Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Volby 2017

Volby 2017

Žhavá část kampaně se blíží

Letošní Karlovy Vary

Letošní Karlovy Vary

Co se dělo na festivalu

Kultura

Kultura

Pojďme se bavit: Je tu hudba, film, knihy, výstavy, nechybí exkluzivní recenze

Životní knockouty

Životní knockouty

Dal vám život ránu na solar? Nejste v tom sami, čtěte skutečné příběhy

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě celebrity dobrovolně neřeknou?

Rozhovory

Rozhovory

Politici, umělci, zkrátka každý, kdo má co říci

Opilý muž fyzicky napadal družku a před strážníky utíkal

24.10.2013
Opilý muž fyzicky napadal družku a před strážníky utíkal

Autor: archiv

Popisek: Městská policie, ilustrační foto

Operační pracovník městské policie přijal dnes po druhé hodině ranní žádost o vyslání hlídky. Uplakaná a vyděšená žena oznamovala, že byla napadena svým druhem. V bytě zůstal její devatenáctiletý syn, který se jí snažil chránit a malá dcera.

Strážníci ženu nalezli stát před domem. Vysvětlila, že se s druhem rozchází, on to nechce respektovat, je opilý a fyzicky ji napadá.  Společně vstoupili do bytu. Všude byl rozházený nábytek, skleněné střepy a nepořádek. K potyčce již nedocházelo. Syn oznamovatelky uvedl, že matka je v posledním roce napadána opakovaně, dnes ji bývalý přítel několikrát uhodil a dokonce i škrtil. Pokoušel se ji bránit a sám utržil několik úderů. Jemu nic není, ale matka si při pádu na zem poranila koleno.

Událost si převzala k šetření státní policie

Strážníci útočníka požádali, aby s nimi šel před dům, kde vyčkají příjezdu Policie ČR. Před domem se dvaačtyřicetiletý muž pokusil utéct. Protože na výzvu k zastavení nereagoval, byla mu nasazena pouta. Orientační dechová zkouška mu prokázala 1,80 promile alkoholu v dechu. K vystřízlivění byl převezen na záchytku. Zraněné čtyřiačtyřicetileté ženě přivolala hlídka záchrannou službu. Událost si převzala k šetření státní policie.

Krátce před tím strážníci viděli z podzemních garáží obchodního domu vyjíždět vozidlo Ford s rozbitým čelním sklem. Projíždějící hlídka si poškozeného vozidla všimla. Za volantem seděl muž a ve voze byli další dva spolujezdci. Strážníci následovali poškozené vozidlo. Po chvíli ho předjeli a pomocí světelného znamení zastavili. Za volantem seděla žena a na zadním sedadle spolujezdec, který měl dolní končetiny zaklíněny mezi předními sedačkami. Hlídka se ho dotázala, zda vozidlo při výjezdu z garáží řídil, muž odpověděl, že ano. Místo za volantem si na světelné křižovatce s ženou vyměnil. Nevlastní řidičský průkaz a chtěl si jen zkusit, jestli umí řídit. Pětadvacetiletý mladík a dvacetiletá dívka z Náchodska byli předání k řešení přivolané hlídce Policie ČR.

Zaujal Vás tento článek? Posílejte nám svoje názory i podněty na ! Těšíme se na ně.

Vložil: Redaktor KL

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace