Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Volby 2017

Volby 2017

Žhavá část kampaně se blíží

Letošní Karlovy Vary

Letošní Karlovy Vary

Co se dělo na festivalu

Kultura

Kultura

Pojďme se bavit: Je tu hudba, film, knihy, výstavy, nechybí exkluzivní recenze

Životní knockouty

Životní knockouty

Dal vám život ránu na solar? Nejste v tom sami, čtěte skutečné příběhy

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě celebrity dobrovolně neřeknou?

Rozhovory

Rozhovory

Politici, umělci, zkrátka každý, kdo má co říci

Znojmo má novou aplikaci pro chytré telefony. Nabízí informace, nezbytnou pomoc i prostor pro zasílání postřehů a stížností

16.02.2017
Znojmo má novou aplikaci pro chytré telefony. Nabízí informace, nezbytnou pomoc i prostor pro zasílání postřehů a stížností

Autor: repro/hotelhappystar.cz

Popisek: Masarykovo náměstí ve Znojmě

V loňském roce přistoupila znojemská radnice k modernizaci komunikace mezi radnicí a občany a prostřednictvím Mobilního rozhlasu komunikuje s občany pomocí SMS zpráv a emailů. Nyní představuje znojemská radnice další možnost, jak získávat informace z obecního úřadu snadno a rychle – přes novou aplikaci pro chytré telefony.

Stáhněte si aplikaci do vašeho mobilu a otestujte všechny funkce. Aplikace je jednoduše ke stažení zdarma ve vašich chytrých telefonech přes Google Play (Android) a App Store (iOS). 

Užitečné funkce aplikace Mobilní rozhlas

Chytrá nástěnka
Na hlavní stránce aplikace najdete zprávy z úřadu – tiskové zprávy, novinky o dění ve městě apod. Kromě novinek se také dozvíte, jaké je u nás zrovna počasí, kdo má svátek, a najdete tam upozornění na zprávy, které radnice rozesílá systémem Mobilního rozhlasu.

Znojmo - aplikace

Info o obci
V této sekci najdete demografické, geografické a historické údaje o obci stejně jako fotogalerii z obecních aktivit, kontakty a otevírací dobu úřadu a tipy na nejzajímavější aktivity a výlety. U každého tipu na výlet navíc najdete jeho polohu, otevírací dobu a případně vstupné. Už si nebudete muset lámat hlavu s tím, kam vyrazit.

Znojmo - aplikace

Fotohlášky Zmapujto
Funkce, díky níž můžete poslat obci pochvaly i náměty na zlepšení. Stačí přímo v aplikaci vyfotografovat černou skládku, výmol na silnici, nesvítící lampu, zničenou lavičku nebo například sraženou zvěř, označit místo a odeslat. Obec se již postará o nápravu. Radnici samozřejmě potěší i za pozitivní a pochvalné fotohlášky, jako povedená rekonstrukce, opravený chodník či hezká vánoční výzdoba.

Znojmo - aplikace

Tísňové linky
V aplikaci můžete snadno najít seznam nejdůležitějších tísňových linek a zavolat záchrannou službu, hasiče či policii. Součástí této funkce je také možnost zobrazit vaši aktuální polohu a mapu okolí pro případ nenadálých událostí a nehod. Díky Tísňovým linkám budete mít pocit bezpečí, ať půjdete kamkoliv.

Stalo se u vás něco, co by měli ostatní vědět? Napište na .

Vložil: Redaktor KL

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace