Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Český poutník

Český poutník

René Flášar a jeho dobrodružné putování Českem na našich stránkách

Zmizelí Češi

Zmizelí Češi

René Flášar pátrá po osudech zmizelých, kteří se již dávno ztratili i z policejních svodek

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Sex, pivo a rokenrol

Sex, pivo a rokenrol

Rockové příběhy; ve spolupráci s časopisem Rock´n ´all

Kultura

Kultura

Knížky rádi čteme, rádi o nich píšeme. Nechybí exkluzivní recenze

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli a neřeknou?

Zbavte se vysloužilého elektra a vyhrajte poukázku na nové!

08.10.2013
Zbavte se vysloužilého elektra a vyhrajte poukázku na nové!

Autor: karlovy-vary-lazne.cz

Popisek: Karlovy Vary, ilustrační foto

Soutěž pro návštěvníky sběrných dvorů připravil kolektivní systém ELEKTROWIN ve spolupráci s městem Karlovy Vary. Každý, kdo přinese vysloužilý elektrospotřebič, může získat poukaz na nákup nového.

Kolektivní systém ELEKTROWIN společně s městem Karlovy Vary pořádá soutěž pro návštěvníky sběrných dvorů nazvanou Zocelte se v recyklaci aneb sbírejte spotřebiče ve Vašem městě. 

Celý systém by nefungoval, kdyby ...

Návštěvníci sběrných dvorů tak mohou získat za donesený kompletní elektrospotřebič poukázku na nákup nového elektra. Podle „vysloužilce“, kterého na sběrném dvoře odevzdají, mohou získat výherní poukazy. Ty jsou rozděleny do tří skupin - 1000 Kč za malý spotřebič, 3000 Kč za lednice, mrazáky a další chladicí zařízení a 5000 Kč za ostatní velké spotřebiče.

„Celý systém zpětného odběru by nefungoval, nebýt ochoty obyvatelů České republiky chovat se ekologicky. Za osm let existence kolektivních systémů si domácnosti zvykly na možnost odevzdávat zdarma staré spotřebiče k recyklaci. I známé pravdy je ale dobré časem připomínat,“ zdůrazňuje Táňa Pokorná ze zákaznického oddělení společnosti ELEKTROWIN.

Soutěž probíhá od 8. října do 30. prosince 2013

Kupon dostane každý návštěvník, který donese vysloužilý spotřebič na sběrný dvůr. Všechny kupony jsou slosovatelné. Jednu část kuponu si soutěžící ponechá a druhá část bude zařazena do losovacího boxu. Slosování proběhne v budově Magistrátu města Karlovy Vary. Výherní poukazy bude možné uplatnit až do 28. února 2014.

Soutěž probíhá od 8. října do 30. prosince 2013 ve sběrných dvorech v ulicích 1. máje (Dvory), Jáchymovská (Růžový Vrch, sjezd k Hornímu nádraží) a Buchenwaldská (Rybáře, křižovatka s ulicí Celní).

Zaujal Vás tento článek? Posílejte nám svoje názory i podněty na ! Těšíme se na ně.

Vložil: Redaktor KL

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace