Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Krajské listy mají rády vlaky

Krajské listy mají rády vlaky

Někdo cestuje po hopsastrasse (pardon, dálnicích), jiný létá v oblacích, namačkaný jak sardinka...

Škola, základ života

Škola, základ života

Milovický učitel je sice praktik, o školství ale uvažuje velmi obecně. A 'nekorektně'

Na Ukrajině se válčí

Na Ukrajině se válčí

Komentáře a vše kolem toho

Praha 2 novýma očima

Praha 2 novýma očima

Vše o pražské Dvojce

Album Ondřeje Suchého

Album Ondřeje Suchého

Bratr slavného Jiřího, sám legenda. Probírá pro KL svůj bohatý archiv

Chvilka poezie

Chvilka poezie

Každý den jedna báseň v našem Literárním klubu

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Literatura o šoa

Literatura o šoa

Náš recenzent se holocaustu věnuje systematicky

Vaše dopisy

Vaše dopisy

V koši nekončí, ani v tom virtuálním na obrazovce

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Společnost očima KL

Společnost očima KL

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Proboha, jak Prima vybírá lidi na obrazovku? Nejdřív hvězdou reality show, pak šéfem drogového gangu. Ex-VyVolenému hrozí až deset let za katrem!

28.12.2016
Proboha, jak Prima vybírá lidi na obrazovku? Nejdřív hvězdou reality show, pak šéfem drogového gangu. Ex-VyVolenému hrozí až deset let za katrem!

Foto: TV Prima

Popisek: VyVolený Thomas Castello?

Navenek namachrovaný frajer, psychický totální hadr. Tak se předvedl Thomas Castello v poslední řadě VyVolených. Nyní to ještě vylepšil. Místo pořádné práce si totiž zařídil domácí varnu pervitinu. Kriminálka mu už ale zatnula tipec.

Před třemi lety si vychutnával předčasného Ježíška ve Vile VyVolených, letos si ale svátky ani trochu neužil. Jen pár hodin před příchodem Štědrého dne totiž na zápěstí potetovaného svalovce Thomase Castella zacvakly náramky. Postarali se o to ostří hoši ze zásahovky v Hradci Králové. Potvrdilo se tak i tušení štábu reality show, že je na tom Thomas mizerně s morálkou, chováním i sebeovládáním.

U soudu popularita nezabírá

V rukou policie skončila čtyřčlenná parta, obviněná z výroby a prodeje drog, konkrétně pervitinu. „Muži měli nejméně od poloviny května do prosince letošního roku vyrobit téměř půl kilogramu pervitinu, za což vyinkasovali bezmála čtyři sta tisíc korun,“ prozradila televizi Prima mluvčí hradecké policie Hana Klečalová. Rozhodování o uvalení vazby trvalo téměř hodinu, nakonec tam soudce poslal všechny čtyři včetně Thomase. „Z důvodu obavy, že uprchne či bude nadále páchat trestnou činnost,“ dodala Barbora Tichá Marková, mluvčí královéhradeckého soudu.

Policisté si Castella vyzvedli z Vily VyVolených a odvezli ho na služebnu k podání vysvětlení

U policistů je zřejmě Castello jako doma. Dokonce si ho v září 2013 vyzvedli i z Vily VyVolených
a odvezli na služebnu k podání vysvětlení

Deset let za katrem?

Podle informací televize Prima byl hlavou gangu právě Thomas Castello, bývalý kontroverzní účastník reality show VyVolení. „Šéf v podstatě poskytoval finanční prostředky, jednak nakupoval léky, chemikálie a určoval, kam se drogy budou dál prodávat,“ řekl Primě vyšetřovatel s tím, že jeden z pachatelů vozil léky z Polska, další dva z nich vařili pervitin, jiný znal výrobu a druhý fungoval spíš jako uklízeč odpadních látek. Při domovních prohlídkách kriminálka zajistila kromě několika sáčků s drogou i varnu, a navíc ještě pistoli se zásobníkem. Kromě nezákonné výroby a distribuce drog tudíž k obvinění ještě zřejmě přibude i obvinění z nezákonného držení zbraně. Podle předběžné informace hrozí všem čtyřem mužům až desetiletý trest.

Známá firma ve Vile

Castellovi nelze upřít, že se stal jednou z nejvýraznějších osobností v historii české reality show VyVolení. Potetovaný svalovec s vyholenou hlavou a frajerským vystupováním byl rozhodně nepřehlédnutelný. Nikoli právě lichotivé zprávy o jeho chování se objevily v médiích, už když do Vily vstupoval. Již tenkrát prý byl známou firmou na královéhradecké zločinecké scéně a kdeco mu nebylo cizí, od brutálních rvaček až po násilí na ženách. Na krku měl obvinění z ublížení na zdraví a zkušenosti měl už i s pobytem ve vazební cele. Bývalý provozovatel nádražního baru Tomáš Hradil totiž údajně nasekal spoustu dluhů, a pak se před pomstou věřitelů skrýval nějakou dobu v Itálii, s čímž prý souvisí i jeho změna jména a příjmení.

Milostný trojúhelník ve Vile: Castello, jeho přítelkyně Sabina (vlevo) a nová láska Zdenička u jednoho stolu

Milostný trojúhelník ve Vile: Castello, jeho přítelkyně Sabina (vlevo) a nová láska Zdenička u jednoho stolu

Svalovec, nebo baba?

Během jeho působení ve Vile se proslýchalo, že nechal na svou tehdejší přítelkyni Sabinu přepsat veškerý majetek, aby se vyhnul jeho zabavení. I ji diváci z obrazovky znají. Krásná Romka totiž byla ochotná za pár stovek vstoupit do Vily jako host a za asistence kamer si vyjasnit televizní 'lásku' mezi Thomasem a další VyVolenou, silikonovou Zdeničkou Souškovou. A nastalo opravdu mimořádné divadélko. Svalovec se hroutil, plakal, dělal scény… prostě lahůdka pro milovníky ‘správných chlapů‘. Na určitý typ žen to prý ale zabírá, říká se, že nejednu partnerku Castello pořádně oškubal. Doplatila na něj i poslední přítelkyně Silvie, kterou údajně dokonce zatáhl do jednoho ze svých podvůdků. Čím se vlastně živí, bylo ještě před pár dny zahaleno tajemstvím. Teď už je tedy jasno. Nezbývá než připomenout televizi Prima, jestli by při výběru soutěžících neměla kromě občanky a vyplnění dotazníku, v němž zjišťuje jejich zájmy, koníčky či velikost oblečení, vyžadovat třeba i výpis z trestního rejstříku.

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh na

Vložil: Adina Janovská