Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Přečetli jsme

Přečetli jsme

Noviny, časopisy, weby, nic zajímavého nám neunikne. S naším komentářem pak ani vám

Festivalové Vary 2018

Festivalové Vary 2018

Jako každý rok sledujeme dění na festivalu jako ostříž

Premiéry Pavla Přeučila

Premiéry Pavla Přeučila

Filmové hity. A kdy jindy než ve čtvrtek

Sobota Pavla Přeučila

Sobota Pavla Přeučila

O víkendu jen lehčí čtení od našeho komentátora

Dovolená

Dovolená

Série článků s informacemi, které je dobré vědět

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Uplynulý týden očima šéfredaktorky. A zvířátko nakonec

Český poutník

Český poutník

René Flášar a jeho dobrodružné putování Českem na našich stránkách

Zmizelí Češi

Zmizelí Češi

René Flášar pátrá po osudech zmizelých, kteří se již dávno ztratili i z policejních svodek

Sex, pivo a rokenrol

Sex, pivo a rokenrol

Rockové příběhy; ve spolupráci s časopisem Rock´n ´all

Kultura

Kultura

Knížky rádi čteme, rádi o nich píšeme. Nechybí exkluzivní recenze

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Karlovarský masakr motorovou pilou: Vulgární Čvančarová s vyzývavou Verešovou a příliš vlažné hvězdy

01.07.2017
Karlovarský masakr motorovou pilou: Vulgární Čvančarová s vyzývavou Verešovou a příliš vlažné hvězdy

Autor: KVIFF

Popisek: Jitka Čvančarová ve vyzývavé fuchsiové róbě, po boku s manželem Jiřím Čadkem

Nekritické adorování karlovarského festivalu překvapivě narušil moderátor veřejnoprávní České televize Jakub Železný. V reportáži, popisující letošní zahájení MFF, konstatoval, že dvě hlavní letošní hvězdy Uma Thurman a Casey Affleck jsou proti jejich dřívějším kolegům poněkud vlažné. A byl to velmi přesný popis jejich chování. Zato některé české aktérky si festival spletly s erotickou přehlídkou.

Zatímco například John Travolta nebo Mel Gibson se při své návštěvě Varů chovali k fanouškům až nebývale vstřícně a dělali jim doslova pomyšlení, krásná Uma Thurman napochodovala na červený koberec se svou rodinou a dav, který na ni čekal celé hodiny, pozdravila s odměřenou zdvořilostí. Reakce Casey Afflecka pak nelze nazvat jinak než jako chladné. A vlažný byl i potlesk publika. I když je Affleck ve Varech prezentován jako veliká hollywoodská hvězda, faktem je, že ho naprostá většina přítomných lidí, na rozdíl od jeho staršího bratra Bena, nezná. Ostatně upozornil na sebe až v poslední době, kdy za svůj výkon ve filmu Místo u moře získal Oscara i Zlatý glóbus.

Do Varů chtějí?

Chování většiny hlavních festivalových hvězd MFF je v přímém rozporu s tím, co o nich neustále tvrdí organizátoři této akce. Ti se často chlubí tím, že do Varů hvězdy jezdí, protože chtějí, zatímco například do Cannes protože musí. Říká to také výkonný ředitel MFF Kryštof Mucha. V týdeníku Téma popsal, co mu vyprávěl při své návštěvě Karlových Varů Jude Law. Ve smlouvě prý měl uvedeno, že se musí zúčastnit festivalu v Cannes. Přistál linkou z Londýna, naložili ho, odvezli do vily, kde dával rozhovory. Pak se převlékl do smokingu a jel na červený koberec, kde se hodinu fotil, a potom ho odvezli na party.

Nadšená Uma?

Kryštof Mucha jakoby nevěděl, že ve Varech čeká VIP hosty to samé. Vždyť Uma Thurman přiletěla do Varů letadlem, ubytovali ji v Puppu, pak se zúčastnila večeře s Jiřím Bartoškou, v pátek se převlékla do gala a napochodovala na červený koberec, kde povinně pózovala. A i ona byla nakonec odvelena na party a předhozena sponzorům i novinářům. To, že z toho nebyla nijak odvázána, dokazuje i fakt, že si vymínila, že médiím odpoví pouze na tři otázky.

Erotika tankové lodi

Jestli chce někdo opravdu do Varů, pak jsou to české filmové hvězdy a hvězdičky a všudypřítomné modelky. Pravidelná účast notoricky stejných tváří je proto už dost nudná. S naprostou jistotou lze očekávat, že se zahájení festivalu zúčastní Miroslav Donutil, Klára Issová, Aňa Geislerová, Kateřina Brožová, Jitka Čvančarová nebo Andrea Verešová. Poslední dvě na sebe letos strhly pozornost tím, že si prestižní festival spletly s erotickou přehlídkou. Čvančarová se předvedla ve vyzývavé, nevkusné toaletě, z níž se dmulo ven obří poprsí. Módní policistka Čížková si na ní patřičně zgustla a její outfit označila za „erotiku tankové lodi“. Andrea Verešová, která je neustále křečovitě připravena pózovat fotografům, zase nechala nahlédnout do svých intimních spodních partií. Ve srovnání s elegantní Umou Thurman nebo něžnou Danielou Peštovou či Jitkou Schneiderovou působily velmi vulgárně.

Masakr motorovou pilou

A velmi nechutně působil také zahajovací ceremoniál bratří Cabanů, který dosud patříval k nejlepším okamžikům MFF. Šokovanému VIP publiku byla tentokrát předhozena nahá, zakrvácená ženská těla, která zmasakroval řezník s motorovou pilou. Tak ať žije český film!

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh na

Vložil: Adéla Hofmanová

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace