Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Volby 2017

Volby 2017

Žhavá část kampaně se blíží

Letošní Karlovy Vary

Letošní Karlovy Vary

Co se dělo na festivalu

Kultura

Kultura

Pojďme se bavit: Je tu hudba, film, knihy, výstavy, nechybí exkluzivní recenze

Životní knockouty

Životní knockouty

Dal vám život ránu na solar? Nejste v tom sami, čtěte skutečné příběhy

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě celebrity dobrovolně neřeknou?

Rozhovory

Rozhovory

Politici, umělci, zkrátka každý, kdo má co říci

Karel Gott už není na pražské Bertramce. „Jen tak dále, Mistře. Hurááá,“ píše fanynka. Kam odjel a jaké významné rozhodnutí učinil?

01.06.2016
Karel Gott už není na pražské Bertramce. „Jen tak dále, Mistře. Hurááá,“ píše fanynka. Kam odjel a jaké významné rozhodnutí učinil?

Autor: Facebook

Popisek: Karel Gott v lázních

Karel Gott si pro své chování během léčby těžké nemoci rozhodně zaslouží obdiv a úctu. I když lidé v jeho okolí zpočátku různě mlžili a činí tak dosud, on sám se rozhodl, že nebude nic skrývat. I v nejtěžších okamžicích svého života myslel na své fanoušky. Přestože je mezinárodní superstar, hvězdnými manýrami rozhodně netrpí. Je ale možné, že ho již neustálá pozornost novinářů, kteří na něj číhají doslova na každém kroku vyčerpává, a tak se rozhodl zmizet z Prahy.

Početným fanouškům na svém Facebooku prozradil, že si nyní dopřává blahodárný léčebný pobyt v Mariánských Lázních.  S celou rodinou  se prochází po kolonádě  a nechává na sebe působit  i tóny proslulé Zpívající fontány.  Svým příznivcům zároveň přeje, aby si také užívali hezkých dnů. A zároveň zveřejnil i svoji fotku. Pózuje na ní na pěší zóně a v kostkovaném saku a sladěné kšiltovce vypadá   jako  pravý lázeňský švihák. Jeho ctitelky  jsou jeho stále se zlepšujícím stavem nadšené a samozřejmě  mu přejí, aby se brzy úplně uzdravil.  Nezapomínají svůj idol ujistit, že ho mají stále rády. Rosa Cigi  neskrývá své nadšení nad jeho stále se zlepšujícím stavem: „Ano!  To už je zase náš osvědčený a šarmantní Mistr. Ta jiskra a hlas, vzpřímená postava, vše se vrací k normálu... jen tak dál pane Gotte. Hurááá!

 

Krutý paradox

Mariánské Lázně navštívil Karel Gott již loni, ale ve zcela jiné situaci. Ještě v plné síle zde vystoupil na zahájení lázeňské sezóny a vyvolal obrovské nadšení nejen místních obyvatel, ale také  pacientů a turistů ze sousedního Německa.  Málokde je Karel Gott totiž tak zbožňován jako právě v německy mluvících zemích. Božský Kája potěšil všechny příznivce a všechny generace. A dobře si byl  vědom toho, že v publiku jsou hojně zastoupeni němečtí lázeňští klienti a věnoval jim proto poslední přídavek svého hodinového koncertu. Včelku Máju zazpíval  v  němčině a přivedl je do extáze.  Je krutým paradoxem, že se letos v lázních ocitl nikoliv jako hlavní hvězda slavnostního programu, ale jako pacient, léčící se z těžké nemoci. 

Pryč z Prahy!

V souvislosti se svým zdravotním stavem učinil Karel Gott i další zásadní rozhodnutí svého života.  V podmanivé krajině Severních Čech zakoupil rozsáhlý pozemek o rozloze přes sedm tisíc metrů čtverečních, aby si na něm nechal vybudovat velké venkovské sídlo.  Proč si vybral právě tuto oblast, prozrazuje fakt, že je oblíbeným rekreačním místem řady pražských prominentů, kteří zde hledají více soukromí. A to Gott pro svoji rekonvalescenci potřebuje ze všeho nejvíce. Některé zdroje ale tvrdí, že si toto místo zvolil  především proto, že pozemek patřil jeho tchyni. Zlí jazykové se ale nechali slyšet, že klidu si zde Gott příliš neužije. Ves Doubice se totiž nachází v blízkosti německých hranic a jak se prý rozkřikne, kde Božský Kája bydlí, budou zde jeho němečtí fanoušci pořádat nájezdy. Ostatně, České  Švýcarsko, kde  se Doubice nachází, mají v mimořádné oblibě.

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh  na ');.                         

Vložil: Adéla Hofmanová

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace