Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Přečetli jsme

Přečetli jsme

Noviny, časopisy, weby, nic zajímavého nám neunikne. S naším komentářem pak ani vám

Festivalové Vary 2018

Festivalové Vary 2018

Jako každý rok sledujeme dění na festivalu jako ostříž

Premiéry Pavla Přeučila

Premiéry Pavla Přeučila

Filmové hity. A kdy jindy než ve čtvrtek

Sobota Pavla Přeučila

Sobota Pavla Přeučila

O víkendu jen lehčí čtení od našeho komentátora

Dovolená

Dovolená

Série článků s informacemi, které je dobré vědět

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Uplynulý týden očima šéfredaktorky. A zvířátko nakonec

Český poutník

Český poutník

René Flášar a jeho dobrodružné putování Českem na našich stránkách

Zmizelí Češi

Zmizelí Češi

René Flášar pátrá po osudech zmizelých, kteří se již dávno ztratili i z policejních svodek

Sex, pivo a rokenrol

Sex, pivo a rokenrol

Rockové příběhy; ve spolupráci s časopisem Rock´n ´all

Kultura

Kultura

Knížky rádi čteme, rádi o nich píšeme. Nechybí exkluzivní recenze

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Bezstarostný úsměv, okolo očí vrásky jen od smíchu, veselé, květované letní šaty s bílým akcentem sandálů a psaníčka. Ve festivalových Varech celkem normální podívaná. Neuvěříte ale, o koho jde

06.07.2016
Bezstarostný úsměv, okolo očí vrásky jen od smíchu, veselé, květované letní šaty s bílým akcentem sandálů a psaníčka. Ve festivalových Varech celkem normální podívaná. Neuvěříte ale, o koho jde

Autor: Archiv

Popisek: Radmila Kleslová

FOTO Deník Blesk zachytil svým objektivem na kolonádě dámu, která by z fleku mohla být symbolem léta a festivalu. Překvapivé na tom je jediné. Jde o Radmilu Kleslovou, někdejší přední představitelku hnutí ANO. Ta čelila koncem minulého roku štvavé mediální kampani proti své osobě, jejímž výsledkem bylo, že opustila své posty.

Postupně skončila na postu místopředsedkyně ANO a v čele pražské buňky ANO. Kvůli informacím v médiích rozvázala i smlouvu s polostátní firmou ČEZ a rezignovala na placené funkce ve dvou pražských firmách. Nakonec odešla i z funkce starostky Prahy 10. A minimálně na jejím vzhledu je oddechový půlrok, který tráví mimo vysokou politiku, zatraceně znát.

Politika přidává léta

Každou ženu asi potěší, když o ní někdo řekne, že vypadá dobře. Nepochybujeme, že paní Kleslová není výjimkou. A opravdu. Naposledy jsme vídali v médiích její starostmi strhanou tvář a nyní? Dvaapadesátiletá politička vypadá minimálně o deset let mladší a festivalové Vary si zjevně užívá. Ostatně, podívejte se sami.

Radmila Kleslová vypadá mladší a šťastnější... Repro Blesk

Kleslová z politiky úplně neodešla, je stále zastupitelkou. A svůj vliv využívá ve prospěch dobré věci. Naposledy se zasadila o fotbalový Ďolíček na své rodné Praze 10. Ještě jako starostka reálně rozjela akci na odkup zadluženého stadiónu už před rokem. „Pomohu vám, aby Ďolíček zůstal tam, kde je, a aby fotbalový klub nezanikl,“ konstatovala tehdy.

Fotbalový Ďolíček jí za mnohé vděčí

Šéf představenstva a majitel fotbalových Bohemians Darek Jakubowicz zmínil její zásluhy a již v květnu otevřeně připustil, že to byla právě ona, kdo dlouhodobě výrazně pomohl s finálním rozhodnutím. „Ještě den předtím jsem takové rozhodnutí nečekal, vůbec jsem s tím nepočítal,“ řekl. Podle jeho slov mnoho z politiků přesně nevědělo, o jaký problém jde. S tím měla pomoci právě doktorka Kleslová, jež situaci detailně znala. „Pomohla, telefonovala, informovala, velmi oceňuji její snahu, odvedla pořádný kus práce,“ dodal.

Sama bývalá starostka Prahy 10 ParlamentnímListům.cz řekla, že je ráda, jak to celé dopadlo. „Již od začátku jsem slibovala, že pomohu, aby Ďolíček zůstal, kde je, celou koupi jsem navíc iniciovala také na magistrátu,“ přiblížila pozadí. „Jsem velmi ráda, že Ďolíček zůstane, kde má být, je to obrovská tradice Prahy 10, její neodmyslitelná součást. Stavím ho na roveň Čapkovy vily. Od rozdělané práce neodcházím,“ uzavřela politička.  

Vložil: Redaktor KL

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace