Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Přečetli jsme

Přečetli jsme

Noviny, časopisy, weby, nic zajímavého nám neunikne. S naším komentářem pak ani vám

Festivalové Vary 2018

Festivalové Vary 2018

Jako každý rok sledujeme dění na festivalu jako ostříž

Premiéry Pavla Přeučila

Premiéry Pavla Přeučila

Filmové hity. A kdy jindy než ve čtvrtek

Sobota Pavla Přeučila

Sobota Pavla Přeučila

O víkendu jen lehčí čtení od našeho komentátora

Dovolená

Dovolená

Série článků s informacemi, které je dobré vědět

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Uplynulý týden očima šéfredaktorky. A zvířátko nakonec

Český poutník

Český poutník

René Flášar a jeho dobrodružné putování Českem na našich stránkách

Zmizelí Češi

Zmizelí Češi

René Flášar pátrá po osudech zmizelých, kteří se již dávno ztratili i z policejních svodek

Sex, pivo a rokenrol

Sex, pivo a rokenrol

Rockové příběhy; ve spolupráci s časopisem Rock´n ´all

Kultura

Kultura

Knížky rádi čteme, rádi o nich píšeme. Nechybí exkluzivní recenze

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Ovčáček zradil prezidenta. Zúčastnil se události, která podle Zemana přitahuje snoby jako mouchy mucholapka. Navíc se poprvé ukázal se svým partnerem

25.07.2015
Ovčáček zradil prezidenta. Zúčastnil se události, která podle Zemana přitahuje snoby jako mouchy mucholapka. Navíc se poprvé ukázal se svým partnerem

Autor: Facebook

Popisek: Jiří Ovčáček

Zatímco prezident Miloš Zeman se začátkem července blaženě plavil ve své „jachtě“ po rybníku na Vysočině a nechal se slyšet, že se na rozdíl od svých předchůdců nezúčastní letošního jubilejního Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech, protože jde o snobskou záležitost, jeho oddaný mluvčí Jiří Ovčáček do Varů zavítal. Dovolenou zde trávil po boku jiného muže, svého partnera.

Letošní, jubilejní ročník MFF se musel obejít bez  hlavy státu,  i když  v uplynulých letech karlovarský festival prezidenti rádi navštěvovali. Platí do jak o Václavu Havlovi, tak o Václavu Klausovi. Ten se  letošního  festivalu zúčastnil, překvapivě i s manželkou Livií. Tak jako v minulých letech se ale musel vyrovnat nejen s pískotem části filmových fanoušků a výkřiky „táhni“, ale také  s dalším velmi nepříjemným okamžikem. Největší letošní hvězda MFF Richard Gere se na zahajovacím ceremoniálu vyznal ze svého obdivu k Václavu Havlovi, zatímco přítomnost dalšího exprezidenta nechal bez povšimnutí.  Na rozdíl od svých předchůdců Miloš Zeman včas anoncoval, že se MFF nezúčastní. Při  letošní návštěvě Karlovarského kraje se nechal slyšet, že ho festival neláká, protože přitahuje snoby jako mucholapka mouchy.

Jirka a Tomáš

Nový časopis Exkluziv, který  je celý věnovaný   letošnímu karlovarskému festivalu, zachytil vůbec poprvé prezidentova mluvčího, Jiřího Ovčáčka, s jeho údajným dlouholetým partnerem Tomášem. Věnoval mu celou stránku, jejíž podstatnou část tvoří fotografie Ovčáčka, sedícího  na jedné z karlovarských předzahrádek ve společnosti přátel. Zatímco obličeje mluvčího a jeho přítele jsou dobře vidět, ostatní spolusedící mají rozmazanou tvář, aby je nebylo možné identifikovat.  Podle informací Exkluzivu tvoří Jiří a jeho přítel Tomáš stabilní pár již několik let a pravidelně spolu prý také jezdí na  festival. Zároveň cituje jeho slova, že na MFF byl již podesáté: „Je to taková pěkná tradice. Karlovy Vary mají skvělou atmosféru, je to město s duší,“ pochvaloval si v rozhovoru. Prozradil také, že s partnerem viděli několik filmů, nejvíce ho ale oslovila klasika. Zatímco v případě účasti na MFF „zradil“ prezidenta, v dalších názorech si s ním ale notuje, když se například vyznává z obdivu ke krásám naší vlasti, které dále hodlá objevovat na  letošní dovolené a neuvažuje prý o tom, že by ji trávil v zahraničí.

Jirka a Pavel

Mluvčí, který je kvůli své naprosté oddanosti prezidentovi terčem častého  výsměchu, se Exkluzivu také svěřil, že se mu nepodařilo setkat se s hercem Pavlem Liškou, který jej velmi  přesvědčivě hraje v drsném populárním  satirickém seriálu Kancelář Blaník.  Jejich podobnost je tak věrná, že samotný herec musel v několika rozhovorech odmítnout, že je s Ovčáčkem v příbuzenském vztahu.

Liška pak  na dotaz, zda by se chtěl s Ovčáčkem setkat on, odpověděl: „Nemám touhu se s ním setkat. Raději bych se setkal s Meryl Streepovou,“ vtipkoval pro  Lidové noviny.

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh  na ');.          

Vložil: Adéla Hofmanová

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace