Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
S cestovatelem Milošem Beranem

S cestovatelem Milošem Beranem

... do Číny a dál, za exotikou. Trocha povídání a nádherné fotky

Fejeton Jiřího Macků

Fejeton Jiřího Macků

Každou neděli něco trošinku hlubšího k zamyšlení od doyena redakce

Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Knižní recenze

Knižní recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Karlovarský masakr motorovou pilou: Vulgární Čvančarová s vyzývavou Verešovou a příliš vlažné hvězdy

01.07.2017
Karlovarský masakr motorovou pilou: Vulgární Čvančarová s vyzývavou Verešovou a příliš vlažné hvězdy

Foto: KVIFF

Popisek: Jitka Čvančarová ve vyzývavé fuchsiové róbě, po boku s manželem Jiřím Čadkem

Nekritické adorování karlovarského festivalu překvapivě narušil moderátor veřejnoprávní České televize Jakub Železný. V reportáži, popisující letošní zahájení MFF, konstatoval, že dvě hlavní letošní hvězdy Uma Thurman a Casey Affleck jsou proti jejich dřívějším kolegům poněkud vlažné. A byl to velmi přesný popis jejich chování. Zato některé české aktérky si festival spletly s erotickou přehlídkou.

Zatímco například John Travolta nebo Mel Gibson se při své návštěvě Varů chovali k fanouškům až nebývale vstřícně a dělali jim doslova pomyšlení, krásná Uma Thurman napochodovala na červený koberec se svou rodinou a dav, který na ni čekal celé hodiny, pozdravila s odměřenou zdvořilostí. Reakce Casey Afflecka pak nelze nazvat jinak než jako chladné. A vlažný byl i potlesk publika. I když je Affleck ve Varech prezentován jako veliká hollywoodská hvězda, faktem je, že ho naprostá většina přítomných lidí, na rozdíl od jeho staršího bratra Bena, nezná. Ostatně upozornil na sebe až v poslední době, kdy za svůj výkon ve filmu Místo u moře získal Oscara i Zlatý glóbus.

Do Varů chtějí?

Chování většiny hlavních festivalových hvězd MFF je v přímém rozporu s tím, co o nich neustále tvrdí organizátoři této akce. Ti se často chlubí tím, že do Varů hvězdy jezdí, protože chtějí, zatímco například do Cannes protože musí. Říká to také výkonný ředitel MFF Kryštof Mucha. V týdeníku Téma popsal, co mu vyprávěl při své návštěvě Karlových Varů Jude Law. Ve smlouvě prý měl uvedeno, že se musí zúčastnit festivalu v Cannes. Přistál linkou z Londýna, naložili ho, odvezli do vily, kde dával rozhovory. Pak se převlékl do smokingu a jel na červený koberec, kde se hodinu fotil, a potom ho odvezli na party.

Nadšená Uma?

Kryštof Mucha jakoby nevěděl, že ve Varech čeká VIP hosty to samé. Vždyť Uma Thurman přiletěla do Varů letadlem, ubytovali ji v Puppu, pak se zúčastnila večeře s Jiřím Bartoškou, v pátek se převlékla do gala a napochodovala na červený koberec, kde povinně pózovala. A i ona byla nakonec odvelena na party a předhozena sponzorům i novinářům. To, že z toho nebyla nijak odvázána, dokazuje i fakt, že si vymínila, že médiím odpoví pouze na tři otázky.

Erotika tankové lodi

Jestli chce někdo opravdu do Varů, pak jsou to české filmové hvězdy a hvězdičky a všudypřítomné modelky. Pravidelná účast notoricky stejných tváří je proto už dost nudná. S naprostou jistotou lze očekávat, že se zahájení festivalu zúčastní Miroslav Donutil, Klára Issová, Aňa Geislerová, Kateřina Brožová, Jitka Čvančarová nebo Andrea Verešová. Poslední dvě na sebe letos strhly pozornost tím, že si prestižní festival spletly s erotickou přehlídkou. Čvančarová se předvedla ve vyzývavé, nevkusné toaletě, z níž se dmulo ven obří poprsí. Módní policistka Čížková si na ní patřičně zgustla a její outfit označila za „erotiku tankové lodi“. Andrea Verešová, která je neustále křečovitě připravena pózovat fotografům, zase nechala nahlédnout do svých intimních spodních partií. Ve srovnání s elegantní Umou Thurman nebo něžnou Danielou Peštovou či Jitkou Schneiderovou působily velmi vulgárně.

Masakr motorovou pilou

A velmi nechutně působil také zahajovací ceremoniál bratří Cabanů, který dosud patříval k nejlepším okamžikům MFF. Šokovanému VIP publiku byla tentokrát předhozena nahá, zakrvácená ženská těla, která zmasakroval řezník s motorovou pilou. Tak ať žije český film!

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh na

Vložil: Adéla Hofmanová

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace