Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Krajské listy mají rády vlaky

Krajské listy mají rády vlaky

Někdo cestuje po hopsastrasse (pardon, dálnicích), jiný létá v oblacích, namačkaný jak sardinka...

Škola, základ života

Škola, základ života

Milovický učitel je sice praktik, o školství ale uvažuje velmi obecně. A 'nekorektně'

Na Ukrajině se válčí

Na Ukrajině se válčí

Komentáře a vše kolem toho

Praha 2 novýma očima

Praha 2 novýma očima

Vše o pražské Dvojce

Album Ondřeje Suchého

Album Ondřeje Suchého

Bratr slavného Jiřího, sám legenda. Probírá pro KL svůj bohatý archiv

Chvilka poezie

Chvilka poezie

Každý den jedna báseň v našem Literárním klubu

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Literatura o šoa

Literatura o šoa

Náš recenzent se holocaustu věnuje systematicky

Vaše dopisy

Vaše dopisy

V koši nekončí, ani v tom virtuálním na obrazovce

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Společnost očima KL

Společnost očima KL

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Muzikantský divoch a sladkých sedmnáct. Adam Mišík rozbouřil vody vztahem s dcerou Ivy Kubelkové. O kom se mluví

10.07.2022
Muzikantský divoch a sladkých sedmnáct. Adam Mišík rozbouřil vody vztahem s dcerou Ivy Kubelkové. O kom se mluví

Foto: KVIFF (stejně jako ostatní snímky v článku, pokud není uvedeno jinak)

Popisek: Adam Mišík a Natálie Jirásková letos ve Varech

Mladá láska po zajících skáče, říkaly naše babičky. Ptát se, jak dlouho vydrží vztah pětadvacetiletého muzikanta a sedmnáctileté modelky, je nejspíš zbytečné. Ale co - jsou hezký pár a rádi se nechají fotografovat, tak si s nimi ten letní románek užívejme.

Adam Mišík zazářil na hudební scéně poprvé v sedmnácti letech a dosti pevně se na ní díky talentu usadil, i když definitivní styl nejspíš stále ještě hledá. Kromě skládání a koncertování se dal i na hereckou dráhu, a i tam je úspěšný. Jeho poslední film Banger měl nyní úspěch na festivalu v Karlových Varech, Adam roli rapera, ochotného kvůli prachům a kousku muzikantské slávy udělat cokoliv, včetně dealování drog, zvládl na jedničku. Bulvár si ale poslední týdny všímá něčeho úplně jiného. Řeší se totiž Adamův nový dívčí objev.

 

Adam Mišík ve filmu Banger

Obě dcery modelky a nyní úspěšné moderátorky Ivy Kubelkové se vyvedly po mamince. Jsou krásné a mají dar okouzlovat. Starší Natálie dospěla v sedmnácti letech do věku, kdy může nejen s přehledem kráčet po přehlídkovém molu, ale také se oficiálně nechat vídat s klukem, do kterého je zamilovaná. Vybrala si dobře, ani maminka proti Adamu Mišíkovi neprotestuje. Je sice o osm let starší a pár krásných dívek už vystřídal, ale mohlo to být určitě horší. Natálku mohl lapit do svých sítí nějaký zazobaný čtyřicátník. Takhle máme na očích mladý pár, elegantní, úspěšný – prostě radost pohledět.

 

Adam s Natálií ve Varech

Zamilovaný mladý blázen

Adam Mišík si na krásné ženy potrpí. Evidentně je pryč doba, kdy to zrzci u holek neměli snadné, Adamovi modelky, missky a herečky podléhají snadno a jistě to nebude jen tím, že je nositelem slavného jména. Osobní kouzlo totiž umí doplnit i gentlemanským chováním. Inu, dobrá výchova. V minulosti randil se Sárou Sandevou, tři roky pak prožil po boku modelky Diany Kratochvílové. Jejich vztah ale zahubila oboustranná nevěra. Několikaměsíční románek pak prožil s vítězkou Miss Czech Republic Denisou Spergerovou či s finalistkou Robinsonova ostrova Bárou Mudrochovou. „Jsem mladý blázen a holky jsem si hledal podle toho, jestli mi byly sympatické. Je mi jedno, jestli jsou herečky, nebo dělají někde v kavárně,“ řekl zpěvák Super.cz.

 

Sluší jim to spolu.

Teď vypadá mladý záletník velice zamilovaně. S Natálkou Jiráskovou se vydává do společnosti, momentálně spolu užívají vrchol společenské sezóny na festivalu v Karlových Varech. Oba jsou ovšem pracovně hodně vytížení, takže na společnou dovolenou, která by prověřila jejich začínající vztah, nejspíš nezbude čas. 

Co na to maminka

Iva Kubelková znala Adama Mišíka z pracovních setkání dřív než její dcera. Protože to byla zřejmě setkání pozitivní, rozhodla se Natálce do randění nemluvit. „Neříkala jsem na to vůbec nic. Myslím si, že je to věc mojí dcery, s kým chodí a s kým je jí fajn. Už jsem dávno opustila pocit, že rodič má v tomto směru něco měnit,” uvedla Kubelková v rozhovoru pro Extra.cz a doplnila, že ani ona, ani její manžel Georg Jirásek neřeší ani osmiletý věkový rozdíl. „Já jsem přesvědčená o tom, že věk ve vztazích nehraje zas tak velkou roli. Jsou tam důležitější věci, které musí klapat dohromady, a když fungují, pak je věk druhotná záležitost. Pokud je jim spolu fajn, tak je jim fajn,” odbyla s úsměvem vtíravé otázky novinářů. Zároveň ale vysoko zdvihla varovný rodičovský prst: „Řídíme se tím, co je prioritou pro naši dceru. Dokud je na naši dceru někdo hodný, my jsme hodní na něj,” tak trochu zahrozila nápadníkovi, aby si dával pozor na to, jak se k Natálce chová. Sedmnáctiletá slečna je v Karlových Varech mimo jiné pracovně, předváděla modely Beáty Rajské a Debbie Brown. Iva Kubelková na módní přehlídky své dcery dohlíží, a tak jsou Natálka s Adamem stále pod mateřským dohledem, ať se jim to líbí, nebo ne.

 

Natálie s maminkou v Show Jana Krause, foto FTV Prima

Místo řádění rozpustilý outfit

Pokud ale čekáte, že mladý pár se nechá vidět na nějakém bujarém karlovarském večírku, jste na omylu. Jediné, čím ohromili fotografy, byl outfit, který oblékli na premiéru filmu Banger. Mišík zvolil model, který zdůraznil, že mu upřené pohledy rozhodně nevadí. Oblékl oblek posetý třpytivými kamínky, pod který si nevzal žádnou košili. Úpravu podstoupila i jeho tvář: na rtech měl lesk ve stejné barvě, jako jeho partnerka Natálie, a na očích výrazné linky. Natálie dorazila v jednoduchých bílých šatech s vlasy staženými do culíku. Vedle svého milého tak v elegantním outfitu působila skoro nudně, zatímco o Adamových vrstvách make-upu se hodně mluvilo.

 

Rodina rockera Vladimíra Mišíka, foto Petr Kulhánek

Spřízněné duše

V každém případě oba mladí lidé působí velice spokojeně, a to je třeba jim přát. Ostatně Adam Mišík si nevybírá jen ženy krásné, musí si s nimi i dobře rozumět. „Určitě asi byla období v mém života, kdy se člověk baví s lidmi a najednou mu přijde, že mu to vlastně nic nepřináší. Je potřeba si určitě hledat lidi, kteří mi něco dávají a já jim to zase rád vracím. Ale musí to být oboustranné,“ řekl o tom, jak to má s přáteli i láskami pro iDnes.

 

Adam má fanynek přehršel, kdyby něco neklaplo...

Zdroj: Blesk, Extra.cz, iDnes

 

Vložil: Ela Nováková