Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Volby 2017

Volby 2017

Žhavá část kampaně se blíží

Letošní Karlovy Vary

Letošní Karlovy Vary

Co se dělo na festivalu

Kultura

Kultura

Pojďme se bavit: Je tu hudba, film, knihy, výstavy, nechybí exkluzivní recenze

Životní knockouty

Životní knockouty

Dal vám život ránu na solar? Nejste v tom sami, čtěte skutečné příběhy

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě celebrity dobrovolně neřeknou?

Rozhovory

Rozhovory

Politici, umělci, zkrátka každý, kdo má co říci

Horory na dobrou noc promítnou na brněnské Riviéře

06.08.2013
Horory na dobrou noc promítnou na brněnské Riviéře

Autor: archiv

Popisek: Letní kino, ilustrační foto

Na druhý prázdninový měsíc připravilo RWE letní kino na Riviéře v Brně speciální hororové večery s dvojprogramem za zvýhodněné vstupné.

„Chceme tím zvýraznit pátky a soboty v našem programu a nabídnout návštěvníkům něco mimořádného – budou to dva celovečerní filmy za jednu cenu sto osmdesáti korun,“ přiblížila novinku Petra Kačírková z Turistického informačního centra města Brna. „Ten druhý film bude s hororovou tematikou,“ potvrdila P. Kačírková.

Celkem pětkrát si diváci v srpnu užijí dvojité promítání. První film vždy začíná ve 21 hodin, druhý kolem jedenácté večer.

O které filmy se konkrétně bude jednat? „První se jmenuje V zajetí démonů,“ řekl dramaturg kina Milan Šimánek. „Věřím, že příznivci hororu budou spokojeni, je to výborný film svého žánru. Mám radost, že bude v srpnu nasazen dvakrát,“ dodal Milan Šimánek. Tento i další připravené horory patří k nejnovějším snímkům americké produkce.

Návštěvníci Riviéry se v srpnu budou bát

V pátek 9.srpna uvidí diváci remake kultovního hororu z 80.let s názvem Evil Dead, 16.srpna přijde na řadu psychologický thriller Maniak a v sobotu 24.srpna čistokrevný horor Kletba z temnot. V pátek 30.srpna se ještě jednou na plátno promítne film V zajetí démonů.

Letní kino na Riviéře je vybaveno nejmodernější digitální promítací technologií a nafukovacím plátnem o rozměrech 6 x 12 metrů. Díky tomu jde o nejlépe vybavené letní kino na celé Moravě, navíc svou kapacitou až osmi stovek míst několikrát převyšuje možnosti ostatních brněnských letních kin.

„Diváci si mohou na trávníku rozložit deky, během promítání relaxovat, zajít si pro občerstvení – prostě si příjemně užít teplý letní večer,“ popsal možnosti letního kina na Riviéře Milan Šimánek. Hororové večery by podle jeho slov mohly přilákat zejména mladé diváky.

Vstupenky se dají koupit přímo na místě, ale také rovnou z pohodlí domova přes internet. Tento způsob je výhodnější, protože návštěvníkům ušetří případné čekání ve frontě u pokladny.  O promítání informovalo město Brno na svých webových stránkách.

Zaujal Vás tento článek? Posílejte nám svoje názory i podněty na ');! Těšíme se na ně.

Vložil: Redaktor KL

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace