Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
S cestovatelem Milošem Beranem

S cestovatelem Milošem Beranem

... do Číny a dál, za exotikou. Trocha povídání a nádherné fotky

Fejeton Jiřího Macků

Fejeton Jiřího Macků

Každou neděli něco trošinku hlubšího k zamyšlení od doyena redakce

Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Knižní recenze

Knižní recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Nejzoufalejší pár českého šoubyznysu: Fotbalista Řepka a moderátorka Kristelová, kteří si prostě ´zbyli´. A guilty pleasure, tajné potěšení, pro novinářku, co prozradila…

12.07.2017
Nejzoufalejší pár českého šoubyznysu: Fotbalista Řepka a moderátorka Kristelová, kteří si prostě ´zbyli´. A guilty pleasure, tajné potěšení, pro novinářku, co prozradila…

Foto: TV Barrandov

Popisek: Kateřina Kristelová na TV Barrandov

Kdo ze známějších obličejů přijíždí v čas filmového festivalu v Karlových Varech za filmy? Naprostá většina z tvářiček, které vycházejí v bulváru, neviděla ani festivalovou znělku, ale jezdí se sem hlavně ukazovat, třeba jako Tomáš Řepka a jeho nová přítelkyně Kateřina Kristelová, pro které to ale prý byla návštěva poslední, jak uvedli v rozhovoru pro Blesk.

Tihle dva se dali dohromady před pár měsíci a mnohou zasvěcenější osobu napadne, že je sblížilo společné zoufalství ze života. Tomášova kariéra skončila celkem neslavně, trenérem se nestal, druhé manželství se rozpadlo, peníze jsou fuč a zbývají jen dluhy… Kateřina chodila naposledy s šíleným Kamilem Bartoškem alias Kazmou, který jí prý nechal dokonce napíchnout mobil pomocí trackovacího programu, v současné době moderuje pořad na televizi Barrandov, kde se pseudoherci snaží ztvárňovat lidské osudy a její poněkud afektovaný projev není lidem právě po chuti. Přitom se na svém Instagramu snaží lidem prodat kde co a hlavně dávat najevo, jak se má super ona i její dcera s šíleným jménem „Claud“.

Na festival už nikdy

Kateřina se rozhodla spojit své síly s dřív velmi známým fotbalistou a je jasné, ačkoliv nás neustále přesvědčuje zamilovanými fotkami o čisté lásce, hodlá z toho pro svou popularitu vytěžit maximum. A tak nebohého Řepku nasměrovala první červencový týden směr festival ve Varech, což mu nebylo vůbec po chuti. V rozhovoru pro Blesk se svěřil, že už sem nikdy nepojede: „Přijde mi tady velký chaos, spoustu lidí a taková neorganizace,“ svěřil se Tomáš poněkud záhadně a dodal: „Já už sem nikdy nepřijedu! Jsem plachý a nemám rád davy lidí.“ S tím ale moc nekoresponduje fakt, že se okamžitě po příjezdu oba vydali zřejmě na jedinou party, kam je pozvali, do stanu vedle hotelu Thermal.

kristelova_repka

Kateřina Kristelová a Tomáš Řepka v Karlových Varech

Čumí, jestli někdo čumí…

Markéta Lukášková, sama o sobě velmi zajímavá a velmi vtipná dáma české žurnalistiky („dítě sociální sítě. Zrzka, ale obarvená, žurnalistka, ale nedostudovaná, hipsterka, ale nepřiznaná. Do každý věty musí narvat alespoň tři vtipný přirovnání a dva popkulturní odkazy, hýčká si svoje hejtry, každou neděli má chuť zabít sebe, zbytek týdne všechny ostatní,“ takhle se popisuje) nás na tuto ´zajímavou dvojici´ vlastně upozornila. Na svůj Facebook totiž napsala: „Musím se přiznat, Kristelová s Řepkou jsou moje guilty pleasure. Jako někdo rád poslouchá potajnu tupej pop nebo někdo sleduje telenovely, já mám tohle. Miluju její Instagram a neustálý přesvědčování všech, jak má skvělej život, poučování o jsoucnu a la Coelho a pózování v kýčovitejch hadrech. Do toho on, jak nikdy nemluví a strnule pózuje a nechá ji za sebe neustále žvanit, oni teda samozřejmě svoje soukromí střeží, jen denně házej na soc sítě screenshoty svejch smsek. A v těch Varech byli teda fakt nešťastný, akorát že sem je potkala u Puppu, jak to tam dokola obcházej a čumí, jestli někdo čumí.“ Což je svědectví insidera, které nádherně shrnuje nablýskaný polosvět těchto našich bulvárních celebritek, že.

kristelova_repka

Kateřina Kristelová a Tomáš Řepka před odjezdem z MFF Karlovy Vary

Práce bude dost?

„Tomáš bude psát knihu. Já budu pracovat. Mám na Barrandově nový pořad, je to společenský magazín. Práce bude asi dost,“ ujišťuje nejspíše samu sebe Kateřina, v rozhovoru, který se uskutečnil po večírku plném vodky, zjevně v pořádné kocovině, takže připomíná svůj vzor Terezu Pergnerovou. Kateřina je velmi ambiciózní slečna. To, že pro popularitu udělá cokoliv, prokázala třeba v dokumentu Víta Klusáka Dělníci bulváru. Zde skrytá kamera zaznamenala, jak přemlouvá již tehdy ženatého šéfa redakce bulváru eXtra.cz Pavla Novotného k tomu, že si užijí („Vezmu si podvazky, Pavle!“) a Pavel o ní bude na oplátku více nebo spíše vůbec psát. Před pár lety si zase vymyslela, že se provdala za Kamila Bartoška, což byla jen prapodivná mystifikace, aby se o ní psalo. Kateřina si tedy až zoufale snaží udělat jméno, bohužel se jí to příliš nedaří.

Čeká trestní oznámení

I Tomáš se snažil v rozhovoru pro Blesk tvrdit, kolik toho má v plánu, například v týdnu, kdy pojede Kateřina na týden s dcerkou k moři: „Ten týden využiju, abych každý den psal knihu. Už mám asi šestnáct kapitol. Pak se vrhnu na druhý projekt, který je v plenkách,“ mlží  Řepka o tom, co vlastně v životě dělá. Jak je vidět, Tomáš už historky ze svého fotbalového života vyčerpal a fanoušci sportu asi v nové knize utřou: „Tentokrát to bude takové smíření, bude to souhrn toho, co jsem nedávno zažil, že jsem potkal Kateřinu…,“ vyprávěl Tomáš, který zároveň dodal, že čeká za knihu trestní oznámení na svou osobu,, takže o skutečné smíření zřejmě nepůjde. 

„Bude to bez servítek a hlavně o soukromí,“ řekl dále Tomáš a je jasné, že nejvíce zde „na frak“ dostane jeho bývalá manželka Vlaďka Erbová, se kterou v poslední době bojuje a kvůli tomu ani nevídá svého syna Marcuse. „Děláme pro to maximum, abychom ho začali vídat,“ tvrdí ale Tomáš. Pokud to ale své bývalé manželce v nové knize „natře“, na návštěvy synka může asi zapomenout.

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh na .

Vložil: Michaela Špačková

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace