Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Volby 2017

Volby 2017

Žhavá část kampaně se blíží

Letošní Karlovy Vary

Letošní Karlovy Vary

Co se dělo na festivalu

Kultura

Kultura

Pojďme se bavit: Je tu hudba, film, knihy, výstavy, nechybí exkluzivní recenze

Životní knockouty

Životní knockouty

Dal vám život ránu na solar? Nejste v tom sami, čtěte skutečné příběhy

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě celebrity dobrovolně neřeknou?

Rozhovory

Rozhovory

Politici, umělci, zkrátka každý, kdo má co říci

Kuriózní úchylka Aleše Cibulky. Je to na psychiatra. Co si myslí sousedé? Obešli jsme je… Tajnosti slavných

08.10.2014
Kuriózní úchylka Aleše Cibulky. Je to na psychiatra. Co si myslí sousedé? Obešli jsme je… Tajnosti slavných

Autor: TV Barrandov

Popisek: Aleš Cibulka

EXKLUZIVNĚ Hlavní hvězda televize Barrandov Aleš Cibulka má na své stanici postavení, o němž se jiným moderátorům, například Janu Krausovi nebo Karlu Šípovi, může jenom zdát. V hlavním vysílacím čase moderuje hned dvě talkshow, Sejdeme se na Cibulce a Vše nejlepší. Kromě toho je nenápadný obrýlený mladík i šéfdramaturgem barrandovských zábavných pořadů. Nemluvě o tom, že ve statisícových nákladech vydává knihy o českých filmových legendách. Kdo by to do něj řekl? Spíš je uvěřitelný fakt, že trpí rozkošnou úchylkou.

Moderátor  se ve  své poslední talkshow Sejdeme se na Cibulce roztomile přiznal k tomu, že jeho tajnou vášní jsou papírnictví. Nedokáže jim odolat a  je to jeho nejoblíbenější obchod. Což o to, lidí, kteří podléhají  neopakovatelnému kouzlu narpy, je celá řada. Ale u Cibulky jde, jak sám přiznává, již o úchylku, zralou na psychiatra. Dokáže si zde totiž jen tak pro radost koupit nejen tužky, gumy a  ořezávátka, ale i šatnový bloček nebo Knihu jízd, i když dosud nemá řidičský průkaz.  

Milý  chlapec,  žádné hogo fogo

Aleš Cibulka dnes patří vedle sourozenců Gondíkových k vůbec nejznámějším a nejpopulárnějším rodákům z Karlovarska. Narodil se před sedmatřiceti lety v Sokolově, ale celé dětství prožil v sousedním Chodově, kam dodnes pravidelně dojíždí za svou maminkou. Otec mu bohužel před rokem zemřel. Aleš má ještě bratra Radka, ten však žije v Německu. Jak nám potvrdili Alešovi spolužáci a sousedé, stále zůstává bezproblémovým, hodným a milým klukem. „Nic špatného vám o něm nemůžu říct, znám ho od malička, dobře se učil, nikdy nic neprovedl. Pravidelně dojíždí za maminkou a vždycky slušně pozdraví, když se potkáme, vůbec není nafrněný, nehraje si na žádného hogo fogo, přesto, že je dnes ta celebrita,“ vypráví nám sousedka Jarka z domů, kde Cibulkovi celé léta bydlí. „Rodiče měl vždy velmi rád, choval se k nim pěkně. Tatínek, než umřel, mu hodně pomáhal na chalupě, kterou si Aleš koupil se svým přítelem Michalem,“  prozrazuje nám Jarka ještě.  Dodejme, že s hercem Jagelkou žije ve šťastném registrovaném partnerství již více než čtrnáct let.

Aleš s Michalem jsou spolu již čtrnáct let.

Jediný průšvih

Jediný průšvih, který má zatím Aleš Cibulka na svém kontě, se stal před osmi lety. Tehdy moderoval v Českém rozhlase  pořad  Host do domu. V rozhovoru s ním se zpěvačka Yvonne Přenosilová pustila se svou pověstnou upřímností do Jiřího Paroubka a  vyslovila názor, že  si „trošku  hraje na  Mussoliniho“.  Vedení veřejnoprávní stanice pořad okamžitě zastavilo s tím, že Cibulka údajně porušil etický kodex. Je však docela možné, že tento průšvih nastartoval Alešovu hvězdnou moderátorskou  kariéru. To, že padl kvůli Paroubkovi  (i když politik sám odmítal, že by  na tom měl podíl),  mu napomohlo k popularitě, o níž se hodnému chlapci z Chodova ani nezdálo.

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh  na ');.

Vložil: Adéla Hofmanová

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace