Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Volby 2017

Volby 2017

Odvolili jsme, teď se rokuje o vládě

Letošní Karlovy Vary

Letošní Karlovy Vary

Co se dělo na festivalu

Kultura

Kultura

Knížky rádi čteme, rádi o nich píšeme. Nechybí exkluzivní recenze

Životní knockouty

Životní knockouty

Dal vám život ránu na solar? Nejste v tom sami, čtěte skutečné příběhy

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě celebrity dobrovolně neřeknou?

Rozhovory

Rozhovory

Politici, umělci, zkrátka každý, kdo má co říci

Hvězdný pár definitivně prchá z Prahy. Kam míří Šafránková s Abrhámem a proč už je nejspíš neuvidíme

12.10.2015
Hvězdný pár definitivně prchá z Prahy. Kam míří Šafránková s Abrhámem a proč už je nejspíš neuvidíme

Autor: TV Barrandov

Popisek: Libuše Šafránková a Josef Abrhám si spolu zahráli mimo jiné i v seriálu televize Barrandov Stopy života

Těžká nemoc pořádně zamíchala životem slavného hereckého páru. Manželé se rozhodli definitivně opustit Prahu a nejslavnější filmová Popelka se zřejmě stane už pouze legendou. Jak se rozhodli změnit celý dosavadní život?

Zhruba před rokem obrátila vážná nemoc život Libuše Šafránkové a Josefa Abrháma vzhůru nohama. Krátce před loňskými Vánoci pronikla na veřejnost informace, že zbožňovaná Popelka bojuje se zákeřnou rakovinou plic. Herečka prodělala velmi náročnou operaci, nějaký čas strávila v pražské nemocnici v Motole a spekulovalo se, zda se jedná ‘pouze‘ o těžký zánět, nebo na ni opravdu zaútočila zhoubná nemoc. Další podrobnější informace se ale od té doby neobjevily, koneckonců to není nic neobvyklého. Na informace ze svého soukromí byli slavní manželé odjakživa více než skoupí.

V roce 1983 v romantické komedii režiséra Hynka Bočana Svatební cesta do Jiljí

V roce 1983 v romantické komedii režiséra Hynka Bočana Svatební cesta do Jiljí

Návrat domů

Až před pár dny se Šafránková nechala slyšet, že se cítí výborně. O práci ale prozatím nechce ani slyšet. „Ne, ne, já nic netočím a zatím ani točit nebudu,“ odpověděla rázně na dotaz Blesku, zda ji uvidíme v nějakém novém filmu či seriálu, a naznačila, že vůbec není jisté, jestli ji v něčem novém ještě někdy uvidíme. Musí prý především odpočívat, a tak se s manželem Josefem Abrhámem rozhodli pro ‘radikální řez‘. Definitivně opustí hlavní město a vrátí se na rodnou jižní Moravu. Jejich rodiště jsou od sebe vzdálena necelou stovku kilometrů – Josef pochází ze Zlína a Libuška má rodinu ve Šlapanicích u Brna. Je tudíž více než logické, že si nový domov našli právě tam.

Příští rok oslaví Libuška a Josef čtyřicáté výročí svatby. Tak milujícího a pozorného gentlemana může herečce nejedna žena závidět.

Příští rok oslaví Libuška a Josef čtyřicáté výročí svatby. Tak milujícího a pozorného gentlemana
může herečce nejedna žena závidět.

Pečovatele má dva

Oddané pečovatele má křehká herečka hned dva. Zatímco manžel o ni láskyplně pečuje, a když jí bylo nejhůř, byl s ní prakticky čtyřiadvacet hodin denně, jejich jediný syn, režisér, scenárista a producent Josef Abrhám mladší, si vzal na starost zvelebení nového domova. Proměnil se prý v přísného stavbyvedoucího a dohlíží na rekonstrukci domečku, který si jeho rodiče pořídili. „Rekonstruují domek ve Šlapanicích u Brna a prý se tam chtějí odstěhovat. V Praze si nechají jen nějaký byteček, když by dělali něco v divadle nebo televizi,“ ‘práskla‘ na slavný pár serveru vipstory.cz jedna z kolegyň.

Manželé s úspěšným synem před obnoveným brněnským kinem Scala

Manželé s úspěšným synem před obnoveným brněnským kinem Scala, v němž se před dvěma lety konala
premiéra jeho dokumentu

Ve hře je i brněnské angažmá

Práce se slavní manželé prozatím úplně nezříkají, přinejmenším Abrhám, který se objeví ve třináctidílném historickém životopisném seriálu České televize Já, Mattoni. Ztvárnil v něm postavu ‘šedé eminence‘ Heinricha von Mattoniho, karlovarského lékaře Josefa von Löschnera, který měl obrovský vliv na tehdejší dění v rakousko-uherské monarchii, od Vídně až po Karlovy Vary. Také se proslýchá, že by populární manželé měli nejspíš spolupracovat s brněnským studiem České televize a ve hře je údajně i angažmá v některém z brněnských divadel.

Josef Abrhám mladší s manželkou, režisérkou Denisou Grimmovou, a syny Josefem a Toníčkem

Josef Abrhám mladší s manželkou, režisérkou Denisou Grimmovou, a syny Josefem a Toníčkem

Psali jsme:

Život milované Popelky je vážně ohrožen. Herečka Libuše Šafránková leží v Motole po těžké operaci

Šafránková prý podrazila slavného režiséra. „Hodně se nám ta Popelka změnila. Už ji nikdy nechci potkat a už ji ani nepozdravím,“ zlobí se Václav Vorlíček. Co se stalo?

Dva roky podváděl svou lásku s Popelkou. Utajené hříchy slavného elegána Josefa Abrháma, který je navenek vzorem všech ctností... Tajnosti slavných

Dramatické životy českých pohádkových princezen: Mstil se jim snad krutý osud za jejich krásu a popularitu? Tajnosti slavných

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh  na ');.

Vložil: Adina Janovská

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace