Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Volby 2017

Volby 2017

Odvolili jsme, teď se rokuje o vládě

Letošní Karlovy Vary

Letošní Karlovy Vary

Co se dělo na festivalu

Kultura

Kultura

Knížky rádi čteme, rádi o nich píšeme. Nechybí exkluzivní recenze

Životní knockouty

Životní knockouty

Dal vám život ránu na solar? Nejste v tom sami, čtěte skutečné příběhy

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě celebrity dobrovolně neřeknou?

Rozhovory

Rozhovory

Politici, umělci, zkrátka každý, kdo má co říci

Korejská herecká megastar, jejíž specialitou jsou mimochodem líbací scény, bude točit ve Varech. Objeví se v novém seriálu Are You Human Too

28.08.2017
Korejská herecká megastar, jejíž specialitou jsou mimochodem líbací scény, bude točit ve Varech. Objeví se v novém seriálu Are You Human Too

Autor: YouTube / repro

Popisek: Korejský herec Seo Kang-joon

Od čtvrtka 31. srpna do středy 6. září bude v Karlových Varech natáčet štáb hlavní jihokorejské televize KBS. Půjde o záběry do připravovaného osmnáctidílného seriálu ´Are You Human Too´ (I ty jsi lidská bytost), v němž bude hrát jedna z korejských megastar, herec a zpěvák Seo Kang-joon. Natáčení v našem regionu zprostředkovala Filmová kancelář Karlovarského kraje.

„Záběry se budou pořizovat na našem letišti, na Mlýnské i Zámecké kolonádě nebo v lázeňských lesích," uvedla hejtmanka Karlovarského kraje Jana Vildumetzová.

Korejci ve Varech

„Vzhledem k tomu, že přijede asi sto členů korejského štábu a ještě další doprovod z české produkční společnosti, rozhodla se Rada kraje podpořit filmaře příspěvkem na dopravu z Prahy a zpět i po našem regionu. To, že si vybrali právě naše lázeňské město, je další vítaný krok ke zviditelnění kraje a k posílení přílivu turistů,“ dodala Vildumetzová.

Korejská produkce oslovila Filmovou kancelář Karlovarského kraje​, jež pomáhala s výběrem lokací, při zajištění záborů prostranství a povolení k natáčení, ale například také s kontakty na výrobce regionálních produktů, které se objeví ve vybraných scénách.

Na to, jak romanticky umí Seo Kang-joon líbat, můžete podívat zde:

 

Kraj je k filmařům přátelský

Čili v překladu něco jako ´k filmu přátelský´... „Celý projekt se uskutečnil díky skvělé spolupráci místních institucí, výrobců, hoteliérů a hlavně díky podpoře vedení kraje a města," dodal Petr Židlický, který vede Destinační agenturu Karlovarského kraje, pod níž spadá činnost filmové kanceláře. 

Dodal také, že Karlovarský kraj je skutečně ´film friendly´ a štáby toho čím dál více využívají.“ 

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh na .

Vložil: Lenka Sloupová

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace