanásobní mistři České republiky a vicemistři světa MTC KROK, T-BASS a taneční škola BONSTEP Hradec Králové.

Proud příjemné a vkusné zábavy na Velkém sále odstartuje orchestr JH BIG BAND Hradec Králové se svými sólisty. Nato převezme štafetu KOPLAHO BAND z Týniště nad Orlicí, aby se pak hodinu před půlnocí se na scéně objevil MICHAL DAVID REVIVAL. Od půlnoci se pak na hlavní scéně o zábavu až do třetí hodiny ranní postarají střídavě JH BIG BAND s KOPLAHO BANDem.

Malý sál bude patřit hradecké plesové a zábavové kapele KAPKY, kterou budou na pódiu doplňovat tanečními čísly formace BONSTEP a T-BASS.

Prostor ve foyeru pak nabídne zajímavou hudební směsici. Vystoupí zde totiž domácí kapela ELECTROSHOCK se svými elektrickými smyčcovými nástroji, kterou bude střídat oblíbená CIMBÁLOVÁ MUZIKA HRADEC KRÁLOVÉ. Na své si tedy přijdou milovníci různých hudebních žánrů.

Vstupenky na tento reprezentační ples si lze zakoupit ve všech Turistických informačních centrech v Hradci Králové. Akce vstupenky 2 ZA CENU 1 platí od 13. do 17. ledna 2014 v Informačních centrech HK.

Zaujal Vás tento článek? Posílejte nám svoje názory i podněty na ! Těšíme se na ně.

Vložil: Redaktor KL

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace