Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Volby 2017

Volby 2017

Žhavá část kampaně se blíží

Letošní Karlovy Vary

Letošní Karlovy Vary

Co se dělo na festivalu

Kultura

Kultura

Pojďme se bavit: Je tu hudba, film, knihy, výstavy, nechybí exkluzivní recenze

Životní knockouty

Životní knockouty

Dal vám život ránu na solar? Nejste v tom sami, čtěte skutečné příběhy

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě celebrity dobrovolně neřeknou?

Rozhovory

Rozhovory

Politici, umělci, zkrátka každý, kdo má co říci

Sokolovský Závod šílenců už má první stovku účastníků. Běžet můžete v čemkoli - v plaveckých ploutvích, hokejové výstroji... Fantazii se meze nekladou

07.03.2016
Sokolovský Závod šílenců už má první stovku účastníků. Běžet můžete v čemkoli - v plaveckých ploutvích, hokejové výstroji... Fantazii se meze nekladou

Autor: sokolov.cz

Popisek: Účastníky Závodu šílenců nezastaví žádná překážka

Třetí ročník Sokolovského čtvrtmaratonu se uskuteční v Sokolově 25. června 2016. Podtitul Závod šílenců v sobě skrývá možnost absolvovat trasu v libovolném dresu. Přihlášeni jsou již borci, kteří poběží v plaveckých ploutvích nebo hokejové výstroji. Fantazii se skutečně meze nekladou. Závodníci se mohou registrovat už nyní a zatím tak udělala více než stovka účastníků.

Závod se běží ve třech kategoriích. Hlavní trasa v délce přes deset kilometrů vede částečně přírodou, částečně po asfaltu. Přihlásit se může až 500 lidí. Poběží se i v dětských kategoriích, pro malé běžce jsou připraveny trasy 333 a 666 metrů. Internetová registrace končí 20. června.

Sokolovský čtvrtmaraton

„Rozhodně to stálo za to. Normálně se běhu vyhýbám, ale příště přijedu zas. A další akce s tím spojené, fakt super!“ napsala na Facebook Sokolovského 1 maratonu loňská účastnice Jana Hoffmannová.

Registrovat se můžete na webu www.sokolovskyctvrtmaraton.cz, startovné činí 150 korun. V případě volných míst bude umožněna registrace na místě za 250 korun. Na vámi uvedený email vám zašleme veškeré informace včetně čísla účtu pro zaslání startovného. Závodník je pokládán za registrovaného po připsání startovného na účet organizátora.

Sokolovský čtvrtmaraton

Výdej startovních čísel bude 24. 6. od 18 do 20 hodin a 25. 6. od 8 do 13 hodin v prostorách startu – sportovní hala ISŠTE. Závodu se účastní 'tempaři', kteří k sobě mají připevněný heliový balónek. Pokud se ho budete držet, víte, v jakém čase doběhnete do cíle.

Další informace průběžně aktualizujeme na webu a Facebooku. Přijďte si k nám dát do těla.

Stalo se u vás něco, co by měli ostatní vědět? Napište na .

Vložil: Redaktor KL

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace