Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Volby 2017

Volby 2017

Žhavá část kampaně se blíží

Letošní Karlovy Vary

Letošní Karlovy Vary

Co se dělo na festivalu

Kultura

Kultura

Pojďme se bavit: Je tu hudba, film, knihy, výstavy, nechybí exkluzivní recenze

Životní knockouty

Životní knockouty

Dal vám život ránu na solar? Nejste v tom sami, čtěte skutečné příběhy

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě celebrity dobrovolně neřeknou?

Rozhovory

Rozhovory

Politici, umělci, zkrátka každý, kdo má co říci

Královehradecký Rock for People už je za dveřmi

19.06.2013
Královehradecký Rock for People už je za dveřmi

Autor: Archív města

Popisek: Silueta Hradce Králové

Komu se poštěstí vidět Kabáty s Big Bandem, Kryštof či Tomáše Kluse v nejlepší formě za 5 Kč? Obyvatelům Hradce Králové ano! Přesně na pět korun totiž v přepočtu vychází vstupné na jeden ze šedesáti koncertů.

Šedesát koncertů skvělých českých a slovenských kapel, DJs nebo divadelních souborů, které zaplní poslední den 5. července na festivalu Rock for People. K tomu, abyste získali vstupenku za neuvěřitelných 299 korun, stačí jediné: musíte být držitelem Městské karty Hradce Králové. Informuje na svých stránkách město.

Svůj šálek čaje si najde takřka každý

Jedinečná nabídka je vstřícným krokem pořadatelů Rock for People směrem k hradeckým hudebním fandům. Ale i těm, které třeba nelákají velká jména zahraniční rockové scény jako Queens Of The Stone Age, Thirty Seconds To Mars, Billy Talent nebo Foals, a přesto by se na atmosférou proslulý festival rádi podívali.

„Jsme přesvědčeni, že v pátečním programu plném skvělé české a slovenské muziky si najde svého interpreta takřka každý. Někdo si po vyprodaném pardubickém koncertu rád zopakuje Kabáty s Big Bandem, pro někoho může být zážitkem vidět za příznivou cenu v jednom dni Anetu Langerovou, sympatického slavíka Tomáše Kluse, Filharmonii Hradec Králové hrající Beatles nebo bubnujícího fenomenálního brankáře Petra Čecha. A poprvé tak poznat, jak vlastně taková velká akce vypadá a funguje zblízka,“ říká Petr Fořt, dramaturg Rock for People.

V komornějších sestavách vystoupí Tomáš Klus či Aneta Langerová

Závěrečný den festivalu, 5. červenec, bude plně věnován pestrému kaleidoskopu interpretů a žánrů, které nabízí česká a slovenská hudební scéna. Svá velkolepá show, která si získala přízeň desítek tisíc posluchačů během letošních turné, tu předvedou Kryštof, s Big Bandem na scéně Kabát a zelená dodávka přiveze i nitranské Horkýže Slíže.

V komornějších sestavách vystoupí Tomáš Klus či Aneta Langerová. Hradecká filharmonie v domácím prostředí předvede svoji ceněnou schopnost experimentu a náklonnost k crossoverovým projektům a v Beatlemanii zahraje to nejlepší z repertoáru nesmrtelných Beatles.

Všechna vystoupení proběhnou na technicky špičkově vybavených scénách

Společný předvedou mladí pop rockeři z kapel Mandrage a A Banquet a zkrátka nepřijdou ani příznivci vyhraněnějších a aktuálnějších stylů. Svoje posluchače jistě najdou The Spankers, Skyline, Bitumen Beat nebo Andriod Asteroid, hiphopery osloví Prago Union nebo Vec ze Slovenska.

Není třeba dodávat, že všechna vystoupení proběhnou na technicky špičkově vybavených scénách, s projekcemi, sound a light designem. Letošní novinkou bude krytá Staropramen stage – obří stan, který pojme 12 000 fanoušků a stejný počet může díky obřím LED obrazovkách a zvukové aparatuře zakusit bezprostřední atmosféru koncertu své hvězdy i mimo stan.

Zaujal Vás tento článek? Posílejte nám svoje názory i podněty na ! Těšíme se na ně.

Vložil: Redaktor KL

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace