Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Fejeton Jiřího Macků

Fejeton Jiřího Macků

Každou neděli něco trošinku hlubšího k zamyšlení od doyena redakce

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Vycházející české hvězdy

Vycházející české hvězdy

Je jim sotva přes dvacet, přesto již nastartovaly raketovou kariéru

Vaše dopisy

Vaše dopisy

V koši nekončí, ani v tom virtuálním na obrazovce

Sobota Pavla Přeučila

Sobota Pavla Přeučila

O víkendu jen lehčí čtení od našeho kulturního redaktora

Premiéry Pavla Přeučila

Premiéry Pavla Přeučila

Filmové hity. A kdy jindy než ve čtvrtek

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Přečetli jsme

Přečetli jsme

Noviny, časopisy, weby, nic zajímavého nám neunikne. S naším komentářem pak ani vám

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Filmové stopy

Filmové stopy

Zajímá vás, jak teď vypadá fabrika z filmu Marečku, podejte mi pero? Reportáže z míst, kde se natáčely kinohity

Český poutník

Český poutník

René Flášar a jeho dobrodružné putování Českem na našich stránkách

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Kultura

Kultura

Knížky rádi čteme, rádi o nich píšeme. Nechybí exkluzivní recenze

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Karel Gott už není na pražské Bertramce. „Jen tak dále, Mistře. Hurááá,“ píše fanynka. Kam odjel a jaké významné rozhodnutí učinil?

01.06.2016
Karel Gott už není na pražské Bertramce. „Jen tak dále, Mistře. Hurááá,“ píše fanynka. Kam odjel a jaké významné rozhodnutí učinil?

Autor: Facebook

Popisek: Karel Gott v lázních

Karel Gott si pro své chování během léčby těžké nemoci rozhodně zaslouží obdiv a úctu. I když lidé v jeho okolí zpočátku různě mlžili a činí tak dosud, on sám se rozhodl, že nebude nic skrývat. I v nejtěžších okamžicích svého života myslel na své fanoušky. Přestože je mezinárodní superstar, hvězdnými manýrami rozhodně netrpí. Je ale možné, že ho již neustálá pozornost novinářů, kteří na něj číhají doslova na každém kroku vyčerpává, a tak se rozhodl zmizet z Prahy.

Početným fanouškům na svém Facebooku prozradil, že si nyní dopřává blahodárný léčebný pobyt v Mariánských Lázních.  S celou rodinou  se prochází po kolonádě  a nechává na sebe působit  i tóny proslulé Zpívající fontány.  Svým příznivcům zároveň přeje, aby si také užívali hezkých dnů. A zároveň zveřejnil i svoji fotku. Pózuje na ní na pěší zóně a v kostkovaném saku a sladěné kšiltovce vypadá   jako  pravý lázeňský švihák. Jeho ctitelky  jsou jeho stále se zlepšujícím stavem nadšené a samozřejmě  mu přejí, aby se brzy úplně uzdravil.  Nezapomínají svůj idol ujistit, že ho mají stále rády. Rosa Cigi  neskrývá své nadšení nad jeho stále se zlepšujícím stavem: „Ano!  To už je zase náš osvědčený a šarmantní Mistr. Ta jiskra a hlas, vzpřímená postava, vše se vrací k normálu... jen tak dál pane Gotte. Hurááá!

 

Krutý paradox

Mariánské Lázně navštívil Karel Gott již loni, ale ve zcela jiné situaci. Ještě v plné síle zde vystoupil na zahájení lázeňské sezóny a vyvolal obrovské nadšení nejen místních obyvatel, ale také  pacientů a turistů ze sousedního Německa.  Málokde je Karel Gott totiž tak zbožňován jako právě v německy mluvících zemích. Božský Kája potěšil všechny příznivce a všechny generace. A dobře si byl  vědom toho, že v publiku jsou hojně zastoupeni němečtí lázeňští klienti a věnoval jim proto poslední přídavek svého hodinového koncertu. Včelku Máju zazpíval  v  němčině a přivedl je do extáze.  Je krutým paradoxem, že se letos v lázních ocitl nikoliv jako hlavní hvězda slavnostního programu, ale jako pacient, léčící se z těžké nemoci. 

Pryč z Prahy!

V souvislosti se svým zdravotním stavem učinil Karel Gott i další zásadní rozhodnutí svého života.  V podmanivé krajině Severních Čech zakoupil rozsáhlý pozemek o rozloze přes sedm tisíc metrů čtverečních, aby si na něm nechal vybudovat velké venkovské sídlo.  Proč si vybral právě tuto oblast, prozrazuje fakt, že je oblíbeným rekreačním místem řady pražských prominentů, kteří zde hledají více soukromí. A to Gott pro svoji rekonvalescenci potřebuje ze všeho nejvíce. Některé zdroje ale tvrdí, že si toto místo zvolil  především proto, že pozemek patřil jeho tchyni. Zlí jazykové se ale nechali slyšet, že klidu si zde Gott příliš neužije. Ves Doubice se totiž nachází v blízkosti německých hranic a jak se prý rozkřikne, kde Božský Kája bydlí, budou zde jeho němečtí fanoušci pořádat nájezdy. Ostatně, České  Švýcarsko, kde  se Doubice nachází, mají v mimořádné oblibě.

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh  na ');.                         

Vložil: Adéla Hofmanová

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace