Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Vycházející české hvězdy

Vycházející české hvězdy

Je jim sotva přes dvacet, přesto již nastartovaly raketovou kariéru

Vaše dopisy

Vaše dopisy

V koši nekončí, ani v tom virtuálním na obrazovce

Sobota Pavla Přeučila

Sobota Pavla Přeučila

O víkendu jen lehčí čtení od našeho komentátora

Premiéry Pavla Přeučila

Premiéry Pavla Přeučila

Filmové hity. A kdy jindy než ve čtvrtek

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Přečetli jsme

Přečetli jsme

Noviny, časopisy, weby, nic zajímavého nám neunikne. S naším komentářem pak ani vám

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Filmové stopy

Filmové stopy

Zajímá vás, jak teď vypadá fabrika z filmu Marečku, podejte mi pero? Každý druhý víkend nový film

Český poutník

Český poutník

René Flášar a jeho dobrodružné putování Českem na našich stránkách

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

(P)alba Thomase Landerse

(P)alba Thomase Landerse

Hodně tvrdý rock, metal, občas i o krapet měkčí rock... Příběhy, koncerty, desky

Kultura

Kultura

Knížky rádi čteme, rádi o nich píšeme. Nechybí exkluzivní recenze

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Laciné vaření na Nově pokračuje, jen Hrušku bleskově nahradil karlovarský kolega, známý svými fórky. Známe zákulisní informace

16.03.2015
Laciné vaření na Nově pokračuje, jen Hrušku bleskově nahradil karlovarský kolega, známý svými fórky. Známe zákulisní informace

Autor: TV Nova

Popisek: Kůžičkového krále Hrušku vystřídá na 'novácké' obrazovce karlovarský zpravodaj František Nyklas. Místo šetření za každou cenu však půjde v jeho zpravodajské cooking show o něco úplně jiného.

Bleskový vzestup a pád svérázného kuchaře TV Nova Ládi Hrušky už je pro tuto televizní stanici uzavřenou epizodou. Poté, co dal Hruška nečekaně výpověď a užívá si své zázračně nabyté miliony, bude vystřídán neméně populárním kolegou. Kuriózní vaření přímo v nejsledovanější zpravodajské relaci u nás tak bude pokračovat, i když ve zcela jiné formě.

Jak nám prozradil velmi dobře informovaný zdroj, Hrušku nahradil dobře známý zpravodajský šprýmař František Nyklas, který diváky Televizních novin baví coby karlovarský zpravodaj nejen zajímavými, ale také vtipnými reportážemi. Jeho smysl pro humor je na Karlovarsku pověstný.

Vařit sám nebude

Mezi lidmi v kraji se tak ihned rozkřiklo, že Franta hledá kuchaře pro svoji bleskovou zpravodajskou cooking show. Vařit ale nebude sám, respektive vůbec, s televizním štábem přijede do různých míst Česka a bude zde lovit zajímavé recepty přímo u diváků Novy doma. Dokonce již údajně natočil první díl ve Svatavě. Nyklas se ale prý nechce stát terčem celostátního výsměchu, jak se to nakonec stalo Hruškovi, a tak to bude spíš on, kdo si bude dělat z vaření legraci. A zdaleka mu nepůjde jenom o levné recepty, ale také o recepty tradiční, krajové, a dokonce zdravé.

Šance pro recesisty?

Je dost pravděpodobné, že se díky vtipnému reportérovi budou na zprávy dívat i recesisté. Nyklas je totiž přinejmenším stejnou hvězdou internetu jako Hruška. Velmi oblíbené jsou jeho originální reportáže, například Zkažené klapky nebo Sprinteři mezi kachnami. V té se snažil závodit s vyhlášenými černými indickými kachnami, ale jak sám prohlásil, nechal je džentlmensky vyhrát. Podobně se snažil porazit jelena v pojídání jablek. Ohlas si získaly i jeho četné šoty z Krušných hor. Karlovaráky zase pobavila jeho groteska o podivném tvorovi, který se plížil korytem řeky Teplé. Nakonec se z něj vyklubal opilec.

Nekaz si kariéru

V Karlovarském kraji patří k oblíbeným novinářům, především protože se chová k lidem velmi slušně a nezneužívá je ke své práci. Z prvních ohlasů je však patrné, že nahradit Hrušku pro něj nebude snadné i přes oblibu, které se těší. Někteří diváci mu zase radí, ať si nekazí kariéru „blbýma receptama“. Na to je ho prý škoda. Jiní zase kritizují, že přijal roli blbého kašpárka.

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh  na ');.

Vložil: Adéla Hofmanová

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace